Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
NVIDIA Shield Programe Romania IP

Se opreste motorul in mers Golf 5

Linie vinetie mana stanga

Protectie soare/vizuala in interior
 Tratament pt piele..canapea

Buget 19k-masina noua-sfaturi

Grosime adeziv gresie

TVA doar la valoarea adaugata sau...
 Inregistrare ecran

M-am inregistrat in e-factura. Ca...

Voi cum faceți fața ava...

Spital stomatologic sector 4 grat...
 Pastrare numar inmatriculare !

Supraveghere autoturism in parcar...

Bsod repetat

Angst Romania - Oficial in Insolv...

WoW: Wrath of the Lich King - DISPONIBIL ACUM

- - - - -
  • Please log in to reply
55 replies to this topic

eminem4ever

eminem4ever

Member

• Grup: Members
si cu lvl 80 cap! La ce ne trebuie????? Doar sa arate mai mult hp / mana? Si spelluri cu dmg mai mare? Mie tot mai mult mi'a placut cand erau toti de 60 si eu eram mic si nub si vorbeam cu guarzii crezand ca's playeri.

koltzu

koltzu

Member

pai mna.. sa aiba si palyerii 71 talent points in total..
oricum ganditi-va.. cand a aparut BC.. itemele de lvl 60 au inceput sa fie cam varza.. cand apare WOTLK cum o-r sa fie astea de 60? the eye si bt o sa ajunga ca si onyxia si ahn'quiraj.. o sa fie vizitate de unii playeri care nu au expansionul.. oricum BC e exagerat de scump pe langa WoW.. cumperi WoW cu 6 cd-uri cu 50 de lei.. pe cand BC il iei cam cu vreo 120-140 lei.. acum ca nu se vand nici auth-key-uri pe net trebuie un player care vrea sa joace pe blizz sa dea aproape 200 de lei ca sa inceapa sa se joace..

acum.. smart-ass question: Frostmourne o sa fie 1h sau 2h? ca in war3 Arthas o manuieste folosit o mana.. de pe cal..
another smart ass question: unde a disparut calul lui Arthas? ca in Ramparts parca e xxxx's mount.. forgot the boss' name

YoYo69ErS

YoYo69ErS

Active Member

View Posteminem4ever, on Nov 15 2007, 20:59, said:

si cu lvl 80 cap! La ce ne trebuie?????
Nouă nu ne trebuie, Blizzard-ului îi trebuie însă. Ca să aibă jucătorii de ce să joace după lvl 70 și implicit să plătească subscription. :)

eminem4ever

eminem4ever

Member

View Postkoltzu, on Nov 16 2007, 16:02, said:

pai mna.. sa aiba si palyerii 71 talent points in total..
oricum ganditi-va.. cand a aparut BC.. itemele de lvl 60 au inceput sa fie cam varza.. cand apare WOTLK cum o-r sa fie astea de 60? the eye si bt o sa ajunga ca si onyxia si ahn'quiraj.. o sa fie vizitate de unii playeri care nu au expansionul.. oricum BC e exagerat de scump pe langa WoW.. cumperi WoW cu 6 cd-uri cu 50 de lei.. pe cand BC il iei cam cu vreo 120-140 lei.. acum ca nu se vand nici auth-key-uri pe net trebuie un player care vrea sa joace pe blizz sa dea aproape 200 de lei ca sa inceapa sa se joace..

acum.. smart-ass question: Frostmourne o sa fie 1h sau 2h? ca in war3 Arthas o manuieste folosit o mana.. de pe cal..
another smart ass question: unde a disparut calul lui Arthas? ca in Ramparts parca e xxxx's mount.. forgot the boss' name

wow + tbc (battlechest)= 120 ron si ai 30 de zile de joc -> diverta

si un card 90ron - 60 zile joc -> diverta

koltzu

koltzu

Member

eu cand am intors case-ul in care era gamecard-ul sa ma uit pe partea cealalata dupa pret, pentru ca pe partea vizibila nu era trecut pretul.. m-au dat afara din Diverta :|
oricum la Diverta Bistrita nu am vazut battlechest. .numai WoW simplu 50ron si tbc care e 120ron

John7up

John7up

Junior Member

My God, sper să fie 1handed, imba rogue Dual Wield!!!
anyway, mă îndoiesc.. fiindcă arată masiv sabia.. și ar părea mai mult de 2handed.. dar poate se va gândi blizzard și la rogues/hunters/shamans/warrs/palas pe dual wield, respectiv protection, să ne împace pe toti :X

de mount.. nu știu nimic. eu încă mă mai chinuiesc să fac rost de ashes of Al'ar :))
și mountul din zul' Aman .. bear :X

FireLord

FireLord

New Member

O sa apara Dark Night
Dar o sa aiba si Rogue ?
Rogue este preferatul meu

oliviu_t

oliviu_t

New Member

Super tare. Poate ma las de lineage si ma apuc de asta :D

add2005

add2005

Senior Member

• Grup: Senior Members
Din cate am vazut eu Linage < WoW... Dar o data ce te apuci de raiduri si progresezi prin SSC/TK pregatindu-te de Hyjal devine dependenta... Te lasi foarte greu de el :) aproape imposibil. Schimbarile din Lich King sunt nishte aiureli. Nu prea incanta jucatorii. Death Knight are foarte multe bube. Ii un fel de paladin cu damage mare. Daca te uiti in trailer la inceput apare un paladin cu T4, si la sfarsit se transforma in Death Knight.
Cea mai tare parte din tot jocul ii Caverns of Time(instantele cu intoarcerea in timp). Sper sa apara versiunea de Hyjal contemporana in urmatorul addon.

Zona hyjal exista, se poate trece din Wintersprig, dar daca intrii iei ban...

Blizzard isi bate joc de jucatori...

Edited by add2005, 01 December 2007 - 21:59.

eminem4ever

eminem4ever

Member

View Postadd2005, on Dec 1 2007, 21:57, said:

Din cate am vazut eu Linage < WoW... Dar o data ce te apuci de raiduri si progresezi prin SSC/TK pregatindu-te de Hyjal devine dependenta... Te lasi foarte greu de el :) aproape imposibil. Schimbarile din Lich King sunt nishte aiureli. Nu prea incanta jucatorii. Death Knight are foarte multe bube. Ii un fel de paladin cu damage mare. Daca te uiti in trailer la inceput apare un paladin cu T4, si la sfarsit se transforma in Death Knight.
Cea mai tare parte din tot jocul ii Caverns of Time(instantele cu intoarcerea in timp). Sper sa apara versiunea de Hyjal contemporana in urmatorul addon.

Zona hyjal exista, se poate trece din Wintersprig, dar daca intrii iei ban...

Blizzard isi bate joc de jucatori...

nu isi bate joc, creaza mistere ca sa atraga cat mai multa lume..

si old ironforge exista (am fost acolo) si sub stormwind am fost pana am gasit un miniport pe sub harta dar nespawnat.

Deci ce zice blizzard legat de dead knight. Daca ai un elf hunter lvl 71 iti poti crea Noul caracter care va fi la acelasi nivel cu cel de baza(71). Cel de baza nu se va "inlocui" sau "sterge" cu aparita deadknight-ului.

Deci deadknight-ul va fi ca o clona a caracterului curent.  Poti sa fii 80 si cu nightelf-ul dar si cu deadknigh-ul. Mie imi place dar deja mi'e frica cand o sa vad warriori cu 25k hp.

justasking

justasking

Active Member

hehe nu mi-am mai pierdut de ceva timp noptile prin wow :)...raidurile in barrens...oh good asa ceva e mai bun ca sexul  :lol:  sau questul cu onixia cand merg in stormwind si vorbesc aia intre ei "heroes walk among us" si binenteles batuta lu onixia, tot layerul ei plin de lvl 70  :notangel: si nu in ultimul rand cand rupeam loci, eu ca rogue  :)

eminem4ever

eminem4ever

Member

View Postjustasking, on Dec 13 2007, 23:19, said:

hehe nu mi-am mai pierdut de ceva timp noptile prin wow :)...raidurile in barrens...oh good asa ceva e mai bun ca sexul  :lol:  sau questul cu onixia cand merg in stormwind si vorbesc aia intre ei "heroes walk among us" si binenteles batuta lu onixia, tot layerul ei plin de lvl 70  :notangel: si nu in ultimul rand cand rupeam loci, eu ca rogue  :)

tot noi (lockii) ramanem cea mai importanta clasa de damage.  Voi faceati ony cu cei de 70 dar noi am batut'o numai in playeri de 60 xD

Edited by eminem4ever, 13 December 2007 - 23:24.

justasking

justasking

Active Member

stai linistit ca am facut-o si la 60 (doar ca pe atunci aveam mag de gheata) , dar cu rogue-ul era so much fun de casapit loci si ma bateam si cu worr , bine nu din  aia imbracati bine - ai tineam doar in stunuri nu aveau ce sa faca - hehe vremuri bune  :D

koltzu

koltzu

Member

hai te rog nu face afirmatii de astea.. shamanul, e drept ca nu prea are abilitati melee.. dar puterea lui sta in toteme..
hunterul are abilitati de pull ridicate dar la range mic nu prea face mare chestie.. poate doar u nwing clip.. run.. concussive shot etc.. sau poate cu un trap.. e adevarat ca poate trece hunterul in mare parte pe melee daca e pe survival.. da' mna..
fiecare clasa are rolul ei.. niciuna nu e mai buna decat alta.. depinde de cum stii sa joci cu clasa respectiva, nu de noroc..

Dj_Blizzard

Dj_Blizzard

Junior Member

View Postkoltzu, on Dec 31 2007, 13:34, said:

hai te rog nu face afirmatii de astea.. shamanul, e drept ca nu prea are abilitati melee.. dar puterea lui sta in toteme..
hunterul are abilitati de pull ridicate dar la range mic nu prea face mare chestie.. poate doar u nwing clip.. run.. concussive shot etc.. sau poate cu un trap.. e adevarat ca poate trece hunterul in mare parte pe melee daca e pe survival.. da' mna..
fiecare clasa are rolul ei.. niciuna nu e mai buna decat alta.. depinde de cum stii sa joci cu clasa respectiva, nu de noroc..

daca e shaman 2h ench eng+mining si imbracat cat de cat vs un hunter care zici tu ca da windclip run concussive si poate si un trap iti zic ca te inseli , hunteru poate lua in felu urmator de al un shaman totem earthbind de slow speed daca are un skill avansat la mining poate lua plasa , frost shock si dupaia daca incerca sa bage in ice trap ice block se poate da cu oglinda de reflectie de la eng cazand in propria capcana :D

koltzu

koltzu

Member

eu am exclus profesiile.. asa si hunterul cu niste profesii poate scapa..

Cocktail

Cocktail

Junior Member

ok...eu poate sunt pe servere private dar tot pot sa spun k un mag pe fire/frost NU poate sa faca un rogue...(asta la lvl 70 cu fara t6 - doar arena season 2) ...nu poti sa bati un rogue daca esti mag... daca esti mag poti sa bati - hunter, warrior (f greu), druid si daca sti sa joci f f f bn un palad...

hotmaN1

hotmaN1

Junior Member

View PostCocktail, on Jan 12 2008, 19:13, said:

ok...eu poate sunt pe servere private dar tot pot sa spun k un mag pe fire/frost NU poate sa faca un rogue...(asta la lvl 70 cu fara t6 - doar arena season 2) ...nu poti sa bati un rogue daca esti mag... daca esti mag poti sa bati - hunter, warrior (f greu), druid si daca sti sa joci f f f bn un palad...

cu un mage , dar DOAR DACA E FOARTE BUN!!! paote sa bata orice clasa cu usurinta..cauta pe youtube "arcane frost mage pvp" sau "into the nether" sa vazi cum ii bate nemesis pt toti si chiar cate 2-3 odata si donatorii(cei care doneaza pe srv private primesc itemuri net superioare fata de ceilalti playeri)

si cat despre WOTLK am auzit ca apare in nov 2008 si eu unul astept cu nerabtare :)
dk a fost preferatul meu in wc3 tft si ma tot intrebam ce s`a intamplat cu el dupa ce a devenit lich king

cautati filmele "thales of the past" sunt 3 parti dar e super si merita vazut(cam 3 ore in total )

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate