Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...

probleme cu ochelarii
 Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...
 Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor
 Discuții despre TVR Sport HD.

Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android
 

Caut sfaturi prietenesti

- - - - -
  • Please log in to reply
21 replies to this topic

#19
Special K

Special K

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 24.03.2007
Daca te ajuta cu ceva, eu am Kawa kle500 si imi doresc sa-mi fi luat Transalp, acu oricum trec la ceva mai mare :D , pana la urma e o optiune personala, cel mai bun motor e ala pe care ti-l iei :bicycle:

#20
lee4samurai

lee4samurai

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 29.01.2007
@special k

Nornal k ma ajuta :D
Ori ce informatie e bine venita :)

DEja imi cau t echipament.. si cred k 500 euro pt inceput imi ajung pt o geaca buna de piele 1,3 mm cu intarituri coate spate, umeri, etc.. o casca protectie medie, si ceva manushi cu fibra carbon....
cand mai strang bani imi cumpar si pantaloni ( am vazut cu intarituri ceva frumos si bun la 80 euro ) si si cizme si genunchiere... cu toate ca am tibiere ( dar pt alt fel de sport :D )

Numai bine!

#21
stefan21q

stefan21q

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 25.01.2004
Salut
Si eu visez la un Transalp de ceva timp, si sper sa nu ramana mult timp la stadiu de vis.
Citesc forumurile despre motocilete de vre-o luna si am ajuns la concluzia ca Transalpul mi se portiveste cel mai bine.
Deja ma visez facand traseul cu Transalpul (sau vaca cum ai zic unii )pe Transalpina.
Anul asta a aparut Honda XL700V Transalp. Asta inseamna ca o sa vedem preturi mai mici la Transalpurile de dupa 97 care au o imbunatatire la sistemul de franare ?
Ai rog pe cei care au adus din Italia sau Germania motociclete sa-mi spuna care ar fi pasi de urmat, sa o aduc in camion ? ce taxe se mai platesc? Honda fiind fabricata in Italia reprezinta un avantaj ?
Intrebari mai am o gramada dar nu vreau sa plictisesc lumea.

#22
OVI69

OVI69

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 27.10.2018
Va salut prieteni.va rog sa mi dati un sfat in cumparatea unui touring enduro.am 1.86 si 105 kg.buget cam 2500 eur.va multumesc anticipat.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate