Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 

Jocul vechi de tancuri

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
TerRO_GirL

TerRO_GirL

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 13.09.2006
Mi-am adus aminte zilele astea de jocul de tancuri (de la nintendo cred ca era) , cand trebuia aparat un vultur incadrat de niste caramzi :D si am incercat sa-l caut pe net , dar gasesc numai variante proaste sau virusate , sau incomplete etc .. il are careva in varianta lui buna? de preferat compatibil cu windows :D

#2
AxinTe

AxinTe

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 61
  • Înscris: 13.08.2004
se cheama Battle Tanks si e pe NES .. exista emulatoare si gasesti si jocul pe net ;)

#3
zxc

zxc

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 13.07.2005
Sau cel mai bun joc, Panzer General (zis si 1) de la Strategic Simulation Inc - 1994, joc de strategie cu campaniile din al doilea razboi mondial, unde poți sa-ți arați talentele de comandant (dupa ce razboiul s-a terminat :) ). Culmea este ca versiunile urmatoare nu sunt nici pe departe la fel de bine făcute ca primul!

ATENȚIE! crează dependență!!!

Am jucat mult Warcraft, Quake, Starcraft, Doom, Age of Empires, dar mai mult decât toate la un loc am jucat PANZER. Cu ambele tabere. Fara crack (f greu la inceput), cu crack (pt că altfel mă bătea non-stop), pe urma iar fără crack (căpătasem experiență :) ). Și acum, după atâția ani, tot mă mai bântuie :)) dar nu mai am timp.

Mai e cineva contaminat?

#4
Tanaka_Senshin

Tanaka_Senshin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 735
  • Înscris: 20.02.2010
Salut, acum 10 ani jucam un joc cu un tanc pe care il puteam configura in functie de misiune, turela cu tun era obligatorie, iar in functie de misiune se puteau pune si alte tipuri de arme. De asemenea erai debarcat dintr-un elicopter si la terminarea raidului trebuia sa te indrepti spre o zona de unde te imbarcai in elicopter si plecai. Stie cineva cum se numeste jocul cu pricina? Multumesc.
L.E. Jocul rula pe Win 95.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate