Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!
 Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA
 Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac
 Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...
 

Gatul amortit.

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1
Gonthar

Gonthar

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,581
  • Înscris: 15.10.2006
Salutari....am o problema cam de o luna- respectiv am gatul amortit(incepand de sub barbie si pana pe la baza gatului).
Am avut o problema cu un dinte in prima faza, pe care l-am tratat, insa el a inceput sa devina sensibil,si in momentul cand apasam sub barbie cam in dreptul in care era el se simtea ceva(o senzatie neplacuta). Aceasta senzatie a radiat incetisor pana mi-a cuprins cam toata partea din fata a gatului.
Am fost la medicul de familie, m-a pipait mi-a dat niste medicamente sa iau(Cefalexin si Trachisan) dar nu au avut nici un efect(nici la dinte, nici la gat).
Am fost la ORL apoi, s-a uitat la mine, in gat, nas, urechi, m-a pipait a tras concluzia ca nu am nimic.
Mi-a ciocanit dintii unul cate unul si mi-a recomandat sa ma duc la dentist sa mi-l verifice pe acela tratat(ptr. ca era sensibil).
Am facut apoi o rezectie apicala la dintele acela dupa recomandarea unor dentisti, au trecut doua saptamani, dintele nu mai e sensibil, dar senzatia de amorteala a gatului tot persista.
E posibil ca toata chestia cu gatul sa nu fie de la dinte de fapt,ci din alta cauza...dar care oare?
Am avut un herpes o perioada inainte. E posibil ca acesta sa se localizeze in ganglionii gatului si sa dea aceste senzatii?
Stau destul de mult la computer de asemenea.Poate am gatul incordat si de aceea imi amorteste gatul?
Precizez ca dimineata dupa ce sunt odihnit senzatia de amortire se diminueaza.
Ce ma fac acum? La ce doctor sa ma mai duc? Nimeni nu a reusit sa imi faca nimic.
De ce am gatul amortit?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate