Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Retezat

- - - - -
  • Please log in to reply
306 replies to this topic

#307
d-ardeleanu

d-ardeleanu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,576
  • Înscris: 12.02.2008

View Postbarbosa, on 13 ianuarie 2015 - 16:27, said:

Caut si eu o pensiune draguta in zona Retezat pentru un concediu in vara aceasta. Vreau o pensiune curata cu priveliste frumoasa, cu curte mare, cu loc de joaca pentru copii, cu camere spatioase, cu un restaurant unde sa se poata servi masa.
Am gasit ceva ce imi place aici http://www.booking.c...st=8.3#tab-main , dar as vrea ceva mai aproape de munte daca e posibil. Un loc din care sa pot sa merg pe trasee lejere cu un copil de 5 ani dupa mine si cu unul de 1,5 ani in spate.
Cred ca spre Carnic pensiunea Codrin e OK, e aproape de multe trasee, ai cascada Lolaia, cascada Maria Magdalena, cabanele Pietrele si Gentiana, toate pana in 2 ore de mers lejer.
Altfel e fain si la Cheile Butii, cu acces spre Stana Scorota, saua Plaiul Mic, cabana/lacul Buta, creasta Oslea, etc. Mancare foarte buna aici!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate