Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare kit automat acces usa

[email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur

Baghetele ornamentale intre foile...
 O recomandare pentru o camera ful...

Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...
 Durere taietura deget dupa 2 luni

Dalți gravare lemn

Didgeridoo

Motorola Edge 50 Ultra
 Gaura perete apartament cu evitar...

Orientare antena prime focus

Problema conectare mail yahoo

comisioane asociatie proprietari
 

Nokia E51

- - - - -
  • Please log in to reply
7137 replies to this topic

#3853
EPoX

EPoX

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,215
  • Înscris: 18.01.2004
Versiune noua de soft ptr E51: 300.34.56
Succes la update ;)

#3854
kkLM

kkLM

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,628
  • Înscris: 03.09.2006
Bunã dimineaþa :)

#3855
adi1976ro

adi1976ro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 747
  • Înscris: 24.03.2004

View PostEPoX, on Jan 16 2009, 14:17, said:

Versiune noua de soft ptr E51: 300.34.56
Succes la update ;)
Banuiesc ca e versiunea despre care spunea kkLM mai sus ca inca nu se poate hack-ui .

L.E:  @ laurentcauia2 se vedea la semnatura ... :P


edit nr.2 : in timpul convorbirii se poate da mute direct din vreo tasta fara a fi nevoie sa intri in Optiuni ? nu mai vreau sa citesc U.G-ul asa ca nu ma trimiteti sa-l caut ;)

Edited by adi1976ro, 16 January 2009 - 15:18.


#3856
laurentcauia2

laurentcauia2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 161
  • Înscris: 08.01.2009

View Postadi1976ro, on Jan 16 2009, 14:59, said:

Banuiesc ca e versiunea despre care spunea kkLM mai sus ca inca nu se poate hack-ui .

Pai d`aia ia si zis buna dimineata, este o versiune cu "imbunatatiri" dar
MAJORITATEA NU O RECOMANDA A FI INSTALATA

#3857
Hidralazina

Hidralazina

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,521
  • Înscris: 14.06.2006
Opera Mobile pentru E51 o sa apara vreodata? Adrese de streaming ale posturilor romanesti aveti?

#3858
eviltruth

eviltruth

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 394
  • Înscris: 13.08.2005
Va salut.
De foarte putin timp (mai putin de o luna) sunt si eu fericitul posesor al unui E51 dupa ce m-am hotarat ca e vremea sa schimb vechiul E50.
L-am cumparat de la Orange cu abonament ( 100 euro - oferta ). E foarte rapid, nu am ce sa zic, are si WLAN si 3G+, dar sincer, imi cam lipseste led-ul ala verde de la E50 :))

Am citit in hopuri forumul si nu am gasit nici un sysinfo, music player complex si nici un browser mai de doamne ajuta. Puteti sa-mi dati cateva sfaturi cu privire la asa ceva? ( Daca s-a vorbit despre in topic o sa va rog sa-mi dati un link catre pagina respectiva )

O zi buna tuturor .

ps: nu i-am facut update, merge foarte bine asa ( Dar am reusit sa scap de "meniul de asteptare" tipic ORANGE )

Edited by eviltruth, 16 January 2009 - 15:27.


#3859
stefanreed

stefanreed

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 13.07.2008
si eu am nokia  E51 TOT DE IERI insa am stat toata noaptea si am hakarit la el .am scos porcaria aia cu certificate.am o tona de jocuri aplicatii utile  daca vreti detalii sau aplicatii dati PM.Numai bine .apropo despre tv online..platiti 3.5 euro la orange :) alta metoda nu am gasit:)) si pt youtube folositi Mobitubia

Edited by stefanreed, 16 January 2009 - 15:51.


#3860
catavlad

catavlad

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,435
  • Înscris: 28.12.2008
merci monk! astept sa vad ce mai zic baietii, poate nu e nevoie sa instalez toate alea si le-as putea sterge fara mare bataie de cap. merci mult, din nou!

#3861
monk teo

monk teo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,579
  • Înscris: 06.12.2006

View Postcatavlad, on Jan 16 2009, 16:29, said:

merci monk! astept sa vad ce mai zic baietii, poate nu e nevoie sa instalez toate alea si le-as putea sterge fara mare bataie de cap. merci mult, din nou!



cand ajung acasa il incerc (prea multe teme in tel)
bafta

#3862
kaytar

kaytar

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,691
  • Înscris: 09.01.2007

View Postadi1976ro, on Jan 16 2009, 14:59, said:

in timpul convorbirii se poate da mute direct din vreo tasta fara a fi nevoie sa intri in Optiuni ? nu mai vreau sa citesc U.G-ul asa ca nu ma trimiteti sa-l caut ;)

intre tastele de volum este un buton ;)
bafta.

#3863
Hidralazina

Hidralazina

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,521
  • Înscris: 14.06.2006
Browser: Opera Mini, Skyfire, UCWEB
Sysinfo: PhoNetInfo
Music player: LCG Jukebox, CorePlayer

#3864
cagula30

cagula30

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 16.01.2009
Sal pentru limba romana si ultima versiune de soft la nokia E51 e product codu asta nebranduit sau codat de la telefonul meu 0552341 si cine nu stia poate sa verifice aici product codu sa vada pentru ce telefon e si daca a mai aprut alte versiuni mai noi mereu http://www.nokia.ro/A4775055

#3865
kkLM

kkLM

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,628
  • Înscris: 03.09.2006

View PostHidralazina, on Jan 16 2009, 15:14, said:

Opera Mobile pentru E51 o sa apara vreodata?
I-am intrebat acelasi lucru in urma cu cateva luni si nici pana astazi n-am primit niciun raspuns, nici macar un: "TY, we'll get back to you as soon as we have an answer!" adica "mersi, boule, o sa te bagam odata si-odata si pe tine in seama."
Am facut un mic review despre noul firmware: aici si va invit sa va spuneti parerea.
Bafta!

Edited by kkLM, 16 January 2009 - 18:23.


#3866
zoozoo

zoozoo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 598
  • Înscris: 18.07.2007
Ma intereseaza sa instalez aplicatii pe telefon dar nu inteleg clar cum trebuie semnate, de ce unele au certificatele expirate etc. Unde gasesc un tutorial in acest sens (preferabil in romana)?
In al doilea rand e vre-un risc sa instalez aplicatii, jocuri, teme avand urmatoarea configurare: Installations -> App. Manager -> Options -> Settings and set Software installation to All and Online Certif to Off.

#3867
h3llboy

h3llboy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,093
  • Înscris: 02.06.2007
zoozoo - baga un ochi AICI o sa te ajute, mai cauta acolo ca ai sa gasesti si raspunsul in ceea ce priveste semnarea

#3868
stefanreed

stefanreed

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 13.07.2008
Vreau sa va intreb ceva..pentru seniori:d pot sa imprim cu nokia e51 direct prin usb ul imprimantei?am HP PSC 1510( psc series) nu are wi fi sau infrarosu  nici bletooth so..daca ati putea sa ma ajutati am cautat pe google dar nu am gasit ceva solid explicat Multumesc

View Postzoozoo, on Jan 16 2009, 21:17, said:

Ma intereseaza sa instalez aplicatii pe telefon dar nu inteleg clar cum trebuie semnate, de ce unele au certificatele expirate etc. Unde gasesc un tutorial in acest sens (preferabil in romana)?
In al doilea rand e vre-un risc sa instalez aplicatii, jocuri, teme avand urmatoarea configurare: Installations -> App. Manager -> Options -> Settings and set Software installation to All and Online Certif to Off.
merge cu asta.Instalezi x-plorer .dai settings sau 0 si dai sa iti arate fisierele ascunse .cauti c:\sys
bagi x plorerul in "bara" instalezi hello carbide il rulezi si dai menu1 acolo .aplicatia o sa se inchida
acuma relansezi x plorerul si intri in c:\sis\bin si copii acolo install server.
dai reset si nu mai ai o problema dupa aia http://forum.softped...icons/icon4.gif

Attached Files


Edited by stefanreed, 16 January 2009 - 21:51.


#3869
zoozoo

zoozoo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 598
  • Înscris: 18.07.2007
As vrea sa primesc raspuns si la intrebarea de mai jos.

View Postzoozoo, on Jan 16 2009, 21:17, said:

In al doilea rand e vre-un risc sa instalez aplicatii, jocuri, teme avand urmatoarea configurare: Installations -> App. Manager -> Options -> Settings and set Software installation to All and Online Certif to Off.
Cred ca am gasit o modalitate relativ usoara de a semna aplicatii, fara cont pe symbiansigned.
Revin cu detalii.

Later: Deci va rog sa-mi spuneti daca am inteles eu bine sau nu... Sunt doua modalitati 1. hackuirea telefonului si atunci nu mai e nevoie de semnare aplicatii 2. semnarea fiecarei aplicatii in parte. Va rog sa ma corectati.

Edited by zoozoo, 16 January 2009 - 22:13.


#3870
stefanreed

stefanreed

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 81
  • Înscris: 13.07.2008

View Postzoozoo, on Jan 16 2009, 22:05, said:

As vrea sa primesc raspuns si la intrebarea de mai jos.

Cred ca am gasit o modalitate relativ usoara de a semna aplicatii, fara cont pe symbiansigned.
Revin cu detalii.

Later: Deci va rog sa-mi spuneti daca am inteles eu bine sau nu... Sunt doua modalitati 1. hackuirea telefonului si atunci nu mai e nevoie de semnare aplicatii 2. semnarea fiecarei aplicatii. Va rog sa ma corectati.
zoo zoo eu am facut asa cum ti-am mai prezentat mai sus
imi merg toate aplicatiile nu imi mai da nici eroare ca certificatul e expirat,ca nu e compatibil sau ce niznaiuri mai are softul;))
nu tre sa semnezi nici o aplicatie nimic.Pur si simplu merg toate bineinteles cu exceptia celor ce nu sunt pt symbian 9
trimite-mi PM cu id de mes al tau si iti explic
mai pe larg

Edited by stefanreed, 16 January 2009 - 22:15.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate