Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...
 Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...
 

mp4 playbox 415 - driver

- - - - -
  • Please log in to reply
16 replies to this topic

#1
Fluidy4Real

Fluidy4Real

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 29.08.2007
Salut, am un mp4 playbox 415 cu ecran de 1.5 inch si am o mica problema, l-am laut de la cineva si nu mai are cd-ul cu drivere, am incercat sa bag sau sa scot melodii, dar in zadar nu merge, la incarcare face cateva probleme, din cate am citit pe aici unii cu incarcarea au rezolvat problema doar prin schimbarea cablului USB, in cazul meu cu transferul si stergerea melodiilor merge aceeasi chestie ? sau are vrun programel special care transfera melodiile de pe comptuer pe mp4 ? Daca da ma ajuta cineva cu o copie dupa cd pls mult.

#2
Fluidy4Real

Fluidy4Real

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 29.08.2007
Are cineva cd cu drivere va rog ???

#3
iuliaXfactory

iuliaXfactory

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 23.05.2007
uh, si eu am nevoie de el  :mellow:

#4
dublu_w

dublu_w

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 18.01.2008

View PostFluidy4Real, on Aug 30 2007, 18:30, said:

Are cineva cd cu drivere va rog ???
am io... postez maine..acu ma grabesc :P
check out maine

#5
dublu_w

dublu_w

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 18.01.2008
asa..cum ziceam, CLICK AICI pentru aplicatia respectiva
asa...acum cererea mea  :rolleyes: , am nevoie de firmware-ul mp4-ului respectiv, adik Firmware pentru Playbox 415
plz cine are mp4 de-asta sa ma contacteze la [email protected] ...
thanx, si sper sa va foloseasca ala :P

#6
dublu_w

dublu_w

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 18.01.2008

View Postdublu_w, on Jan 19 2008, 23:15, said:

asa..cum ziceam, CLICK AICI pentru aplicatia respectiva
asa...acum cererea mea  :rolleyes: , am nevoie de firmware-ul mp4-ului respectiv, adik Firmware pentru Playbox 415
plz cine are mp4 de-asta sa ma contacteze la [email protected] ...
thanx, si sper sa va foloseasca ala :P


mda...ma bucur ca va place sa luati ...dar un mic favor nu stiti sa intoarceti...whatever..

#7
memem

memem

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 01.01.2008
mp4 se incarca numai de la pc?nu are cablu pt priza.nu ma pricep,poate ma ajutati

#8
antinari

antinari

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,422
  • Înscris: 08.12.2006

View Postdublu_w, on Jan 22 2008, 14:44, said:

mda...ma bucur ca va place sa luati ...dar un mic favor nu stiti sa intoarceti...whatever..
Poate că nu are nimeni firmware pentru playerul respectiv... Sau dacă se poate lua firmware-ul de pe player, e posibil ca cei care îl au să nu știe cum...

View Postmemem, on Feb 3 2008, 17:28, said:

mp4 se incarca numai de la pc?nu are cablu pt priza.nu ma pricep,poate ma ajutati
Din câte am văzut are port mini USB, poți să îl încarci de la calculator, sau să cumperi un încărcător USB.

#9
memem

memem

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 01.01.2008
multumesc.bateria Li-Ion se formateaza ? in instructiuni scrie ca se formateaza de 3 ori cate 12 ore si altundeva am citit ca nu trebuie formatate , trebuie doar incarcate cate 2 ore si sa nu fie lasate sa se descarce total .

#10
antinari

antinari

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 21,422
  • Înscris: 08.12.2006
Se spune că nu trebuiesc formatate. Totuși eu îți recomand să o faci, n-ai nimic de pierdut :)

#11
memem

memem

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 01.01.2008
ok :) multumesc !

#12
glady15

glady15

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 11.04.2008
si totusi si altii ati avut probleme cu incarcarea?????caci eu lam lasat prima data la incarcat 4 ore si ma plictiseam si am zis sa il scot sa fac cate ceva pe el...si lam scos si bateria ma tinut...INCREDIBIL DAR ADEVARAT....DOAR 5 MINUTE:(SI CAT E UN CABLU SA IAU ALTU SA INCERC????

#13
oanalexa

oanalexa

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 01.06.2008
Am nevoie de ajutorul vostru!!! Am 3 probleme cu un mp4 playbox 415, care din cate vad eu nu se mai incarca si nu numai cu incarcatorul nu mai merge ci nici in calculator(defapt arata ca se incarca ,dar nu cred k asta face :P) ...... imi apare eroare hard atunci cand vreau sa ascult radio....si nu il mai recunoste calculatorul cand il pun in el...Va rog cine stie ceva despre aceste lucruri sa ma ajute... ms anticipat.

#14
securityx

securityx

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 03.06.2008
:thumbup: pentru drivere CLICK AICI >>>>>> www.playbox.com.ro <<<<<<CLICK AICI  :thumbup:

#15
aleks_ar1on

aleks_ar1on

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 21.12.2008
Sry , puteti sa ma ajutati cu ceva ca am un mp4 playbox quadro 415 de 1 gb si ma enerveaza pt ca imi canta melodia 10 sec si dupa buf trece la alta si asa face la toate mel. dc ?:(

#16
nailuy

nailuy

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 03.03.2006

View Postdublu_w, on Jan 22 2008, 14:44, said:

mda...ma bucur ca va place sa luati ...dar un mic favor nu stiti sa intoarceti...whatever..

poate fac rost azi sau sapt asta pana in Paste de la cineva / amic de firmware pt 430 quadro playbox

baterie tineti minte se formateaza de 2-4 ori recomand de 4 ori incarcat descarcat de tot... pana nu mai are viata... si prima incarcare se tine in priza peste 4 ore dar ce depaseste 7 ore cam nu mai conteaza... si restul incarcarilor in general dureaza cam 3 ore poate si mai putin dar nu sub 1ora  daca e mai putin bateria este descarcata (intr-o incarcare completa)

a si tineti minte pt dispozitivele cu buton de on, off tineti aparatul pe on sa poata fi conectata bateria la portul usb pe off bateria nu se incarca si playerul se alimenteaza doar din usb...

consumul de curent in timpul incarcarii nu depaseste 270mA (adik 0,27A)

Edited by antinari, 09 April 2009 - 17:05.
chiar nu ne intereseaza adresa de mail, comunicam pe forum sau pe PM daca e cazul :)


#17
keops50

keops50

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 16
  • Înscris: 30.03.2007

View Postnailuy, on 9th April 2009, 11:49, said:

poate fac rost azi sau sapt asta pana in Paste de la cineva / amic de firmware pt 430 quadro playbox

baterie tineti minte se formateaza de 2-4 ori recomand de 4 ori incarcat descarcat de tot... pana nu mai are viata... si prima incarcare se tine in priza peste 4 ore dar ce depaseste 7 ore cam nu mai conteaza... si restul incarcarilor in general dureaza cam 3 ore poate si mai putin dar nu sub 1ora  daca e mai putin bateria este descarcata (intr-o incarcare completa)

a si tineti minte pt dispozitivele cu buton de on, off tineti aparatul pe on sa poata fi conectata bateria la portul usb pe off bateria nu se incarca si playerul se alimenteaza doar din usb...

consumul de curent in timpul incarcarii nu depaseste 270mA (adik 0,27A)



Am o intrebare : daca ai facut rost de firware-ul de la quadro 430 si il mai ai mi-l trimiti si mie pe adresa [email protected]? pls

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate