Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 ULBS INFORMATICA

Index preturi

Boxa membrana tweeter infundata

Am nevoie de poze cu un curcubeu
 Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 

Platesti taxa de pod cand treci vama pe la Giurgiu ?

- - - - -
  • Please log in to reply
26 replies to this topic

#19
MarlboroMan

MarlboroMan

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 215
  • Înscris: 07.10.2005
pe 27.09 am iesit din .ro: a costat 31 de lei, iar la intoarcere, pe 5.10, a costat 8euro

#20
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postsanddy1964, on Oct 5 2008, 22:01, said:

Se mai uita si la om. :rolleyes: Am fata de bulgar! :lol:  :lol:  :lol: Ce dreaq sa fac la RUSE ca e mai scump ca la noi !
Tu esti tot timpul asa glumetz? sau e doar de la "beutura"?  :lol:

#21
sanddy1964

sanddy1964

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,862
  • Înscris: 13.10.2006

View PostMembruAnonim, on Oct 6 2008, 17:25, said:

Tu esti tot timpul asa glumetz? sau e doar de la "beutura"? :lol:
Cred ca tu esti un "bautor glumet". Eu ti-am raspuns ca nu ma mai duc la Ruse ca nu am ce sa fac acolo. De unde pana mea ai scos-o cu bautura? Si daca am fata de bulgar cand trec prin vama, e meritul meu; ce, cameleonul cand se face verde e betiv sau nebun? :lol:  :lol:

#22
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Basarabe tu esti ma? !  :lol:

#23
sanddy1964

sanddy1964

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,862
  • Înscris: 13.10.2006

View PostMembruAnonim, on Oct 10 2008, 20:30, said:

Basarabe tu esti ma? ! :lol:

Daaaaa, bravo!! Cam greu dar pana la urma ai remarcat ca am facut schimb de avataruri si nick-uri cu alt user...s-a nimerit sa nu mai fie alte avataruri inteligente (ultimul l-a luat unu ffff inteligent ca i se si potrivea) -_- asa ca avem acelasi avatar .
In rest ,...,sa revenim la topicul respectiv ca asta de  mai sus nu e replica la obect: Basarabe tu esti ma? Nu mai comentez tonul asa zis glumet pe care e facuta interpelarea...

#24
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
OFF: Omule care e faza cu avatarurile gen capatana lu Decebal per Scorilo ca pe Mateo Basarab chiar nu l-am cunoscut ... Cum poti sa zici ca nu mai sunt avataruri inteligente?!. Capatana aia de piatra ti se pare asa de inteligenta?  :lol:  
REvenind la taxa de pod din GR parerea mea si a multora e ca se scot bani frumosi de la fraierii de romani ca aia merg in masa in Bulgaria la cumparaturi si in concedii, turistii care migreaza spre meleaguri mai calde, mai ales vara! Cat despre podul ala, cel putin bucata romaneasca e bataie de joc la adresa noastra. Partea bulgareasca macar e ingrijita ai reparata periodic!  -_- Noi ca si cetateni UE avem numai de pierdut (accesul la libera circulatie este ingradit) si sper sa reuseasca cineva pana la urma sa le-o traga peste bot nesimtitilor ADN .

#25
geocosma

geocosma

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 422
  • Înscris: 17.05.2007
Eu cred ca baietii de la drumuri nu au bani sa plateasca taxa de pod ca sa duca acolo utilajele pentru reparatii.  :D

Cat despre taxa... da, am platit-o de fiecare data cand am plecat in concediu, pe acolo.

#26
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Bulgarii au zis ca ei sunt gata sa o scoata dar atat timp cat romanii refuza sa o faca, principiul reciprocitatii trebuie aplicat (asta e)!  -_-  UE a zis ca taxa poate fi mentinuta in conditiile in care nu impiedica libera circulatie si toate fondurile se duc in intretinerea podului!!! Unde dracu e libera circulatie ca podul am vazut cat de bine il intretin nesimtitii si hotii nostri/! Numai din taxa se incaseaza la noi aproape 1 miliar de euroi ...trebuia sa fie podul ala de aur, deja  :lol:

Edited by MembruAnonim, 27 October 2008 - 14:57.


#27
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
A mai trecut cineva podul anul asta? Spuneau ca reduc 30% taxa asta imputita... :(

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate