Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Softpedia Pool Masters Cup editia II

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
61 replies to this topic

#19
shadow_x3x

shadow_x3x

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,197
  • Înscris: 09.02.2007
Azi ar trebui sa fie ultima zi de disputare a optimilor...sper sa se joace toate meciurile si sa incepem sferturile.

Edited by shadow_x3x, 08 July 2007 - 09:18.


#20
pyb

pyb

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 154
  • Înscris: 12.08.2005

 I-MAN, on Jul 7 2007, 19:57, said:

Optime 1:     imsavur - dani_mircea2002   6-8

Nu stiu ce sa zic...de 2 ori a batut fara ca yo sa bag nici o bila (doar am spart)!

Ce sa intelegem ? Ca tu ai jucat f. bine restul meciurilor ?

Felicitari oricum !

#21
dlv

dlv

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 65
  • Înscris: 02.08.2006
dlv_blondu 8-3 dj_cristi91

#22
shadow_x3x

shadow_x3x

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,197
  • Înscris: 09.02.2007
Deja meciurile din partea superioara a tabloului s-au disputat....se cunosc 2 sferturi de finala....ceilalti ar trebui sa dispute pana diseara meciurile ca sa fim in grafic cu zilele stabilite pt a disputa meciurile...Nu ar fi bine sa dam unda verde la sferturi ca sa se dispute mai rpd turneul? (ca oricum nu schimba cu nimic situatia)

#23
Mr.Jinx

Mr.Jinx

    Gigant ca NY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,186
  • Înscris: 11.07.2006
sa asteptam si disputarea meciurilor ramase pana in seara asta si apoi mai vorbim daca vor incepe mai devreme anumite sferturi.

#24
BoGDaN147

BoGDaN147

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 16.02.2007
bbogdan04 8 - 4 march31inho

#25
I-MAN

I-MAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,553
  • Înscris: 10.04.2007

 pyb, on Jul 8 2007, 15:17, said:

Ce sa intelegem ? Ca tu ai jucat f. bine restul meciurilor ?

Felicitari oricum !

Nu am transmis nimic printre randuri (sau cel putin nu am vrut)...poti sa intelegi ce vrei din partea mea!
Ms. pt. felicitari!

#26
rocky2000

rocky2000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 14.11.2006
Acum am sosit acasa.Sper sa dau de renata sa ne continuam meciul intrerupt vineri.

#27
rocky2000

rocky2000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 14.11.2006

 rocky2000, on Jul 7 2007, 00:59, said:

Eu nu am chef de polemici asa ca rog pe cineva neutru sa ii explice renatei (cred ca ar trebui sa isi spuna blonda!) ce se intampla daca in timpul unui meci de pool unuia dintre jucatori ii pica netul si revine dupa cateva minute. Multumesc pentru ajutor.

Chiar nu ma ajuta nimeni cu un raspuns?
In timpul Campionatului Editia XIII, cand am aplicat regulamentul , am constatat ca sunt mai multi care l-au citit si care il pot interpreta pertinent. Speram la un raspuns de la o persoana neutra.    :confuzzled:  


#28
rocky2000

rocky2000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 14.11.2006
Eu am incheiat cu ziua de astazi.
Renata, astept asa cum ti-am solicitat si pe mess , sa imi spui pe forum cand poti juca.Eu maine sunt disponibil de pe la 13 pana la 18-18,30 si dupa ora 22.


#29
Mr.Jinx

Mr.Jinx

    Gigant ca NY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,186
  • Înscris: 11.07.2006
binenteles ca trebuia sa existe si meciuri care sa nu fie jucate in termenul stabilit initial  <_< . iata rezultatele inregistrate pana in acest moment:

O1. dani_mircea2002 8 - 6 imsavur
O2. dlv_blondu 8 - 3 crysti_91
O3. dannyovidiu 3 - 8 alex_sysq
O4. shadow_x3x 8 - 5 tavy_tziganu
O5. march31inho 4 - 8 bbogdan04
O6. iulian.dronca vs don_conteo
O7. robertdotcom 9 - 7 el_shumo
O8. rocky2000bis 6 - 2 renata.bruneta (rezultat intermediar)

meciurile din sferturi care au unda verde pentru disputare sunt:

SF1. dani_mircea2002 vs dlv_blondu
SF2. alex_sysq vs shadow_x3x

Optimile 6 si 8 au termen de disputare ziua de luni (adica maine) pana la ora 24.

Edited by Mr.Jinx, 08 July 2007 - 22:35.


#30
rocky2000

rocky2000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 14.11.2006
PENTRU RENATA :

Am o urgenta la servici care necesita deplasarea in alta localitate. Nu stiu la cat revin asa ca in cazul in care nu te contactez pana la ora 16, ramane sa jucam deseara dupa ora 22.

 Mr.Jinx, on Jul 9 2007, 00:04, said:

binenteles ca trebuia sa existe si meciuri care sa nu fie jucate in termenul stabilit initial  <_< . iata rezultatele inregistrate pana in acest moment:

O8. rocky2000bis 6 - 2 renata.bruneta (rezultat intermediar)


Optimile 6 si 8 au termen de disputare ziua de luni (adica maine) pana la ora 24.

Rezultatul nostru intermediar va fi probabil 6-3 (nu ma astept ca renata sa vrea sa rejoace chiar daca mie mi-a picat netul imediat dupa ce s-a spart si chiar daca am anuntato de la inceput ca la noi e furtuna si daca dispar e netul de vina si a zis ok  ;) ).

Edited by Mr.Jinx, 09 July 2007 - 08:51.


#31
dannyovidiu

dannyovidiu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 50
  • Înscris: 03.07.2006

 rocky2000, on Jul 9 2007, 09:37, said:

(nu ma astept ca renata sa vrea sa rejoace chiar daca mie mi-a picat netul imediat dupa ce s-a spart si chiar daca am anuntato de la inceput ca la noi e furtuna si daca dispar e netul de vina si a zis ok  ;) ).

In astfel de cazuri CLAR meciul se reia ... meciul se considera castigat, numai in cazul in care unul din participanti este evident castigator al partidei.

Sa fim seriosi chiar de la spratul bilelor ... sa pierzi un meci....

#32
shadow_x3x

shadow_x3x

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,197
  • Înscris: 09.02.2007
Dak a zis "ok" ar trebui sa fie fair-play si sa accepte reluarea jocului...Dar cati dintre noi au asemenea caractere???
Dak era ceva putea sa zica "dak iti cade netu frame-ul e pierdut"....dar sa zici ok si pe urma s-o intorci mi se pare aiurea.

#33
rocky2000

rocky2000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 14.11.2006

 shadow_x3x, on Jul 9 2007, 14:13, said:

Dak a zis "ok" ar trebui sa fie fair-play si sa accepte reluarea jocului...Dar cati dintre noi au asemenea caractere???
Dak era ceva putea sa zica "dak iti cade netu frame-ul e pierdut"....dar sa zici ok si pe urma s-o intorci mi se pare aiurea.

Nu a intorso . Eu doar imi exprimam parerea ca va fi 6-3. Poate imi face o surpriza ca sa imi demonstreze ca ma-m inselat in privinta ei. ;)

#34
Mr.Jinx

Mr.Jinx

    Gigant ca NY

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,186
  • Înscris: 11.07.2006
s-au terminat toate meciurile din prima faza a mastersului. iata tabloul complet pana in momentul de fata, incluzand si sferturile:
[ http://i93.photobucket.com/albums/l76/alexandrion/schema_master_II.gif - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Termenul de disputare al sferturilor este de 2 zile maxim.

#35
rocky2000

rocky2000

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 120
  • Înscris: 14.11.2006
renata.bruneta 9-7 rocky2000

De la 3-7 direct in sferturi! :D  O regularitate in lovituri de invidiat. Nu stiu daca a ratat mai mult de 2-3 lovituri in astea 6 jocuri castigate consecutiv.

Cu asta va urez tuturor bafta mai departe si ne revedem asa cum mai spusesem inainte de master peste vreo 2 luni.

Vacanta placuta celor care vor avea in acest interval!


#36
I-MAN

I-MAN

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,553
  • Înscris: 10.04.2007

 rocky2000, on Jul 9 2007, 23:32, said:

renata.bruneta 9-7 rocky2000

De la 3-7 direct in sferturi! :D  O regularitate in lovituri de invidiat. Nu stiu daca a ratat mai mult de 2-3 lovituri in astea 6 jocuri castigate consecutiv.

Cu asta va urez tuturor bafta mai departe si ne revedem asa cum mai spusesem inainte de master peste vreo 2 luni.

Vacanta placuta celor care vor avea in acest interval!

Wei a revenit de la 3-7 si a facut 9-7! Renata asta e nebuna (in sensul bun al cuvantului)! ;))
Felicitari...ce sa spun!

Vacanta placuta si tie Rocky! :)

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate