Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce este cu aceasta inflație ...

Duster 2011 carplay

Portare inapoi la Telekom

Telecabina Piatra-Neamț - Ma...
 Am lovit o masina

Comanda US

Cum sa reduc caldura din apartame...

Dual-boot Windows 11 Pro cu Kubun...
 Favorizarea femeilor atragatoare

Inlocuire baterie JBL Go 2

Cum se scot banii de la NN ?

darlington
 Care sunt cateva companii bune di...

Alimentare cont( top up), de pe c...

Masina noua nu poate fi inmatricu...

Sunt romanii cu adevarat mulț...

Bilete Euro 2008

- - - - -
  • Please log in to reply
169 replies to this topic

asyst72

asyst72

Active Member

• Grup: Members

View Postcristi_80, on Feb 26 2008, 10:42, said:

Avand in vedere ca mi-am programat nunta in acea perioada....cred ca o sa ma duc la nunta mea in loc sa merg la meci; tu ce zici?
In locul tau as fii mai rezervat cu cuvintele inainte sa am toate datele....dar asta e, suntem in Romania. Stii vorba aia: "frumoasa tara, pacat ca este locuita"

stai linistit, a fost o gluma..
eu as zice altfel:.. "frumoasa tara avem.. dar restul Europei e superb".. :OK:
asa ca mai gandeste-te daca vinzi biletele.. eu ma duc oricum la Viena la Sfertul de Finala, chiar daca nu o sa reusesc sa intru pe stadion..

lulusor77

lulusor77

New Member

View Postcristi_80, on Feb 21 2008, 15:57, said:

Deocamdata nu am stabilit un pret mai ales ca este posibil sa merg pana la urma.
Un prieten mi-a oferit 200 Euro pe bilet.
Daca ma hotarasc o sa scriu si aici sa vad daca primesc o oferta mai buna.

Mai vinzi biletele? Sunt interesata sa le cumpar.

antoine

antoine

New Member

Salut lume,

Am si eu de vanzare 4 bilete de categoria a III a impartite astfel: 2x Romania - Italia si 2x Romania - Franta! Pt cei interesati: postati aici! ;)

antoine

antoine

New Member

View Postantoine, on Mar 9 2008, 20:44, said:

Salut lume,

Am si eu de vanzare 4 bilete de categoria a III a impartite astfel: 2x Romania - Italia si 2x Romania - Franta! Pt cei interesati: postati aici! ;)

A mai ramas doar unul la meciul cu Olanda!

asyst72

asyst72

Active Member

daca are cineva noutati despre posibilitatea de a cumpara bilete (sau vouchere)
la Sfertul de Finala de la Viena din 22iunie, sa posteze aici,

please

GIANPAOLO

GIANPAOLO

New Member

Cumpar bilete (indiferent de categorie) la meciul Italia-Romania

HELLO GUYS,
I AM LOOKING  FOR TICKETS ITALY vs.ROMANIA
IF YOU HAVE SOME FOR SALE (any cat.)
CONTACT ME
[email protected]    
GOOD MONEY PAID - CASH OR PAYPAL
THANKS

borfan2002

borfan2002

New Member

vand bilete laC.E 2008 la meciurile din grupa pentru 2 persoane cat 3,cei interesati postati un pret aici,nu vand cate unul doar toate 6 bilete la cele 3 meciuri

asyst72

asyst72

Active Member

View Postborfan2002, on Mar 17 2008, 23:47, said:

vand bilete laC.E 2008 la meciurile din grupa pentru 2 persoane cat 3,cei interesati postati un pret aici,nu vand cate unul doar toate 6 bilete la cele 3 meciuri

asta e un fel de licitatie?
era macar rezonabil sa pui un pret blitz..

borfan2002

borfan2002

New Member

View Postasyst72, on Mar 18 2008, 10:50, said:

asta e un fel de licitatie?
era macar rezonabil sa pui un pret blitz..

ai dreptate dar vreau sa vad daca se erita sa le dau sau nu ca nu m-am decis inca daca sa rennt la ele dar daca se iveste un pret bun ...cine stie

asyst72

asyst72

Active Member

View Postborfan2002, on Mar 18 2008, 13:33, said:

ai dreptate dar vreau sa vad daca se erita sa le dau sau nu ca nu m-am decis inca daca sa rennt la ele dar daca se iveste un pret bun ...cine stie

pai daca le pastrezi ma gandesc ca o sa te mai coste o gramada de bani drumul si mai ales cheltuiala din Elvetia..
iar daca le vinzi.. o sa iei ceva bani si nu mai cheltuiesti nimic..

deci una-i una si alta-i alta..

panda19

panda19

New Member

Fratilorrrrrrrrrrr ce va bateti capu' eu mi-am luat bilet la toate mciurile de la euro cu Romania NORMAL acum cateva zile ce ...e cu voi si nu am dat nici asa mult pe ele. Asa ca nu e nici o graba. daca aveti intrebari astept ..vam pupat.         aaaaaaaa era sa uit am luat de pe un site nou aparut la noi CRED eu pana acum nu a auzit de el..e numa pt evenimente dastea internationale ..nare nimic in tara www.eurotickets.ro ...sau intri pe google scri bilete si iti apare acolo in dreapta ..>SImplu NU ?

borfan2002

borfan2002

New Member

View Postpanda19, on Mar 23 2008, 16:07, said:

Fratilorrrrrrrrrrr ce va bateti capu' eu mi-am luat bilet la toate mciurile de la euro cu Romania NORMAL acum cateva zile ce ...e cu voi si nu am dat nici asa mult pe ele. Asa ca nu e nici o graba. daca aveti intrebari astept ..vam pupat.         aaaaaaaa era sa uit am luat de pe un site nou aparut la noi CRED eu pana acum nu a auzit de el..e numa pt evenimente dastea internationale ..nare nimic in tara www.eurotickets.ro ...sau intri pe google scri bilete si iti apare acolo in dreapta ..>SImplu NU ?

1125 de euro nu ti e pare mult pt 3 bilete????

asyst72

asyst72

Active Member

View Postborfan2002, on Mar 23 2008, 19:00, said:

1125 de euro nu ti e pare mult pt 3 bilete????

nu m-as risca in ruptul capului sa dau atatia bani pentru 3 meciuri in care aproape sigur ca vom face figuratie.. plus cheltuiala din Elvetia care este super-scumpa..

aaa.. daca ne calificam in Sferturi (de pe locul 2 ca mai mult nu-mi imaginez) atunci merita Sfertul de Finala de la Viena..
Oricum voi fi acolo.. :D  mai mult ca sigur, rezervarile cazare+transport sunt deja facute..
daca va fi sa joace si Romania acolo cu atat mai bine.. daca nu ramane atmosfera vieneza care va fi oricum senzationala :OK:

Edited by asyst72, 23 March 2008 - 21:58.

alin_ro

alin_ro

Member

cei care ati luat bilete la euro...le-ati primit?  Daca nu, cand vin?

areal51

areal51

Member

in jur de 10 mai le primeste FRF de la UEFA, dupa care sunt trimise prin TNT fericitilor :rolleyes:

art*123

art*123

New Member

• Grup: Validating
daca am bilet si merge altcineva in locul meu cum anunt federatia

antoine

antoine

New Member

View Postart*123, on Mar 26 2008, 18:49, said:

daca am bilet si merge altcineva in locul meu cum anunt federatia

Am si eu un bilet de vanzare la meciul cu Olanda si am fost la federatie sa vorbesc cu Paul Zaharia (ofiterul de presa al FRF), cel care se ocupa cu distribuirea biletelor. Mi-a spus ca trebuie sa trimit prin posta o declaratie prin care sa spun ca renunt la bilet si sa scriu toate datele noului posesor (exact asa cum le-am completat in formularul de pe biletefotbalonline.ro: CNP, nr. pasaport, adresa, etc.); la delclaratie sa atasez si o copie a pasaportului noului posesor. Scrisoarea va fi trimisa cu confirmare de primire, asta asa sa ai cu ce sa le dai in cap in cazul in care biletul vine tot pe numele tau :)

Bafta.

alin_ro

alin_ro

Member

borfan 2002...mai ai biletele la romania-franta? Am nevoie de ele, iti pot oferi 150-200 de euro pe amandoua :)

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate