Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare demontare+instalare ...

CAIET SERVICE PREDEAL II

Internare spital psihiatrie

CM de snooker 2024
 Scot penele dupa montajul tamplar...

Masina de spalat vase si grasimea

Noua lege de acces in paduri

Sunt ouale proaspete?
 Aplicatie invatare limba Germana

Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile
 Primele zile ale internetului per...

Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...
 

WindowsCE .Net 4.2

- - - - -
  • Please log in to reply
111 replies to this topic

#109
oprea-werty78

oprea-werty78

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 04.12.2007

View Postmlct1, on Jan 14 2008, 22:41, said:

salut
ai dreptate dar si gresesti pt ca ai avut noroc introducand doar cardul si gata.
mai sus "cristian 11,intru-n moment de sinceritate spunea:"nu ai niciun cistig daca deblochezi WinCE!
ba mai mult, la hard reset sau descarcarea bateriei pierzi tot!"
dar din acest topic am reusit  dupa putina munca(cateva ore de cautari repartizate in mai multe zile)sa am e un trafic hispeed assist 7934:
-cu Mio Map v3.3 May 3 2007
-am win net CE 4.2 Core deblocat si nu dispare la hard reset
-meniul original
-si in caz de ceva totul e pus la loc pt garantie ,dar la 90 E cat a costat pot renunta la garantie
-harti super pt Ro
Deci unii se dau artisti pentru pret, dar altii din topic  sunt sinceri!
Cu stima.


Oare cum ai fi reusit .. eu incerc de vreo saptamana dar ... e mai greu decat am crezut ...
am incercat varianta cu copiere pe SD, dar nu a mers... am incercat alta solutie de igo, mio samd
am urmatorul model RoadNavigator RN66, WIN CE 5.0, blocat
soft CosmoSoft II, aiurea.. chiar naspa
Ce as putea face .. totusi sa am si eu harta romaniei .. altceva nu vreau

#110
goalex

goalex

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 19.05.2007

View Postaditzahouseru, on Mar 5 2007, 11:45, said:

nu instalezi nimic...pur si simplu pui folderul iGO direct in radacina sd (fara 2577 si setup.exe)
mai adaugi 3 fisiere care din pacate nu am voie sa le postez aici si totu mere ca uns...
apropo... merge numai ptr igo2006 (fara versiunile beta de anu asta sau igo2006se)
bafta...

Salut! am si eu o rugaminte, daca se poate.Imi poti spune care sunt fisierele de care am nevoie si daca pot incerca si cu miomap pe un win CE 4.2?Merci mult. Alex

#111
ProzacAddict

ProzacAddict

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 84
  • Înscris: 12.03.2008
Am un gps CarTrek 200 cu windows ce 4.2.Am formatat sd cardul si de atunci imi da eroarea Please insert the correct sd card.Please insert sd card.chiar daca
cardul este introdus.Probabil nu este compatibil cu sistemul Fat deoarece windows mobile parca foloseste system TFAT?Are cineva o idee sau un program sub windows care formateaza un sd card cu optiunea Tfat.Softul de pe card il am copiat pe comp dar nu recunoaste cardul.

#112
danfru

danfru

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 29.05.2017
am sters memoria flash de pe un gps traffic assist highspeed si nu gasesc winceimg.cks.cine poare sa ma ajute?

View Postmlct1, on 14 ianuarie 2008 - 22:41, said:

salut
ai dreptate dar si gresesti pt ca ai avut noroc introducand doar cardul si gata.
mai sus "cristian 11,intru-n moment de sinceritate spunea:"nu ai niciun cistig daca deblochezi WinCE!
ba mai mult, la hard reset sau descarcarea bateriei pierzi tot!"
dar din acest topic am reusit  dupa putina munca(cateva ore de cautari repartizate in mai multe zile)sa am e un trafic hispeed assist 7934:
-cu Mio Map v3.3 May 3 2007
-am win net CE 4.2 Core deblocat si nu dispare la hard reset
-meniul original
-si in caz de ceva totul e pus la loc pt garantie ,dar la 90 E cat a costat pot renunta la garantie
-harti super pt Ro
Deci unii se dau artisti pentru pret, dar altii din topic  sunt sinceri!
Cu stima.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate