Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

FIFA 08 - Impresii, patch-uri, tips

- - - - -
  • Please log in to reply
381 replies to this topic

#37
tigeraxe

tigeraxe

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 15.04.2007
Dar stie cineva care sunt cerintele jocului?

#38
Ranzou

Ranzou

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 23.08.2007

View Posttigeraxe, on Aug 24 2007, 18:19, said:

Dar stie cineva care sunt cerintele jocului?

Pentium 4 sau AMD Athlon la peste 2 GHz
Cel putin 512 RAM (1024 recomandat)
Peste 4 GB spatiu pe HD
Placa video cu cel putin 128 RAM (Pixel Shader 3.0)

#39
DtzDanutz

DtzDanutz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 419
  • Înscris: 26.06.2006
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/sTAPqOpRBcI?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] , Sa nu credeti ca va arata asa si pe PC.

#40
un mare dijei

un mare dijei

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 426
  • Înscris: 28.07.2006
nu cred eo ca are asa cerinte FIFA 08..poate peste vreo 2 ani la FIFA 2010 :D :))

#41
Rare

Rare

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 461
  • Înscris: 27.01.2007

View PostNenea Zap, on Aug 11 2007, 17:44, said:

Arata ca Fifa 2007 :huh:
Personal nu cred ca arata ca si 2007 . :D

#42
BabBardel

BabBardel

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 147
  • Înscris: 14.07.2005
Mai apare demo`u ala ? il are cineva? E trecut de 27 :|

#43
un mare dijei

un mare dijei

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 426
  • Înscris: 28.07.2006
aia cu 27 august nu era o data oficiala..demoul nu va aparea luna asta..va aparea mai mult ca sigur saptamana vitoare.. :D

#44
partyman

partyman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,026
  • Înscris: 17.10.2004
http://forums.ea.com...t...42&tstart=0

Edited by partyman, 29 August 2007 - 21:57.


#45
Nenea Zap

Nenea Zap

    Zuperman

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,035
  • Înscris: 10.04.2006
de obicei demo ul aparea in septembrie asa ca..

#46
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
Conform declarațiilor de pe forumul EA, demo-ul pentru consolele next gen va apărea peste 2 săptămâni. Nu se știe când va apărea demo-ul pentru PC dar dacă va apărea în aceeași perioadă atunci vom putea să testăm jocul înainte de primul meci al Stelei din Liga Campionilor.

#47
Fade™

Fade™

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 217
  • Înscris: 28.12.2006
Eu zic sa te culci .


FIFA08 Demo

First official news about the DEMO release dates.  Next-Gen demos will be released next September, 6th. This dates has been confirmed by the Spanish FIFA Administrator in this official forum’s thread: http://forofifa.ea.c...=5586&start=270.

One of the official fifa08 forum’s admins have told us that the PC Demo won’t be released until September.

Edited by Fade™, 30 August 2007 - 02:55.


#48
vudu

vudu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 146
  • Înscris: 07.06.2005
Downloadati Demoul FIFA 08 :D

#49
vipera

vipera

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 75
  • Înscris: 07.06.2006
Pffff mi se pare mie sau astia de la ea ne-au amagit ... :| Din cat am jucat eu Fifa2008 Demo pot spune ca este EXACT fifa2007 Doar adaugand noi chestii ca One on One .. Si de astea .. Pot sa zic ca la grafica nu vad diferenta ... Doar umbra jucatorilor care e mai intensa. Ca alte schimbari:

-atunci cand dai cu A mingea nu se mai duce spre un anume jucator, deci daca esti cu un milocas dreapta si avansezi cu el in lung de linie si tii in sageata pe directia de mers el nu mai da centrare in careu la ca 07 ci o va da direct in corner . La fel si la sut dar daca faci combinatii de taste se duce bine.
-au scos unele erori
-si aici vreau sa fac o remarca ca toti cei care faceau campionate interziceau Q+W ... Uite ca e si in fifa08 ceea ce inseamna ca nu e bug asa cum credeati voi.
-braziliana, virgulitza, ... etc. acealeasi combinatzii de taste :|
-in privintza portarului pot spune ca l-au mai perfectionat putin. DOAR PUTIN 5% cred daca nu exagerez.
-ce am mai observat si mi sa parut haios a fost ca jucam cu Munch. impotriva Barcelonei . si atunci cand Barca a avut aut a dat filmulet ca la UCL dar in filmulet la aratat pe Ronaldinho si apoi a batut altcineva nu mai retzin :|
-si sa va uitati la Messi sa vedeti ce par are :))))
-oricum eu zic ca trebuia sa se numeasca Fifa 2007.B :P

Care mai are ceva de adaugat ... Va rog

P.S. Tin sa precizez ca nu am batut nici o lovitura libera dar la cornere nu mai merge efectul acela de bagi mingea in poarta :D

Edited by vipera, 31 August 2007 - 20:49.


#50
Nvs681

Nvs681

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 232
  • Înscris: 26.05.2005
Salutare.Am si eo o intrebare: nu stiti ce are la mn de nu merge fifa 08 demo ??;))     am 256 ram,palca video nvidia de 128...procesor 1800+.... dau pe el,vrea sa intre si apare ecranul negru...ar trebui sa urmeze EA SPORTS...dar ramane asa blocat la ecranul ala negru            aveti idee de ce?:(         apoi trebuie sa-l inchid de jos ca nu merge nicio combinatie de taste...Alt+ctrl+del..nimic

#51
Fade™

Fade™

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 217
  • Înscris: 28.12.2006
Ma enerveaza ca nu pot sa schimb rezolutia. Daca pot sa o schimb cred ca ar fii super jocul , dar cu rezolutia asa IT SUCKS  HARD !

#52
pele

pele

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 627
  • Înscris: 16.03.2006

View PostFade™, on Sep 2 2007, 15:22, said:

Ma enerveaza ca nu pot sa schimb rezolutia. Daca pot sa o schimb cred ca ar fii super jocul , dar cu rezolutia asa IT SUCKS  HARD !
Cu asta poti.

Attached Files



#53
alinnemoianu10

alinnemoianu10

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 37
  • Înscris: 26.07.2007
sal all am si eu exact aceeasi problema am downloadat fifa 2008 demo asa lam instalat si dupaia am intrat in el apare negru pe tot ecranul ar trebui sa apara aia cu ea si numai stiu ce si dupaia nu m ai pot iesi cu nimic ctrl alt delete nu   alt f4 nu ctrl esc nu nici una daca imi poate spune cineva cum sa fac ca sa mearga



plss help

#54
pele

pele

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 627
  • Înscris: 16.03.2006

View Postalinnemoianu10, on Sep 2 2007, 16:14, said:

sal all am si eu exact aceeasi problema am downloadat fifa 2008 demo asa lam instalat si dupaia am intrat in el apare negru pe tot ecranul ar trebui sa apara aia cu ea si numai stiu ce si dupaia nu m ai pot iesi cu nimic ctrl alt delete nu   alt f4 nu ctrl esc nu nici una daca imi poate spune cineva cum sa fac ca sa mearga
plss help
Intra in folderul jocului si da dublu click pe easetup.exe si instaleazal in alt folder.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate