Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Va place McDonald's ?

- - - - -
  • Please log in to reply
2076 replies to this topic

#37
naughtydream01

naughtydream01

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,797
  • Înscris: 13.03.2005

View PostPiorel, on Jul 22 2007, 20:27, said:

Nu pe bune... nu cred că ești în situația de a mânca la Mac. :kisstogether:
Păi, nu, că io gătesc, dar când am ocazia halesc cinșpe miliarde de Mcsomething și ascult Marius Dragomir, Jamilla.
Care-i problema? Două rândunici, două mari și două mici, au venit aici, haaaaaa!

Edited by naughtydream01, 22 July 2007 - 19:32.


#38
Piorel

Piorel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,072
  • Înscris: 21.10.2003
Bine că nu asculți party in the transylvania :lol: În caz că servești mc multe - chiar ocazional - vei găsi răspunul la anumite întrebări legate de tine :)

#39
naughtydream01

naughtydream01

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,797
  • Înscris: 13.03.2005

View PostPiorel, on Jul 22 2007, 20:34, said:

Bine că nu asculți party in the transylvania :lol: În caz că servești mc multe - chiar ocazional - vei găsi răspunul la anumite întrebări legate de tine :)
Să mori tu, psihoanalistul mamii?

#40
Piorel

Piorel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,072
  • Înscris: 21.10.2003

View Postnaughtydream01, on Jul 22 2007, 20:36, said:

Să mori tu, psihoanalistul mamii?

Dă pe antena 1 și o să cam vezi niște diferențe. :D :notangel: Dar și niște asemănări. Oricum, te rog, când vei mânca la mac/kfc/șaorme... să fie cât mai puțin :coolspeak:

#41
naughtydream01

naughtydream01

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,797
  • Înscris: 13.03.2005

View PostPiorel, on Jul 22 2007, 20:38, said:

Dă pe antena 1 și o să cam vezi niște diferențe.
Să mor de nu dau. Uite-acu!

Jamillllaaaaaaaaaaaaaaa...

Edited by naughtydream01, 22 July 2007 - 19:39.


#42
Piorel

Piorel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,072
  • Înscris: 21.10.2003
Cică dan negru e gay (off topic). Eu cred. :)

Edited by Piorel, 22 July 2007 - 19:41.


#43
naughtydream01

naughtydream01

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,797
  • Înscris: 13.03.2005

View PostPiorel, on Jul 22 2007, 20:40, said:

Cică dan negru e gay (off topic). Eu cred. :)
Păi tu ești Jamilla, ce să zici?

#44
Piorel

Piorel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,072
  • Înscris: 21.10.2003
E gay, e clar! Băi uite: cafeaua e ok la mac. Dar cea mai bună e la gregory's.

#45
naughtydream01

naughtydream01

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,797
  • Înscris: 13.03.2005

View PostPiorel, on Jul 22 2007, 20:43, said:

E gay, e clar! Băi uite: cafeaua e ok la mac. Dar cea mai bună e la gregory's.
Bietmen, Bietmen. Bine, frate, uite, io mă retrag.

Edited by naughtydream01, 22 July 2007 - 19:45.


#46
Dari@

Dari@

    Hoașcă pur si simplu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,733
  • Înscris: 18.06.2007
mie imi place mancarea de la McD. nu Big Mac, nu am comandat, pt.ca mai vreau si altceva decat carne, asa ca iau cheesburger dublu, cartofi portie mica, salata, dressing, suc de portocale sau apa plata - da' e cam scumpa, iar inghetata e ok.

insa ca tot veni vorba, intre bigMac si inghetata aia coreeana sau ce-o fi, prefer o shaorma la un Spring Time... :rolleyes: :D

#47
crysti_91

crysti_91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 861
  • Înscris: 22.06.2006
La mine in oras doar Mc Donalds exista inafara de fast foodurile unde un hamburgher costa 3 lei si toarna apa peste ei sa para mai proaspeti.Deci Mc....si mai ales acum vara e racoare si curatienie

#48
Seinfeld

Seinfeld

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 237
  • Înscris: 04.08.2004

View Postworm, on Jul 20 2007, 22:17, said:

mancarea de la McDonalds din Romania are un gust mult mai bun decat cea de la un McD din state... cea din state e muuuult mai dulce. pana si omleta ti-o face cu zahar... bleah :puke:
deci, bucurati-va :)

Ar vrea americanii sa fie zahar dar din pacate e "corn syrup". Pe langa faptul ca e daunator pentru organism, iti inhiba senzatia de saturatie si mananci si mai mult (Conspiracy anyone ? :naughty:  ).

In alta ordine de idei, nu peste tot McDonalds e la fel...e valabil si pentru KFC/Pizza Hut sau alte branduri US.  By the way, Maharaja Mac, e foarte bun :)

#49
rox

rox

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 6,348
  • Înscris: 28.11.2004

View PostDari@, on Jul 22 2007, 21:13, said:

mie imi place mancarea de la McD. nu Big Mac, nu am comandat, pt.ca mai vreau si altceva decat carne, asa ca iau cheesburger dublu, cartofi portie mica, salata, dressing, suc de portocale sau apa plata - da' e cam scumpa, iar inghetata e ok.

insa ca tot veni vorba, intre bigMac si inghetata aia coreeana sau ce-o fi, prefer o shaorma la un Spring Time... :rolleyes: :D
doamne, eu nu va inteleg pe cei care mincati la Spring. E cel mai dubios fastfood ever. Sursa nr 1 de toxiinfectii. Nush ce naiba fac cu maioneza aia si cum o fac, da' ceva nu e in regula sigur cu ea. Si nu o spun numai eu. De 3 ori am mincat la ei si de trei ori am paatit-o. si profa mea de micro mi-a povestit ca a avut o gramada de pacienti care au patit-o tot de acolo si ca pina si ei i s-a intimplat o data cind era in anul 5  ;)

#50
walking^human

walking^human

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,081
  • Înscris: 02.05.2007
Eu am mancat de multe ori de-acolo si n-am avut nici pe dracu, poate a fost maioneza tinuta la cald. Orice mancare pe care nu o prepari tu este dubioasa si are potential de toxiinfectie, chiar si de la carne congelata ai sanse sa o patesti.

#51
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,380
  • Înscris: 05.09.2005
Eu de vreo 3 saptamani mananc in fiecare seara de la Mc. Nu stiu cum sa ma opresc ca deja a devenit o obsesie. Pana acum am incercat de toate .. de la salate pana la mc fish.

Heelp me!

Edited by a_d_y, 23 July 2007 - 00:23.


#52
crysti_91

crysti_91

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 861
  • Înscris: 22.06.2006
Si eu ajunsasem sa mananc aproape in fiecare zi  :lol: .Da acum pe caldura asta imi e si lene sa ma mai duc ca e destul de departe de mine

#53
a_d_y

a_d_y

    Hobby Telecom & Mass Media

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,380
  • Înscris: 05.09.2005

View Postcrysti_91, on Jul 23 2007, 01:27, said:

Si eu ajunsasem sa mananc aproape in fiecare zi  :lol: .Da acum pe caldura asta imi e si lene sa ma mai duc ca e destul de departe de mine

MECU e langa mine  , Fac 5 minute pana la el :D

Faza este ca pe canicula asta nu ies deloc din casa ziua. Pe la 23.30 ma apuca foamea si trag o fuga pana la mec. Insa trebuie sa ma opresc ca dau bani multi acolo si nici nu este sanatos . :D

Edited by a_d_y, 23 July 2007 - 00:32.


#54
Piorel

Piorel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,072
  • Înscris: 21.10.2003

View Posta_d_y, on Jul 23 2007, 01:31, said:

MECU e langa mine  , Fac 5 minute pana la el :D

Faza este ca pe canicula asta nu ies deloc din casa ziua. Pe la 23.30 ma apuca foamea si trag o fuga pana la mec. Insa trebuie sa ma opresc ca dau bani multi acolo si nici nu este sanatos . :D

Ca idee: ce înîlțime/greutate ai?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate