Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Cat de sigure sunt DVD-urile?

- - - - -
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#37
miron1947

miron1947

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,717
  • Înscris: 09.12.2006

 sorin79, on Aug 1 2007, 18:37, said:

aoleo... cauta el singur la solutiile speciale cu banda pt backup
Dar daca este in celalalt capat tot trebuie derulata.

#38
KALOO

KALOO

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,824
  • Înscris: 08.12.2006
Banda e cea mai trainica... daca nu te plimbi cu magnetul pe langa ea :) Eu sincer as stoca pe un HDD pe care l-am folosit 2-3 si am vazut ca nu are probleme iar cand incep sa stochez pe el sa nu il mai folosesc decat foarte rezervat.

#39
Planetvideo

Planetvideo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 171
  • Înscris: 21.09.2005

 KALOO, on Aug 1 2007, 20:16, said:

Banda e cea mai trainica... daca nu te plimbi cu magnetul pe langa ea :) Eu sincer as stoca pe un HDD pe care l-am folosit 2-3 si am vazut ca nu are probleme iar cand incep sa stochez pe el sa nu il mai folosesc decat foarte rezervat.

Cred ca nu am fost bine inteles...nu la mine trebuie stocat materialul filmat ci la beneficiarul materialului sa nu mai fie stresat ca la un moment dat isi pierde nunta...

#40
sorin79

sorin79

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,318
  • Înscris: 13.01.2007

 Planetvideo, on Aug 2 2007, 09:43, said:

Cred ca nu am fost bine inteles...nu la mine trebuie stocat materialul filmat ci la beneficiarul materialului sa nu mai fie stresat ca la un moment dat isi pierde nunta...

pai ii faci tu o copie pe minidv pt o suma acolo. citi stiu toate astea...

#41
Vv3n0M

Vv3n0M

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 623
  • Înscris: 22.11.2006
Cel mai sigur este sa faci vreo 2 3 copii inca de la inceput si apoi cam din 6 in 6 luni alte 2 3. Cel putin eu asa imi tin si acum botezul si nunta parintilor. Care au fost initial pe VHS apoi am facut dvd-uri (cred ca prin 2005). Si de atunci in februarie si septembrie le fac alte 2 3 copii(dupa copiile deja facute). Originalele le tin la pastrare in biblioteca fiecare cu carcasa lui tinute vertical (din intamplare acum am aflat de la voi ca e mai bine sa le tii asa) ;)

#42
sorin79

sorin79

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,318
  • Înscris: 13.01.2007
din 6 in 6 luni e prea mult.

daca nu e listat modelul tau pe cdrinfo.com fa-ti singur testele. eu asa am facut pt dvd-ul meu asus si incerc sa cumpar doar tdk, avea cel mai bun test la mine. practic iti evalueaza erorile corectabile care apar tot timpul la citire, daca un dvd nou scris are f multe, chiar daca el e citit ok de windows, in timp numarul ala o sa creasca pina o sa dea erori definitive.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate