Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 

Bilete Euro 2008

- - - - -
  • Please log in to reply
169 replies to this topic

#73
prc2

prc2

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 97
  • Înscris: 04.04.2008
Am 3 bilete, cat 3, la meciurile Romaniei de vanzare.

#74
asyst72

asyst72

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,487
  • Înscris: 18.05.2006

View Postareal51, on Mar 25 2008, 18:08, said:

in jur de 10 mai le primeste FRF de la UEFA, dupa care sunt trimise prin TNT fericitilor :rolleyes:

dar de voucherele pentru Sferturi stie cineva ceva?
cand sunt sanse?

#75
alin_ro

alin_ro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 426
  • Înscris: 08.01.2005

View Postprc2, on Apr 4 2008, 20:45, said:

Am 3 bilete, cat 3, la meciurile Romaniei de vanzare.
si, la romania-franta ai doar unul?

#76
malikus

malikus

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 12.03.2007
Am un pachet categ a-3a (toate cele 3 meciuri) la care trebuie sa renunt... bineinteles contra unui pret. Pe langa aceste bilete am si o rezervare pe care pot sa o cedez la un hotel de 3 stele aflat la 50 km de zurich si 100 de berna - pretul cazarii este de 69 euro/noapte/camera - cu mic dejun inclus.

#77
Didixidid

Didixidid

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 11.04.2008

View Postprc2, on Apr 4 2008, 19:45, said:

Am 3 bilete, cat 3, la meciurile Romaniei de vanzare.


Mai este actuala oferta? Cat ai vrea pe bilete si cum te-as putea contacta?

#78
mirosu

mirosu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 11.04.2008

View PostDidixidid, on Apr 11 2008, 12:01, said:

Mai este actuala oferta? Cat ai vrea pe bilete si cum te-as putea contacta?


Am castigat si noi pachet complet la tragerea la sorti FRF, dar am vrea sa vedem doar primele 2 meciuri, asa ca ...
am de vanzare 2 bilete categoria II la Romania - Olanda. Pretul este cel oficial...

#79
Didixidid

Didixidid

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 11.04.2008

View Postmirosu, on Apr 11 2008, 13:44, said:

Am castigat si noi pachet complet la tragerea la sorti FRF, dar am vrea sa vedem doar primele 2 meciuri, asa ca ...
am de vanzare 2 bilete categoria II la Romania - Olanda. Pretul este cel oficial...


Buna! Mersi pt. oferta. Chiar ti-as lua biletele. Contacteaza-ma pe mailu [email protected] sau scriemi direct aici un mesaj.

#80
miky250179

miky250179

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 11.04.2008
vand 5 pachete bilete la meciurile nationalei de la turneul final...pretul unui pachet = 450 euro....pachet = cate un bilet pt. fiecare partida....biletele sunt categoria III....pentru cei interesati, ma puteti contacta la adresa: miky250179, pe yahoo

#81
mourinhooo

mourinhooo

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 15.04.2008
Am si 2 pachete la meciurile romaniei la categoria a 3-a pe care vreau sa-l vand.
Pentru cei interesati contactati-ma la [email protected]

#82
asyst72

asyst72

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,487
  • Înscris: 18.05.2006

View Postmourinhooo, on Apr 15 2008, 07:59, said:

Am si 2 pachete la meciurile romaniei la categoria a 3-a pe care vreau sa-l vand.
Pentru cei interesati contactati-ma la [email protected]


La Romania-Spania
in Sfertul de Finala de la Viena din 22iunie nu ai? ;)

#83
liviuc40

liviuc40

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 22.04.2008
Am 6 bilete la toate cele 3 meciuri ale Romaniei la Euro (cate 2 bilete cat.2 pentru fiecare meci).Nu mai pot pleca in perioada respectiva, asa incat vreau sa le cedez altcuiva contra sumei de 150 euro/buc.Cei interesati ma pot contacta la adresa : [email protected]

#84
clauclau

clauclau

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 29.04.2008
Vand  doua  bilete   la  Romania - Olanda  ,categoria  2,pret 200 euro  biletul.Pentru  cei  interesati ma  puteti  contacta  la  adresa  [email protected]

#85
cristi_80

cristi_80

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 14.01.2008
Nici eu nu mai pot sa merg. Daca vrea cineva biletele sa ma contacteze la email [email protected]
Am cate 2 bilete la meciurile cu Franta si Italia, categoria a 3-a (peluza).
Am vazut pe aici ca se dau cu 150 - 200 biletul.

Toate cele bune!

#86
ady_azzuro

ady_azzuro

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 12.01.2007
vreau sa cumpar bilete la toate cele 3 meciuri. adaugati-ma pe ymess

adi17112002

#87
thelittlesnake

thelittlesnake

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 30.04.2008
Schimb 2 bilete categoria a 2-a EURO 2008 la meciul ROMANIA-OLANDA cu 2 bilete similare la ROMANIA-ITALIA. Biletele sunt castigate la loteria FRF. e-mail: [email protected]

#88
asyst72

asyst72

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,487
  • Înscris: 18.05.2006
Acum 2 zile mi-am rezervat un voucher pentru Sfertul de Finala de la Viena (22iunie) in care ar putea juca Romania daca ocupa locul 2 in grupa.
Am primit bonul de comanda pe e-mail, iar azi am fost la Raiffeisen si am achitat 70E.
Astept sa primesc prin posta voucher-ul, iar la Viena pe 21 iunie sper sa-mi ridic biletul.. :rolleyes:

Sa vedem ce o sa iasa..

Mai e cineva interesat de acel meci?

#89
Alin1921

Alin1921

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 88
  • Înscris: 13.02.2008

View Postantoine, on Mar 26 2008, 23:29, said:

Am si eu un bilet de vanzare la meciul cu Olanda si am fost la federatie sa vorbesc cu Paul Zaharia (ofiterul de presa al FRF), cel care se ocupa cu distribuirea biletelor. Mi-a spus ca trebuie sa trimit prin posta o declaratie prin care sa spun ca renunt la bilet si sa scriu toate datele noului posesor (exact asa cum le-am completat in formularul de pe biletefotbalonline.ro: CNP, nr. pasaport, adresa, etc.); la delclaratie sa atasez si o copie a pasaportului noului posesor. Scrisoarea va fi trimisa cu confirmare de primire, asta asa sa ai cu ce sa le dai in cap in cazul in care biletul vine tot pe numele tau :)

Bafta.
Pai si o data ajuns biletul pe numele celui care a castigat nu se mai poate schimba?Nu mi se pare normal....

#90
LUCIAN_EURO2008

LUCIAN_EURO2008

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 13.05.2008
Schimb 2 bilete la meciul Romania-Franta categoria 3 cu 2 bilete la meciul Romania-Italia categoria 3. e-mail: [email protected] tel: 0721884905 :rolleyes:

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate