Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

klicktel k5

- - - - -
  • Please log in to reply
8 replies to this topic

#1
apollo50

apollo50

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 26.02.2007
sal. Am si eu un gps klicktel k5 care mi-a parvenit fara card si am pus pe un card si mio si igo si nu il recunoaste ,imi arata intruna sa intoduc cardul .
ma poate ajuta si pe mine cineva cu un sfat cum il pot face sa mearg?

#2
cristian11

cristian11

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,322
  • Înscris: 10.11.2006
Se poate pune iGO; pt Mio nu este driver in GAPI. Problema este ca tine pina la descarcarea bateriei sau hard reset. Am avut unul prea putin timp ca sa stau sa-l "ghicesc"!

#3
apollo50

apollo50

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 26.02.2007

View Postcristian11, on Jul 26 2007, 20:12, said:

Se poate pune iGO; pt Mio nu este driver in GAPI. Problema este ca tine pina la descarcarea bateriei sau hard reset. Am avut unul prea putin timp ca sa stau sa-l "ghicesc"!
Am incercat dar nu vede cardul imi arata pe ecran ca trebuie sa inserez cardul ,nu stie autorun,ai cumva idee ce ii pot face ?

#4
apollo50

apollo50

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 71
  • Înscris: 26.02.2007

View Postapollo50, on Jul 27 2007, 14:59, said:

si nu ma poti ajuta si pe mine?

Vad ca domnul cristian 11 se afla pe situl asta doar sa faca pe desteptul dar nu ajuta pe nimeni cu nimic .
Personal ii multumesc in numele tuturor celor care au primit sfaturi de la el.

#5
cristian11

cristian11

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,322
  • Înscris: 10.11.2006
Hai ca esti simpatic!
Ce-ai vrea, sa ma rog de tine sa-ti fac aparatul?
Nu fac pe desteptul; nu am loc de multi altii!
Aveai posibilitatea`sa ma contactezi dar nu ai facut-o; in schimb preferi sa ironizezi!
Vad ca sunteti din ce in ce mai multi cei care considerati ca ceilalti de pe forum nu au decit un singur scop: sa va ajute pe voi!
E, uite ca nu e asa! Si apoi, m-am saturat de "faceri de bine"!
Tocmai ai reusit sa ramii cu  ironia ta si un aparat dragut dar nefunctional, care sa-ti tina de urit pina cind cineva se va simti obligat sa te ajute (asa cum probabil consideri). ;)
Si cu atit mai mult nu mai vreau sa fiu suspendat din cauza unora ca tine; ca am patit-o!

Cu placere (pentru multumirile tale)!

#6
kodrutzz

kodrutzz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 18.03.2006
Scuze ca ma bag si eu in vorba. Am aceeasi porcarie de device: Klicktel Navigator K5. Tu vrei sa spui ca se poate instala pe el iGo?

#7
cristian11

cristian11

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,322
  • Înscris: 10.11.2006

View Postkodrutzz, on Sep 20 2007, 09:41, said:

Scuze ca ma bag si eu in vorba. Am aceeasi porcarie de device: Klicktel Navigator K5. Tu vrei sa spui ca se poate instala pe el iGo?

Exact asta am spus! ;)

#8
underbirdgsm

underbirdgsm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 254
  • Înscris: 03.07.2007

View Postkodrutzz, on Sep 20 2007, 09:41, said:

Scuze ca ma bag si eu in vorba. Am aceeasi porcarie de device: Klicktel Navigator K5. Tu vrei sa spui ca se poate instala pe el iGo?


Oameni buni nu merita sa va certati , scopul unui forum este de a ajuta oamenii, sunt binevoitori , saritori , da li se taie elanu de "unii" cu intepaturile lor.
uite omule un fisier care-l pui pe sd in dir kTNavigator apoi treaba este partial rezolvata, as opta ptr igo 4 pna , deoarece miomap-ul arte nevoie de gapi asa cum a zis mai sus un binevoitor al tau (si te ajuta de nu-l enerva un  nonbinevoitor) dupa aceia iti vede cardu etc etc te descurci tu mai departe ... bafta

Attached Files



#9
adicontakt

adicontakt

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,201
  • Înscris: 24.08.2007
stiu ca au trecut ani de zile dar intreb si eu , cum faci sa plece direct pe Igo , am pus acel ktautostarthack dar de fiecare data trebuie sa selectez eu icoana Igo

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate