Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
"Noi nu furam ca romanii"

Canalele Sky Showtime 1 și S...

Recomandare anvelope lexus rx

Extindere rețea wireless int...
 Configuratie PC

Mufa TV

PPC Energy

Camera conferinta Tenveo tevo-vl12u
 Recomandare rulouri exterioare us...

Gaoyue 858

Telefon performant pe parte audio...

Aspecte legale https://registratu...
 Filtru de apa curata apa de miner...

Unde gasesc borcane mari 5 - litr...

sfat achiziție bicicleta pli...

NVIDIA Shield Programe Romania IP
 

Prosport - Tzeapa Cu Divizia Europeana

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
flex21

flex21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 403
  • Înscris: 25.10.2003
Salut , a facut prosportul un concurs numit "divizia europeana" care ar fi trebuit sa se desfasoare in timpul euro 2004. Problema este ca sunt foarte multi oameni care au cumparat acest prosport numai pentru taloanele cu care puteai sa participi in concurs (eu personal am cumparat acelasi ziar de 10 ori in o zi ca sa am mai multe echipe) , insa echipele nu au fost inscrise pe site-ul lor nici macar cand sunt mai putin de 24 ore pana la inceperea concursului. Cand se introduca paroal si cnp-ul zice ceva de genul "utiizator inactiv". ACUM VAD CA NU MAI ZICE NIMIK ,NU SE MAI INCARCA DELOC SITE-UL !!! Cei care sunt "norocosi" li s-au inscris cateva echipe din zecile pe care le trimisesera , insa cand isi introduc jucatorii in baza de date (dupa mult timp de gandire si de concentrare) , serverul nu le accepta echipele.

Parerea mea : TZEAPA data de prosport pentru a-si vinde ziarul ! Un concurs aranjat , un site vraiste facut de incompetenti (sau poate chiar asa a fost voit sa fie facut).

Concluzia : majoritatea expeditorilor de taloane au ramas cu mana goala (fara nici o echipa inscrisa) din cauza exclusiva a ziarului prosport , o batjocora totala care numai in Romania se putea intampla , timp pierdut , bani aruncati pe geam , luni cred ca ma duc la OPC !!! Dati-va si voi cu parerera va rog.

#2
flex21

flex21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 403
  • Înscris: 25.10.2003
Vad ca nu a raspuns nimeni , asa ca o sa mai zic ceva , gata , concursul a inceput deja , se pare ca din numarul total de echipe trimise la redactia prosport au fost inscrise maxim 25% , restul au fost pur si simplu aruncate la gunoi de cei de la prosport.

#3
cutler

cutler

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,194
  • Înscris: 09.09.2003
Concluzia : majoritatea expeditorilor de taloane au ramas cu mana goala (fara nici o echipa inscrisa) din cauza exclusiva a ziarului prosport , o batjocora totala care numai in Romania se putea intampla , timp pierdut , bani aruncati pe geam , luni cred ca ma duc la OPC !!! Dati-va si voi cu parerera va rog.

De unde stii tu ca majoritatea expeditorilor au fost exclusi? Ai facut vre-un sondaj ?

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate