Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...
 Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.

Recomandare kit automat acces usa
 [email][nvidia] Your GeForce NOW ...

Site nesigur

Baghetele ornamentale intre foile...

O recomandare pentru o camera ful...
 Pareri magazin online quickmobile?

Unde gasesc banane albastre?

Despre compania de aministrare Sq...

Durere taietura deget dupa 2 luni
 

Ce trebuie sa fac pentru a ma caza in Caminul Moxa pentru cateva zile?

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Rommie

Rommie

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 23.05.2004
:help:   In perioada August-Septembrie trebuie sa merg la Bucuresti pentru examenul de Licenta si pentru cateva zile as vrea sa ma cazez in Caminul Moxa.
Deoarece nu sunt din Bucuresti, as vrea sa stiu cate ceva despre Camin si cu cine ar trebui sa iau legatura, care este procedura pentru a depune cerea de cazare, eventual si preturi.

Cele bune sa se-adune!

#2
aeon

aeon

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,487
  • Înscris: 05.08.2002
CRED CA STII FF BINE ...$$$$$$$$

#3
pelican_xro

pelican_xro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 15.05.2004
Trebuie sa te duci la administartora cu un carton de tigari+pachet de cafea si poti sa stai 1 saptamana. Pentru mai mult e nevoie de COCO! (negociabil la fata locului. AI grija sa nu o prinzi in concediu! Poti sa te duci si la administratora pentru caminele Moxa A,B,C sunt ceva mai vechi, camere mai nasoale(locuibile daca nu ai pretentii), si o administratora mai fomista si mai usor de uns ( vorbesc prostii, are sufletul mai bun, pe bune, dar tot ia spaga). Iti spun din experienta proprie am stat acolo 3 ani de zile 2000-2002  ( bine ca am scapat!!!)

#4
pelican_xro

pelican_xro

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 15.05.2004
Cerere de camin si bla, bla-uri de astea in nici un caz! nu prea mergea nici la noi care eram la Cibernetica! si cica aveam dreptul....

#5
Rommie

Rommie

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 23.05.2004
Multumesc mult si apreciez sugestiile voastre. Intre timp m-am razgandit si am sa ma cazez la o cunostinta.

#6
mc1234

mc1234

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 30.09.2010

View Postpelican_xro, on 29th May 2004, 16:39, said:

Trebuie sa te duci la administartora cu un carton de tigari+pachet de cafea si poti sa stai 1 saptamana. Pentru mai mult e nevoie de COCO! (negociabil la fata locului. AI grija sa nu o prinzi in concediu! Poti sa te duci si la administratora pentru caminele Moxa A,B,C sunt ceva mai vechi, camere mai nasoale(locuibile daca nu ai pretentii), si o administratora mai fomista si mai usor de uns ( vorbesc prostii, are sufletul mai bun, pe bune, dar tot ia spaga). Iti spun din experienta proprie am stat acolo 3 ani de zile 2000-2002  ( bine ca am scapat!!!)

o chema cumva andrei? daca da cam cat lua la vremea respectiva? sunt de la alta facultate dar as vrea sa stau in moxa si nu as vrea sa am probleme.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate