Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Povesti pescaresti de la NBC

- - - - -
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#37
florinelu

florinelu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 627
  • Înscris: 05.03.2005
De asta am si zis ca o sa para facatura. Nu este cel mai bun unghi. Nu i se vede mana dreapta dar tot el tinea si aparatul foto si chiar facea poze cu el.  :P  Iar in mana stanga tinea camera, ca pe o tava. Tot el, desigur  :lol:

Edited by florinelu, 10 September 2007 - 07:59.


#38
mag1978

mag1978

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 17.03.2005
EU TOCMAI AM FOST LA O NUNTA LA TARA ..LA UN MIRE MAI CIUDAT:NERVOS CA FORMATIA NU ESTE ATENTA LA EL,A ARUNCAT CU DAUA  PAHARE
DE LA VREO 30 M IN FORMATIE,SI A NIMERIT UNU IN PICIOR..PESTE PUTIN TIMP,CAND A VENIT GAINA ,A FUGIT NERVOS PE SCENA,SI A SPUS LA MICROFON NERVOS:"DA EU CE TREBUIE SA FAC? SA-MI SPUNA SI MIE CINEVA CE TRE SA FAC?"...MIREASA SARACA A PLANS JUMA DE NOAPTE..NICI NU MAI STIAM DACA SA FILMEZ SAU NU

#39
Croconelu

Croconelu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 661
  • Înscris: 02.10.2005
am fost la o nunta, unde mirele a luat la bataie :death: pt toti din formatie ( pe rand ) :D  :coolspeak: ca au cantat foarte prost, la un moment dat se uita dupa mine... prin sala... fara succes insa, eram spirt pe acolo :thumbup: .

Edited by Mtz, 10 September 2007 - 17:08.


#40
danristei

danristei

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 366
  • Înscris: 19.09.2006
De aia e bine sa filmezi cu steadycam iar vesta de la ea sa fie antiglont.  :lol:

#41
Thurston

Thurston

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 271
  • Înscris: 03.10.2005
Hai sa va spun si eu una buna... nu e de fapt de ras (doar de necaz).Acum vreo 2 ani lucram ca , (virgula) cameraman la o televiziune (prin iunie), tocmai trebuia sa plec pe litoral pentru sezonul din vara cu pauze de 2 zile la 2,3 sau 4, saptamani (emisiuni matinale de pe plaja). In fine. In peropada aceea aveam un Panasonic NV cu care mai filmam pe la evenimente. Ma contacteaza un vecin ca are nunta si nu a gasit nimic care sa-i convina si ca sa vin eu sa-i filmez.... OK dar nunta era cu o zi inainte de plecarea mea la mare. I-am spus ca vin dar materialul finit (voia pe DVD)o sa il dau in momentul cand o sa vin acasa in vreo pauza. A fost de acord chiar daca urma sa astepte si vreo luna.. Toate bune si frumoase, am fost la nunta, am filmat,mi-am luat banul, (asa ca intre vecini - si prieteni), am dus camera acasa si am plecat la servici - la mare.
La vreo 3 zile ma suna - "stii.... a venit un prieten pe la mine... cum fac sa vada si el nunta?"... EU- nu ai cum ca nu am pregatit materialul ...... si vb mai tarziu ca sunt in pauza publicitara..... La alte 3 zile, "au venit socri si vor sa vada si ei... cum se poate rezolva...." Ii dau acelasi raspuns.... a ramasa sa iti dau materialul cand vin acasa intr-un weekend.... In 3 saptamani deja erau vreo 7 apeluri... si de multe ori ii "veneau invitati" dimineata la 8 cand eu eram in emisie. In fine: la un moment dat sa scap de telefoanele lui insistente ii spun sa se duca acasa la mine (doar eram vecini  de 20  ani) si sa-i ceara nevestimii camera cu cablurile si alimentarea sa poata vedea filmarea macar asa direct de pe caseta si cand vin acasa sa o pun pe DVD. A luat camera, am scapat de telefoane, si ce surpriza credeti ca am avut cand m-am intors in Bucuresti? Tipul vanduse apartamentul si s-a mutat (undeva in Italia), iar camera nu am mai revazut-o nici in ziua de azi. Momentan politia nu a dat inca de el.....

Edited by Thurston, 10 September 2007 - 21:32.


#42
wassa

wassa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 296
  • Înscris: 19.01.2007
Da..cand te vezi cu sacii in caruta...nu te mai intereseaza.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate