Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Ciocolata Poiana

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

#1
verajeje

verajeje

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 23.04.2004
mai tineti minte vre-un spot la ciocolata poiana?  :confused:  ce parere aveti despre ele ?

care spot de la poiana va place cel mai mult :yeah baby  si care va displace?  :nu:

critici :degetele: .. ceva ???

merci mult  :cya:

#2
Africanul

Africanul

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,739
  • Înscris: 24.10.2003
De cand a aparut: Poiana albastra (cu lapte, fara nici o umplutura). The best!

#3
vladc

vladc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,923
  • Înscris: 19.09.2002
CLAR !

Poiana cu lapte e cea mai buna...

:D

cat despre spoturi... nu ma intereseaza... :)

#4
Ina

Ina

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 541
  • Înscris: 06.01.2004
nu-mi place Poiana cu lapte si stafide.mi se pare prea dulce.cea simpla cu lapte ramane cea mai reusita

nu-mi place nici spotul cu copilul ala durduliu care deschide o usa si zie ceva de genul .."am intrat in paradis". prost conceput, fara mesaj

in schimb -f interesanta reclama sexy de la concurenta..

#5
BlindGirl

BlindGirl

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 514
  • Înscris: 06.07.2003
pai pentru copii multa ciocolata = paradis :) mesajul e destul de clar... sau poate ca unde eu mai sunt copil ... aia la kandia nu imi place ... ori sex ori ciocolata..ca ambele au acelasi efect :P
nu m-a dat nici un spot de la poiana pe spate...draguta ideea cu fratiorul mai mic... dar nimic spectaculos.
Cred ca lumea e incantata mai mult de reclamele loto si altele de genul alora... poate ma insel.. nici nu stiu cum s-ar putea face un spot fain la ciocolata in stilul ala.

#6
verajeje

verajeje

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 23.04.2004
e misto ultima reclama.. cu fratele cel mare care s-a chinuit sa se urce pe bufet sa ia o bucatica de ciocolata sa ii ofere bebelului "in semn de dragoste" :oK:  .....

dar ...  

penultima.. unde el ii ofera ei o bucata iar ea il ia de mana in semn de multumire... "am simtit ca prind aripi" .....e posibil ca el sa ia aripi ca ea il ia de mana...  dar celelelate 2 parti sunt varza .... cum e aia mey oameni.. ca profesoara.. sa stai pe scari in fata a sute de copii sa mananci ciocolata ...pai treaba e asta ?? ASTA E SADISM CURAT !! .. sau copilul care iese pe niste porti imense cu bucati de ciocolata de 40/70 cm ?? se vede clar ca e super mare ciocolata.. parca ar fi d-aia menajera!!  :ciocan:

nu asa se face :nu:

#7
BlindGirl

BlindGirl

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 514
  • Înscris: 06.07.2003
mda... si uitasem de faza aia sadica cu profesoara.. o fi spaga sa de dea drumul in pauza.. si-au luat ciocolata de la gura :D.. sau mai rau, a confiscat-o profa de la unul in timpul orelor...

ala cu ciocolata de 40/70 cm si cu paradisul e exagerat... si usa e mult prea mare si totul e tocmai ca in basme.. copii viseaza la munti de ciocolata :P so... exprima ce trebuie.. e ca si aia la colgate cu "sa salvam lumea de carii!" ... pe intelesul copiilor

#8
Nero-d

Nero-d

    je m'en fiche/pohui

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 20,138
  • Înscris: 30.01.2004
mi se pare ca chiar exista o arie numita "opinii despre produse si servicii" si alta numita "chestionare"

#9
verajeje

verajeje

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 23.04.2004
parerea mea este ca nu este chiar asa de intereant subiectul meu si nici un chestionar

este o generalitate!!

#10
Paxus

Paxus

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,560
  • Înscris: 29.08.2002
Cea cu lapte e cea mai buna din gama de produse!

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate