Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 

Software update denied by mobile

- - - - -
  • Please log in to reply
2 replies to this topic

#1
bytzuu

bytzuu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 18.05.2007
vreau sa pun un soft de Siemens MC60 pe un telefon Siemens C60 dar imi merge pana cand imi zice asa "Software update denied by mobile" Ce pot sa fac sa il pacalesc ca e mc60 si sa imi permita .Sau de la ce alt telefon merge softul pt C60 pt ca vreau alt soft ..nu de c60.Multumesc

#2
albertjames

albertjames

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 11.08.2008
It’s Jailbreak day here on CrunchGear, as another app has just been released, and it’s the easiest to use yet, as it’s an over the air updater for previously Jailbroken iPod Touches and iPhones, and the best part is you can do it without a computer at all.If you’re iPhone or Touch isn’t jailbroken yet, this isn’t for you. But if you’re using a 1.1.1 or 1.1.2 Jailbroken handheld, this is the easiest yet. Using the installer.app you’ve already installed, you can now update your system software to 1.1.3.
------------------
albertjames
WideCircles

#3
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,880
  • Înscris: 14.11.2004

View Postbytzuu, on Jul 31 2007, 18:05, said:

vreau sa pun un soft de Siemens MC60 pe un telefon Siemens C60 dar imi merge pana cand imi zice asa "Software update denied by mobile" Ce pot sa fac sa il pacalesc ca e mc60 si sa imi permita .Sau de la ce alt telefon merge softul pt C60 pt ca vreau alt soft ..nu de c60.Multumesc

Da de ce vrei sa faci asa ceva ??? , am avut MC60 , C60 si am M55 si iti zic , ca sunt diferite , MC60 e costruit pe alta platforma , fata de C60 singurele telefoane la care puteai umbla la soft era A55 - C55 in rest doar patchuri si alte minuni .

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate