Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Am nevoie de un suflet

- - - - -
  • Please log in to reply
35 replies to this topic

#19
alina85

alina85

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,230
  • Înscris: 10.07.2007
el este frumuselul...am facut pozele cu telefonul...camera este in vacanta cu ai mei  :rolleyes:

[ http://i9.tinypic.com/4p1wl0l.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ http://i6.tinypic.com/63i0nkn.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ http://i3.tinypic.com/4opgo3k.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ http://i6.tinypic.com/637apls.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#20
MassimoBoy

MassimoBoy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 670
  • Înscris: 16.07.2007
Ce scump e catelul  :inlove: ...Sa-ti traiasca ! :*

#21
Blue Wings

Blue Wings

    Nevăstuică deraiantă

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,832
  • Înscris: 01.03.2007
Ce frumușel eee :lookoflove: Să-ți trăiască Alina , ai mare grijă de el , e un scump .

#22
alina85

alina85

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,230
  • Înscris: 10.07.2007
acum nu stiu ce nume sa-i punem....daca aveti ceva idei... :P

#23
shimano

shimano

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 23.01.2006
Imi pare rau pentru pierderea ta :( si ma bucur pentru noul fulgulet de blana :)  :rolleyes:

#24
radudd

radudd

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,296
  • Înscris: 08.02.2007
[ http://i9.tinypic.com/4p1wl0l.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Doamne ajuta ! Sa va traiasca !!! E un dulce !!! Iar ochii sunt de baiat destept !!!
Bravo !!! Sanatate si voua si lui !!!

#25
stefanutz

stefanutz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 260
  • Înscris: 12.11.2006
ii super catelusul, nu poate fi mai frumos

si eu imi doresc sa am unul, dar din pacate stau in apartament si programul nu imi permite sa am grija si de el :( poate vreodata ma mut la casa si o sa-mi iau 2 :D

#26
nu_sunt_ozzy

nu_sunt_ozzy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,367
  • Înscris: 15.02.2007
dragalas. abia astept sa ma mut solo sa-mi iau dog si matza :)

#27
Pollux

Pollux

    Mandru ca sunt barbat alb, crestin, heterosexual si liberal-cons

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 36,339
  • Înscris: 28.02.2005

View Postnu_sunt_ozzy, on Oct 19 2007, 12:51, said:

dragalas. abia astept sa ma mut solo sa-mi iau dog si matza si papagal :)

:thumbup:

#28
C.F.S.

C.F.S.

    Jos comunismul!

  • Grup: Banned
  • Posts: 7,214
  • Înscris: 04.10.2007
ce nume i ati pus? foaaaaaaaaaarte frumos!!!!!!

#29
Cazimi

Cazimi

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,152
  • Înscris: 25.10.2007

View PostNicolla, on Sep 6 2007, 16:22, said:

Daca "nenea/baba cu suflet bun" mai arunca o data cu otrava prin curte? Te gandesti, in mod egoist, numai la tine, in loc sa pui in fata posibilitatea de a pune in pericol viata animalelor.

Eu stau la bloc, iar collie-l meu era invatat sa nu manance nimic de pe jos sau de afara sau de altcineva in afara de mine. Cu toate astea, tot a avut o intoxicatie cu warfarine (otrava anti-coagulanta) si desi doza a fost foarte mica (veterinarii au zis ca poate doar a mirosit ceva), in ciuda unor tratamente indelungate, tot s-a dus.

Morala este ca exista oameni care pun otrava chiar fara intentia de a otravi animale de casa (prin piete, prin subsoluri de blocuri, pe care le putem lua pe putem lua pe talpi si aduce acasa...) si ca orice masura de masuri de precautie ai lua, nu exista nimic sigur 100%. Din pacate:(

#30
alina85

alina85

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,230
  • Înscris: 10.07.2007
pai il cheama Spot...pentru ca are nite pete aurii pe botic si spate :D
acum s-a facut cat o namila...cand sare pe mine imi ajunge pana la burta....si are doar 3 luni
o sa-i fac niste poze ca sa vedeti diferenta :)

si acum traiesc cu frica...ca imi poate arunca cineva din nou otrava in curte...dar..tot ce pot sa fac este sa ma rog, sa aiba grija Doamne Doamne de el :)

#31
Ivanna

Ivanna

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,518
  • Înscris: 10.01.2007
Abia acum am citit si eu topicul asta, nu stiu cum de nu l-am vazut pana acum.

Sa-ti traiasca labradorul si sa ai mult noroc la el!!!! E o scumpete! Imi imaginez cata energie are la varsta asta un labrador... cred ca nu sta locului o clipa, nu? Astia n-au frica de nimic si sunt prieteni cu toata lumea. Cum se intelege cu apa? Stiu ca labradorilor le place tare mult apa. Un vecin de-al meu are un labrador si vara umple un bazin(din ala pt copii insa marime mare) cu apa si cainele tot sare in el, e de groaza  :lol:

#32
alina85

alina85

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,230
  • Înscris: 10.07.2007
treaba cu apa o s-o testez la vara :)
pana una alta e un mare cacacicios...ma trezesc dimineatza sa strang noroceii...ca sa nu calce tata in ei...ca-mi face scandal  :lol:

#33
alina85

alina85

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,230
  • Înscris: 10.07.2007
ramasesem datoare cu niste poze...:P

[ http://i3.tinypic.com/6blgmls.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ http://i15.tinypic.com/5xqj90i.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ http://i6.tinypic.com/63wrs77.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#34
[Alina]

[Alina]

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 13.02.2007
Vai..este o adevarata comoara! Sa-ti traiasca si sa se faca mare si sa iti faca puiuti mici si simpatici cum este si el..si poate dai si la altii..:) Nu de alta dar si eu am patit exact acelasi lucru cu labradorul meu...si am suferit destul de mult la faza asta...unii oameni nu au suflet, la mine a fost otravit intentionat. Urmatorul caine a fost un doberman...cu asta nu s-au mai pus, a trait bine pana la 10 ani. Ai grija de el...

#35
Ivanna

Ivanna

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,518
  • Înscris: 10.01.2007

View Postalina85, on Oct 31 2007, 20:44, said:

treaba cu apa o s-o testez la vara :)
pana una alta e un mare cacacicios...ma trezesc dimineatza sa strang noroceii...ca sa nu calce tata in ei...ca-mi face scandal  :lol:
Da nu i-ai facut baie pana acum?

View Postalina85, on Nov 4 2007, 16:40, said:

ramasesem datoare cu niste poze...:P

Ce mare e!!!! Ce bot decolorat are!!!!! Sa fie sanatos!

Mi-ai facut pofta de o partida de joaca cu un catel mic; ce draguti is la varsta aia, nu-s normali  si mai au si niste coltisori ascutiti, de lapte... Ce as vrea sa fie si al meu mic din nou! Al meu acum face pe seriosu si nu mai face asa multe prostii ca in primul an de viata  :P

#36
lucicam

lucicam

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 12.10.2006
e tare frumos catelul  :wub: !! sa-ti traiasaca !!!
mie daca mi-sar intampla asa ceva mi-as pune o camera ascunnsa in fata portii  :lol:  !! dar totusi eu stau la apartament si nu am pt ce sa imi pun pt ca nu am caine (in casa , ca in rest am 2) si tousi daca ia-si aduce in casa nu as mai incapea de ei  :blink:

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate