Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Pareri? Este fiabil?Aer condition...

1 zi/noapte Gura Portitei

Samsung Galaxy S23 Plus

Recomandare TV Samsung QLED
 Cat ar trebui sa ma coste o incar...

UBB camin

Boxe active pentru terasa

pret manopera
 ce acte sunt necesare la inregist...

stabilizator tensiune problema lu...

Voi raportati undeva tentativele ...

Cat timp se pierde cu fisa medica...
 Ce se poate face intr-o balta de ...

Jaluzele sau rolete interior

Imagine cu tenta galbuie

Noul Suzuki Swift 2024

Master in Barcelona - anyone?

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

mikkas

mikkas

New Member

• Grup: Members
Buna tuturor! Pe la sfarsitul lui septembrie ma duc in Barcelona la master la Universitatea Autonoma de acolo. Si am nevoie de niste ajutor - de la cei care se duc si ei in Barcelon in aceeasi perioada, de la cei care au fost in Barcelona sau care stiu pe cineva acolo..... Oricine are ceva informatii despre cazare in Barcelona - cea mai mare problema a mea de acum - va rog lasati-mi un mesaj. Fie ca stiti in ce zona din Barcelona este indicat sa locuiesti ca student, fie ca stiti pe cineva care inchiriaza ceva in Barcelona sau cautati si voi un loc unde sa stati acolo....astept orice informatie.

Pe de alta parte, daca vrea cineva sa mearga la master in Barcelona si i-ar fi de folos cateva informatii, pot sa va spun cum am gasit eu masterul si cum a decurs intregul proces.
Cam atat, mersi si pa pa

omarb

omarb

New Member

• Grup: Members
imi pare rau dar nu stiu nimic de cazare in barcelona, dar as vrea sa te intreb cum ai gasit master/ unde/ pe ce domeniu/ la ce facultate esti. orice poti sa mi spui.
a, si daca masterul se va face in catalana sau spaniola.
mersi mult  ^_^

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate