Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...

Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...
 Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...

ULBS INFORMATICA

Index preturi
 Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 

Cat ma costa sa scap de MOLOZ ?

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
whitey

whitey

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 579
  • Înscris: 19.01.2004
In urma amenajarilor interioare m-am trezit cu vreo 20 de saci de moloz. As dori sa stiu cam care sunt preturile la transport etc .

A, si sa nu veniti cu aruncatul pe camp ca asta mi se pare tziganie  :P

#2
moartea

moartea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,158
  • Înscris: 18.05.2003
cred ca ajunge o suta sau doua date baietilor cu masina de gunoi. se descurca ei, doar sunt profesionisti :)

#3
TipiTop

TipiTop

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 516
  • Înscris: 04.03.2002
ii vezi pe baietzii de la salubritate si ii anunti ca a doua zi au de ridicat de la tine din apartament cei 20 de saci. Nici vorba sa ii cari tu pana jos. Or sa iti si multumeasca pentru 200klei....

#4
2Fst4U

2Fst4U

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,732
  • Înscris: 03.11.2003
Sau eventual cari saci pana la o pubebela din aceea mare, exista parca la blocurile care n-au ghena.

#5
whitey

whitey

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 579
  • Înscris: 19.01.2004
Cei de la Masoti au tarif de 8 euro/ 2 metri cubi ..hmmmm

#6
popemi

popemi

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 261
  • Înscris: 04.01.2004
eu am scapat de 150 de saci f grei cu 300.000 lei..atat au cerut 3 baietzi...cei drept erau matoliti rau....asta numai pentru carat de la etajul 4 pana jos (pe scari)...ca masina si transportul pana la groapa a fost altceva...

#7
Sioux

Sioux

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 260
  • Înscris: 13.01.2004
Mai baieti nu sub evaluati preturile, un gunoier are salariu peste 7 mil si spun din sursa sigura, daca cineva a avut noroc sa scape de niste saci cu cateva sute de mii sa se considere norocos  ;)
Oficial pentru 20 de saci a trebuit sa platesc 1,5 mil lei iar ne-oficial pt 50 de saci am platit tot 1,5 mil si asta in conditiile in care ei au venit doar cu masina si nu s-au atins de incarcat.....deh cand esti gunoier cu vechime probabil nu te mai chinui sa ridici saci de jos pt cateva sute...
Cea mai ieftina varianta este sa vb cu tigani cu carute, dar in nici un caz sa nu platesti inainte !

#8
whitey

whitey

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 579
  • Înscris: 19.01.2004

Quote

Originally posted by Sioux
Mai baieti nu sub evaluati preturile, un gunoier are salariu peste 7 mil si spun din sursa sigura, daca cineva a avut noroc sa scape de niste saci cu cateva sute de mii sa se considere norocos  ;)  
Oficial pentru 20 de saci a trebuit sa platesc 1,5 mil lei iar ne-oficial pt 50 de saci am platit tot 1,5 mil si asta in conditiile in care ei au venit doar cu masina si nu s-au atins de incarcat.....deh cand esti gunoier cu vechime probabil nu te mai chinui sa ridici saci de jos pt cateva sute...
Cea mai ieftina varianta este sa vb cu tigani cu carute, dar in nici un caz sa nu platesti inainte !


Corect ieri am semnat pentru 2mc cu Masoti si m-a costat 1,1 mil ( e 11.5euro+TVA pe metru cub )

#9
cdan

cdan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,144
  • Înscris: 17.11.2003
Azi am dat la gunoieri 30.000 pe sac, am avut 37 de saci. I-au luat in spinare de la 3 si erau plini cu clotzuri si resturi de bca, etc. Am fost multumit ca am scapat de saci!!!

#10
costincostin1111

costincostin1111

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 02.05.2011
Efectuam transport de moloz la saci , mobila veche aruncat la gunoi 0721930591 evacuare mobila veche, debarasare mobilier vechi degradat bucuresti....apelati cu incredere la serviciile noastre 0767537586

Attached Files



Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate