Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Info Coronavirus/Vaccinare vs Fake News

Insulte cu un polițist in sf...

La mulți ani de Sfantul Petr...

Pete negre pe aragaz
 La multi ani @ursamajor!

Legea avertizorului de integritat...

S10 plus camera noaptea

Card "emag"
 credeti ca pot aparea telefoane c...

Sfat alegere specializare faculta...

Pen insulina, problema

Asus x515ea-bq1832
 Variatie debit acm

Recomandare AC portabil, pompa de...

problema interesanta (intrebare i...

subtitrare BS PLAYER

Recomandări HOTĂ bucatarie

- - - - -
  • Please log in to reply
2775 replies to this topic

plimbaretul

plimbaretul

Senior Member

• Grup: Senior Members
Nu pot spune. Poate ca nici nu stau pe directia vântului. Viespile/albinele se aud intr-adevar pe burlan cum mai rod

MMike

MMike

Senior Member

Am fost in Dedeman si am mai obtinut niste informatii de la cei de acolo si mi-au recomandat acel "capac" cu grilaj la care ma gandisem, pus la capatul din exterior din afara al burlanului de evacuare, dar fara plasa de insecte, pentru ca e prea deasa si posibil sa faca returu aburilor.
https://www.emag.ro/...EyABEgIkd_D_BwE

Dar cred ca mai recomandabila e asta, ca e metalica. Plasa de insecte se poate inlatura, insa conteaza si cat de deasa e. Daca nu e deasa, poate ar putea fi pusa.
https://www.ehvac.ro...BCABEgLqevD_BwE

alexaan

alexaan

Junior Member

• Grup: Members
Buna ziua! Ce stiti de marca Tornado?

Am gasit o hota cu putere de absorbtie de 1200 M3/h ceea ce aparent este mult peste majoritatea marcilor ca oferta 600-800 M3/h.
Pun aici si link-ul produsului https://www.tornados...5-straturi-inox
cu multumiri anticipate.

plimbaretul

plimbaretul

Senior Member

Eticheta energetica comoleta ue lipsește
Verif8ca cum arata pe siteul unor producatori mari si cere-o.
Clarifica daca nu cumva aia 1200 mc sunt  pt evacuare la liber, adica fara nimic...altfel sa iti zica cf cu ce masuratoare standard si apoi poti compara cu alti producători mai transparenti...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate