Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 Recomandare bicicleta e-bike 20&#...

Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?
 

Sony-Ericsson W910

- - - - -
  • Please log in to reply
3356 replies to this topic

#37
lucicam

lucicam

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 12.10.2006
daca nimeni nu mai spune nimic despre acest mobil , o sa o fac eu :

am gasit un filmulet care ne arata ce trebuie sa aiba in cutie mobilul

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/EPT-qzA-UQU?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#38
sstorm

sstorm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 311
  • Înscris: 04.03.2007
cel mai buguit telefon de la se...am luat unu in pragul sarbatorilor pt sotie, in aceiasi zi la si apucat pandaliile - adica intra intr-o stare in care ecranul e negru, becul de la camera ramane aprins si nu mai poti face nimic cu el dupa o vreme isi revine, la primul telefon facea treaba asta cam la 20 de min dar isi revenea in 2 - 3 minute (cu restart nu rezolv nimic intra in aceiasi stare chiar daca scot acumulatorul) l-am trimis la garantie si a fost inlocuit, acesta din urma a mers bine cam vre-o saptamana dupa care la apucat din nou (destul de rar la inceput), am zis ca nu-l mai trimit la garantie decat daca face des ca prima data (am stat aproape 3 saptamani  sa-l inlocuiasca,am prins srabatorile), din pacate cum trece timpul face tot mai des si ii ia 1 ora - 2 sa-si revina...sfatul meu e sa va feriti de ele, cam prea mare tre sa fie ghinionul sa iau 2 telefoane cu softul busit

Edited by sstorm, 03 April 2008 - 10:40.


#39
lucicam

lucicam

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 12.10.2006

View Postsstorm, on Apr 3 2008, 10:34, said:

cel mai buguit telefon de la se...am luat unu in pragul sarbatorilor pt sotie, in aceiasi zi la si apucat pandaliile - adica intra intr-o stare in care ecranul e negru, becul de la camera ramane aprins si nu mai poti face nimic cu el dupa o vreme isi revine, la primul telefon facea treaba asta cam la 20 de min dar isi revenea in 2 - 3 minute (cu restart nu rezolv nimic intra in aceiasi stare chiar daca scot acumulatorul) l-am trimis la garantie si a fost inlocuit, acesta din urma a mers bine cam vre-o saptamana dupa care la apucat din nou (destul de rar la inceput), am zis ca nu-l mai trimit la garantie decat daca face des ca prima data (am stat aproape 3 saptamani  sa-l inlocuiasca,am prins srabatorile), din pacate cum trece timpul face tot mai des si ii ia 1 ora - 2 sa-si revina...sfatul meu e sa va feriti de ele, cam prea mare tre sa fie ghinionul sa iau 2 telefoane cu softul busit
incearca sa faci un update de soft cu SEUS poate nu se mai intampla !! mai demult mi se intampla si mie pe W800i dar acuma nu mi se mai intampla !! daca nu vrei (sau nu reusesti ) sa ti-l faci singur , dute la orange sa-l resofteze.

#40
greny

greny

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 293
  • Înscris: 28.05.2007
sa nu-i faci update ca il face cid-53 si pierzi garantia.du-l asa cum e...

View Postpassatus26, on Dec 16 2007, 19:37, said:

se aud tare melodiile la w910?:Dpt posesorii de w910

in difuzorul extern melodiile se aud mai nasol decat in orice alt SE.difuzorul e foarte mic si sunetul e pitigaiat.in casti e ca orice walkman nemodat.nasol al tel asta e ca are foarte multe bug-uri,dar sa speram ca o sa se rezolve curand...pt cid 52 am asteptam jumate de an,sper ca pentru asta sa nu mai dureze atat...

#41
bigbang2008

bigbang2008

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 80
  • Înscris: 02.03.2008
sall, am si eu un sony ericsson w960i si am nevoie de fisierele fbn si mbn ptr resoftare .......  ma poate ajuta cineva ???????....si am nevoie si de customizarea zip dak se poate .......... va multumesc

#42
bigbang2008

bigbang2008

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 80
  • Înscris: 02.03.2008
care ma poate ajuta si pe mine ???????????

am un W910i si vreau si nu mai functioneaza , ce pot sa fac decat sa il resoftez

dar cum ? sau mai bine zis cu ce program ?

am incercat cu setool (toate versiunile)

cu XSS++ , la fel

si nu am reusit nimic

ma poate ajuta cineva si pe mine ?

Va rog

#43
seeanpaul2007

seeanpaul2007

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 01.11.2007
Eu am 2, unul rosu si unul nergu si nu sunt multumit deloc de ele.La inceput au mers bine dar acu dupa 5 luni au inceput sa dea rateuri.

#44
gstblack

gstblack

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 24.05.2005
trist sa aud ca w910 are asa multe probleme,arata super  pt un telefon walkman...ce nu mai va place la el,cu ce mai va confruntati

#45
Sarkastiq

Sarkastiq

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 236
  • Înscris: 04.01.2006
ne mai confruntam cu walkman -ul busit ( adica nu mai vede nici un fisier de media , nu muzici , nu poze , nimic) si cu imposibilitatea de a trimite toata agenda prin BT catre calculator.Nu pot sa il vad nici cu FMA , cu nimic. Si mie imi face figuri acuma , cam la 6 luni dupa ce l-am luat. Sper ca resoftarea sa rezolve problemele.

#46
lucicam

lucicam

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 270
  • Înscris: 12.10.2006
de ce gasiti numai probleme la acest telefon ?? a facut cineva update la soft si apoi sa vada daca telefonul mai face probleme ??

#47
sstorm

sstorm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 311
  • Înscris: 04.03.2007
ca sa intelegeti cat de prost e telefonul asta si pana unde poate ajunge nesimtirea unor comercianti, la scurt timp dupa ce am postat la luat draqu si pe asta, a fost trimis in service unde l-au tinut 2 luni si 3 zile expirand termenul legal de 2 luni dupa care au dat inlocuire, acum 3 zile a primit nevasta-mea telefonul nou care bineinteles ca si asta e varza (ma gandesc ca nu e acelasi telefon deoarece imei`urile au fost diferite la toate)...va las pe voi sa trageti concluzile

ps: de fiecare data au insistat sa ne dea un telefon brand`uit in vodafone (despre un dealer vodafone e vb) si am refuzat, telefonul cumparat nu era codat in nici-o retea, poate ca e si o problema de soft la telefoanele astea vandute la liber si daca are o problema de soft, ca sa-i raspund lui lucicam, nu mi se pare normal ca un telefon de 13 milioane sa vina cu softul varza din fabrica

Edited by sstorm, 20 June 2008 - 23:22.


#48
bizarre17

bizarre17

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 295
  • Înscris: 26.05.2008
Incearca sa-l bagi la update, intre timp, trebuie sa se fi gandit si SE sa scoata un hotfix intr-un update pentru telefonul asta.
Am si eu un amic cu W910i care avea probleme in timpul convorbirilor, dupa 30 de secunde telefonul se restarta, pe langa asta, nu vroia sa adauge melodii in MediaCentre, dupa update (care l-a facut acum 4 zile) se pare ca problemele au disparut (deocamdata).

#49
swayzak_master

swayzak_master

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 452
  • Înscris: 21.08.2007
stie cumva unde este folderul de backup pe pc ? dati pm sau reply multumesc

#50
fir3bat

fir3bat

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 09.01.2007
tot trebuie sa fie ceva bun la modelul asta...cel putin incerc sa cred asta....in cazul in care mai sunt posesori de w910 sa incerce sa dea cu parerea

#51
boriss2oo6

boriss2oo6

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 598
  • Înscris: 02.03.2006
fan sony ericsson am avut si nokia 3410 si nokia 6020 am posedat un k700i un k800i luat cu imprumut vreo 3-4 sapt, actual posesor de w850i si w960i dar am si un w910i ce pot sa spun despre el, super ok la soft, nu am avut probleme cu el, doar ca pentru un walkman se aude cam incet (ca si restul telefoanelor nemodate de altfel) dar difuzorul din spate este cam micutz, l-am tinut un timp dupa care l-am dat lu sormea. din punct de vedere tehnic este ok, si mi sa parut destul de rezistent, iar din punct de vedere software imi place chiar, mai ales la contacte cand cauti sa zicem 07xx.xxx.xx si iti arata pe parcurs ce scrii numerele care incep cu cifrele introduse gen: 0720 si iti arata toate numerel care au prefix 0720 si cu cat scrii mai mult iti arata mai putine nume pana cand ajungi la contactul dorit, ceva in genul browserelor. imi place si accelerometru, este bun mai ales cand iti construiesti casa :))) in afara de faptul ca are AUTO ROTATE, si Shake Me nu vad rostul lui si face telefonul sa fie cam prea FASHION. in mare parte este un telefon bun dar nu ceea ce imi trebuie mie, mie imi trebuie ceva cu symbian, eventual din seria P (dar am ales w960i pentru ca sunt fan walkman) si ceva la care sa ascult muzica si sa vorbesc intens w810i gen si am ales un w850i pentru ca w810i are ecranul cu rezolutie prea mica si nu-mi place.

#52
alexis_sighisoara

alexis_sighisoara

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 24.06.2007
Am un telefon sony ericsson w910i.Inainte puteam intra peste tot dar acum nu pot intra la aplicatii si la jocuri nushtiu de ce:| cand dau sa intre la aplicatii scrie ,,OPERATIUNEA NU A REUSIT,, la fel si la jocuri in rest intra peste tot.ce sa fac ca sa pot intra la aplicatii si la jocuri

#53
mahaiy

mahaiy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 100
  • Înscris: 02.03.2007

View Postalexis_sighisoara, on Jul 22 2008, 05:57, said:

Am un telefon sony ericsson w910i.Inainte puteam intra peste tot dar acum nu pot intra la aplicatii si la jocuri nushtiu de ce:| cand dau sa intre la aplicatii scrie ,,OPERATIUNEA NU A REUSIT,, la fel si la jocuri in rest intra peste tot.ce sa fac ca sa pot intra la aplicatii si la jocuri
resoftarea e singura solutie

#54
B3nLad3n

B3nLad3n

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 341
  • Înscris: 07.05.2007
Intrebare pentru posesori: cum naiba se scoate bateria la telefonul asta? vreau sa introduc in telefon o alta cartela dar nu reusesc sa scot bateria :|

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate