Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 

Unde gasesc cazare in Costinesti?

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Thorr

Thorr

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,316
  • Înscris: 16.08.2002
N-am mai fost la mare de cativa ani buni, si cum anul asta m-am decis sa o vad, intreb aici de posibilitatile de cazare din Costinesti (conditii cazare si masa, preturi etc.)
Ceva recomandari din experiente proprii ar fi binevenite.

#2
catabit

catabit

    Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 250
  • Înscris: 19.04.2004
incearca la camerele alea de langa vox maris arata binisor si iata preturile( la data de 15.07.04):
cam. 2 pers - 300 mii / zi minim 2 zile
cam. 4 pers - 450 mii / zi minim 2 zile
buda e comuna
si sa stii ca merita
te-as sfatui sa nu incerci la particulari in costinesti: majoritatea sunt babe si ciufute

#3
Phileas

Phileas

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 620
  • Înscris: 29.07.2003
asta cu particularii depinde si cum ai noroc. si oricum cine se duce la mare sa stea in camera ?

anul trecut am stat cu 100/noapte, iar anul asta a fost cineva tot acolo cu 125 din cate am inteles.
masa e pe cont propriu evident ca doar nu esti la hotel. noi mergeam la terasele care sunt destule in costinesti. ce-a mai buna (si evident si cea mai scumpa) este totusi Albert (pizza, paste, dar au si fripturi pt cei care nu apreciaza bucataria italiana).
vezi ca anul asta cica se respecta regula cu inchisul discotecilor la ora 12 noaptea. in Tineretului (acum Disco T) au construit si o discoteca acoperita, dar e numai cu house.

cam astea le stiu eu despre costinesti.
vacanta placuta

#4
andreighica

andreighica

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 60
  • Înscris: 17.02.2004
vei fi asaltat de particulari in gara... nu-ti face probleme.. ai de ales

#5
oz666

oz666

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 724
  • Înscris: 06.01.2003
Eu anul trecut am stat 3 nopti la constanta-mamia(nu stiu cum ii zice la bulevardu ala care face legatura, pe parcurs e si delfinariu) si 3 la costinesti. La mamaia am stat 4 persoane intr-o camera de 3 pe 4 m(nu mint) cu spatiu de miscare de max 1 m patrat. Faza era ca aveau curte unde puteai iesi la o tigara, pepene, tabla sau carti;dusu era de la soare;pt acestea am platit 90.000 de persoana. La costinesti am stat la o vila unde m-a asteptat varul meu. Costa 200.000 de persoana pe noapte. Yo n-am platit ca am stat cu verisoru si femeia lui. Cei drept baba are enervanta ca toata ziua se plimba pe acolo. "Prieteni" care mi-au tras teapa anu asta:( au reusit sa stea 3 si sa plateasca doar 2. Camerele arau mari si f mari de la 24 m patrati, era o baie mare pe etaj si un minifrigider in care ingramadeau cei care stateau in cele 5-6 camere pe etaj.La parter aveau "living"unde te puteai uita la televizor.Nasol era cu baia ca la 19 cand se intorceau toti de la plaja vroiau sa faca baie iar femeile se pudrau pe nas o juma de ora si te apuca....zbenga. Albert nu mi s-a parut scump in comparatie cu mamaia, e putin mai scump decat restu din costinesti insa zic ca merita(doar nu iei 3 mese la albert pe zi).Ciorba de care duceam doru era in jur de 42.000 anu trecut. vai ce logoree am la tastatura asta, astept sa treaca timpu sa plec la cluj cu trenu de 8 dim

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate