Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...
 Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata
 Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura
 Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici
 

Nokia E51

- - - - -
  • Please log in to reply
7137 replies to this topic

#3691
kkLM

kkLM

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,628
  • Înscris: 03.09.2006
Ramane.

#3692
catavlad

catavlad

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,435
  • Înscris: 28.12.2008

View Posth3llboy, on Jan 9 2009, 18:39, said:

Uite ca al meu afiseaza 65 de minute :P  greseala de tastare imi cer scuze. cititi numaru inversand cifrele ca aia am vrut sa scriu ;)
glumeam si noi hellboy :) o sa pun mai tarziu o aplicatie ca sa nu te superi pe mine :P acum ma bag la un shooter..
si, pt cineva care zicea de drakkarious, ca l-a dezinstalat din greseala, si eu am facut asta, intentionat, dar l-am dezinstalat, si am observat ca totusi se poate inca instala orice pe el.. fisierele alea 2 pe care le-ai copiat in bin raman acolo si alea conteaza.. cred.. am telu de numai o luna si nu prea sunt un computer genius, dar cred ca am dreptate, aici :)) sau sper.. asa ca nu mai tre sa il instalezi iar decat daca ai nevoie de eplore ala..

#3693
Meuu

Meuu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 27.11.2006

View PostMeuu, on Jan 9 2009, 17:05, said:

Salut,am o problema cu E51,incerc sa filmez si la final cand opresc se blocheaza,zice ca salveaza si.....nimic,ramane blocat.Nu salveaza nimic.Ma poate ajuta cineva?
Multumesc.

Observ ca nu se mai blocheaza atunci cand il pun sa salveze fisierul pe memoria telefonului,daca-l pun sa salveze pe cardul de memorie se blocheaza constant.Are cineva idee de ce?Am si formatat cardul si degeaba.

#3694
nemet_tt

nemet_tt

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,034
  • Înscris: 06.10.2007

View PostMeuu, on Jan 10 2009, 10:16, said:

Observ ca nu se mai blocheaza atunci cand il pun sa salveze fisierul pe memoria telefonului,daca-l pun sa salveze pe cardul de memorie se blocheaza constant.Are cineva idee de ce?Am si formatat cardul si degeaba.
Incearca cu alt card poate e al tau de vina.

#3695
WildEagle

WildEagle

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 13.10.2007
HellBoy    ,cred ca am gasit ce cauti tu ,adik cel putin cred ,ca am gasit  !!!

#3696
freelanceSHOCK

freelanceSHOCK

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 25.05.2006
A aparut un nou crack la X-Plore 1.22, download & install aici: http://freesymbian.tumblr.com/

#3697
kkLM

kkLM

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,628
  • Înscris: 03.09.2006
Multumim dar ala vechi ce are :)?

#3698
DJIO

DJIO

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 28.08.2006
A reusit sa isi decodeze cineva telefonu?!?daca da...cum?!...sau cam la ce pret?!

#3699
Hidralazina

Hidralazina

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,521
  • Înscris: 14.06.2006
Si eu sunt interesat de decodare...cat costa, unde se face (in Bucuresti in special). Varianta cu x-sim am auzit ca are probleme (pierde semnal la schimbarea celulei, se strica zona de coduri, etc). E adevarat, a incercat careva din voi? Multumesc anticipat!

#3700
adi1976ro

adi1976ro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 747
  • Înscris: 24.03.2004

View PostfreelanceSHOCK, on Jan 10 2009, 13:32, said:

A aparut un nou crack la X-Plore 1.22, download & install aici: http://freesymbian.tumblr.com/
linkul de download nu merge ... cel putin la mine.

#3701
nemet_tt

nemet_tt

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,034
  • Înscris: 06.10.2007
Cu aceasta aplicatie poti pune poze pe ecran si se vad fullscreen,nu mai trebuie sa faceti teme cu poza preferata.
Sa imi spuneti daca va merge.

Attached Files


Edited by nemet_tt, 10 January 2009 - 18:28.


#3702
krossfire

krossfire

    Lord of the Bunnies

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,346
  • Înscris: 21.04.2006
Da mai folositi mai si Y-Browser sau altceva daca nu vreti sa hacuiti telefonul. Observasem si pe Noeman o obsesie : Sa am X-plore si ultimul QuickOffice desi nu le voi folosi niciodata.

#3703
kkLM

kkLM

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,628
  • Înscris: 03.09.2006
X-Plore este singurul fm cu arbore si de aia imi place, in rest office... cam greu sa gasesti utilitatea unui pachet complet (vizualizare+editare), iar daca vreodata as avea nevoie mi-as lua un eeepc pentru ca ar fi crima sa te bagi la tabele pe un ecran de 2".

#3704
oldcalin

oldcalin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 707
  • Înscris: 02.12.2006
Intr-o luna si jumatate am vorbit la E51 cam vreo 74 de ore (*#92702689#). Bateria se tine ok, cam cum scrie in cartea tehnica....

Legat de aplicatii, mi-am instalat numai aplicatii de pe Nokia Software Market, toate contra cost si evident cu licenta de utilizare.

Acum, dupa ce am utilizat cit de cit acest telefon si dupa ce mi-am instalat aplicatiile necesare pot sa ma declar multumit de acest aparat, am trecut destul de greu de la SE dar am trecut pina la urma.

Lecturararea forumului este placuta si plina de invataminte chiar daca uneori user-ii se mai cearta :)


O intimplare amuzanta: Aseara am fost la o petrecere, un fel de revelion cu toti colegii de munca din judet, eram la o masa, pe partea mea de masa 4 domni si o doamna, din cei 4 domni (aici ma includ si pe mine :) ) 3 aveam Nokia E51  :D , 2 de la Orange si unul de la Vodafone. Mai am inca 3 prieteni apropiati care au astfel de aparate........  hai ca nu va mai plictisesc :)

#3705
monk teo

monk teo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,579
  • Înscris: 06.12.2006
pt decodari profesionale si subtire la bani(rezonabil dar nu pot da un pret)pe buzesti aproape de piata(cam vis-a-vis pozitionati)
tare si fffff seriosi(nu umbla cu magari , ii recomand(am lucrat cu ei si sant OK)

#3706
monk teo

monk teo

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,579
  • Înscris: 06.12.2006
o intrebare , dupe un hard reset am instalat un explore (ala de mai sus) si nu mai imi vede decat 2 partiti C si E .
ce mai trebuie sa instalez capsurile sau carbite(scuze de scris incorect dar sant pe mare fuga)

#3707
Hidralazina

Hidralazina

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,521
  • Înscris: 14.06.2006

View Postmonk teo, on Jan 10 2009, 21:13, said:

pt decodari profesionale si subtire la bani(rezonabil dar nu pot da un pret)pe buzesti aproape de piata(cam vis-a-vis pozitionati)
tare si fffff seriosi(nu umbla cu magari , ii recomand(am lucrat cu ei si sant OK)

Te referi la Pta Victoriei? Nu poti sa dai numele service-ului? Macar o parte din el...

#3708
freelanceSHOCK

freelanceSHOCK

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 44
  • Înscris: 25.05.2006

View PostkkLM, on Jan 10 2009, 15:15, said:

Multumim dar ala vechi ce are :)?

Varianta veche (tot 1.22 nu mai mergea, zice ca e 'expired' , cel putin asa era la mine)

View Postadi1976ro, on Jan 10 2009, 17:06, said:

linkul de download nu merge ... cel putin la mine.

Intra pe site, dai click pe download si apoi bagi codul:

http://www.ziddu.com...2_2039.rar.html



View Postmonk teo, on Jan 10 2009, 23:04, said:

o intrebare , dupe un hard reset am instalat un explore (ala de mai sus) si nu mai imi vede decat 2 partiti C si E .
ce mai trebuie sa instalez capsurile sau carbite(scuze de scris incorect dar sant pe mare fuga)

Intra in x-plore, apasa pe 0 si selecteaza toate 4 casutele sa vezi si fisierele protejate sau ascunse.

Edited by freelanceSHOCK, 10 January 2009 - 22:56.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate