Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?
 Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...

Intreprindere individuala fara ac...
 

se merita?

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
jeepers

jeepers

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 625
  • Înscris: 30.07.2006
http://www.proges.ro...php?page=pliant
sau sa iau ceva mai de calitate, pretul mi se pare ok la 13.5 ron...acu nush ce calitate are, voi ce ziceti?

#2
jeepers

jeepers

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 625
  • Înscris: 30.07.2006
macara o parere sa spuna cineva...sa stiu dupa ce sa ma tin. ms

#3
ThePuiu

ThePuiu

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,742
  • Înscris: 11.11.2003
eu am cumparat acum citeva luni de la ei laminatul Mahon (26.99RON) si desi este pt trafic comercial intens, vreau sa spun ca se zgarie foarte usor...noroc ca exista ceara corectoare la culoare! Arata foarte bine, se intretine foarte usor (solutii de spalare dedicate) iar daca la montaj lipesti placile intre ele cu adezivul acela special - elastic, nu ai treaba nici cu apa in cantitati reduse care poate ajunge accidental pe parchet. Trebuie subliniat cu 5 linii (!): suprafata de sub parchet trebuie sa fie absolut plana. Daca nu, apar diferente de inaltime intre placi si arata rau. Nu poti exagera nici cu stratul de izolare de dedesubt. Acest model de parchet are si un strat 'silencer' care face toti banii!

#4
jeepers

jeepers

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 625
  • Înscris: 30.07.2006

View PostThePuiu, on Jul 25 2007, 22:30, said:

eu am cumparat acum citeva luni de la ei laminatul Mahon (26.99RON) si desi este pt trafic comercial intens, vreau sa spun ca se zgarie foarte usor...noroc ca exista ceara corectoare la culoare! Arata foarte bine, se intretine foarte usor (solutii de spalare dedicate) iar daca la montaj lipesti placile intre ele cu adezivul acela special - elastic, nu ai treaba nici cu apa in cantitati reduse care poate ajunge accidental pe parchet. Trebuie subliniat cu 5 linii (!): suprafata de sub parchet trebuie sa fie absolut plana. Daca nu, apar diferente de inaltime intre placi si arata rau. Nu poti exagera nici cu stratul de izolare de dedesubt. Acest model de parchet are si un strat 'silencer' care face toti banii!
de laminatul care l-am pus eu ce zici? se pune intr-o zona rar circulata...care ar fi mai bun mdf sau hdf?

#5
adi_master

adi_master

    sef de tura!-in retragere

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,270
  • Înscris: 19.07.2007

View Postjeepers, on Jul 24 2007, 10:31, said:

http://www.proges.ro...php?page=pliant
sau sa iau ceva mai de calitate, pretul mi se pare ok la 13.5 ron...acu nush ce calitate are, voi ce ziceti?
lucrez cu parchet de 10 ani,il producem,cel mai bun parchet e cel presat cu o foaie de placaj la mijloc numit ''parchet sport'',diferenta este ca cel laminat are o melamina aplicata pe cand cel sport este din lemn masiv.cauta ''haro parchet''si te vei convinge!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate