Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

WAR (2007)

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

Poll: Dumneavoastra ati dori s-a v-a uitati la acest film? (11 member(s) have cast votes)

Dumneavoastra ati dori s-a v-a uitati la acest film?

  1. da (6 votes [35.29%])

    Percentage of vote: 35.29%

  2. nu (4 votes [23.53%])

    Percentage of vote: 23.53%

  3. poate (4 votes [23.53%])

    Percentage of vote: 23.53%

  4. nu stiu (3 votes [17.65%])

    Percentage of vote: 17.65%

Vote Guests cannot vote

#1
dawin45

dawin45

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 850
  • Înscris: 06.01.2007
cand am intrat azi din greseala pe veoh, (un site/sait competitior lui youtube) am vazut un ad tare interesant, si am zis sa il accesez cand am intrat pe acel ad am intrat pe siteul principal al unui film pe nume WAR, m-am uitat la introul siteului si mi s-a parut un pic interesant, si dupa ce am vazut si trailerul, mi-am zis, filmul asta o s-a merite s-a ma duc s-a ma uit la cinema.
Actorii principali sunt: Jet Li si Jason Stathan...Foarte interesant castul...

trailer!
siteul oficial


de la imdb(n-am avut timp s-a il traduc):After his partner Tom Wynne (Terry Chen) and family are killed apparently by the infamous and elusive assassin Rogue (Jet Li), FBI agent Jack Crawford (Jason Statham) becomes obsessed with revenge as his world unravels into a vortex of guilt and betrayal. Rogue eventually resurfaces to settle a score of his own, setting off a bloody crime war between Asian mob rivals Chang (John Lone) of the Triad's and Yakuza boss Shiro (Ryo Ishibashi). When Jack and Rogue finally come face to face, the ultimate truth of their pasts will be revealed.

#2
M0n0

M0n0

    Cinefil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,146
  • Înscris: 03.09.2005
Dumneavoastra ati dori SA VA uitati la acest film?

#3
dawin45

dawin45

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 850
  • Înscris: 06.01.2007

View PostM0n0, on Aug 12 2007, 22:24, said:

Dumneavoastra ati dori SA VA uitati la acest film?
multumesc ca ai postat de fapt nu era o greseala adevarata, ci era o greseala pentru atregerea de interes...multumesc ca ti-ai dat interesul pentru thread, ca altfel murea...

#4
Prien

Prien

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,877
  • Înscris: 11.12.2006
Iti multumesc pentru anuntarea acestui film. Puteam sa nu fiu atent si sa intru in sala. Pt mine vizionarea a doar 30 de secunde din trailer mi-au fost extrem de suficiente.
Ma rog, fiecare cu gustul lui.

#5
M0n0

M0n0

    Cinefil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,146
  • Înscris: 03.09.2005

View PostPrien, on Aug 13 2007, 09:32, said:

Iti multumesc pentru anuntarea acestui film. Puteam sa nu fiu atent si sa intru in sala. Pt mine vizionarea a doar 30 de secunde din trailer mi-au fost extrem de suficiente.
Ma rog, fiecare cu gustul lui.
Nu, eu zic ca ai perfecta dreptate...

#6
queensoft

queensoft

    Trust no one

  • Grup: Banned
  • Posts: 16,079
  • Înscris: 26.11.2005
Vezi ca ai gresit si poll-ul (sint checkboxes in loc de radio buttons, am votat la toate optiunile)!
Oricum, ca si predecesorul meu, mersi de avertizare, daca e film cu Jeg... aaaa JET Li nici macar n-o sa-l 'vizionez' daca-l vad pe la filesharing....

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate