Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Amenintat cu moartea de un numar ...

La multi ani @AndReW99!

Alegere masina £15000 uk

TVR vrea sa lanseze o platforma d...
 Strategie investie pe termen lung...

Modulator FM ptr auto alimentat p...

orange cablu f.o. - internet fara...

Robinet care comuta traseul
 A fost lansata Fedora 40

Samsung S24 plus

Imi iau un Dell? (Vostro vs others)

Abonati Qobuz?
 transport -tren

Platforma electronica de eviden&#...

Cot cu talpa montat stramb in per...

Sfat achizitie sistem audio pentr...
 

Hattrick un manager de fotbal online

- - - - -
  • Please log in to reply
91 replies to this topic

#37
necromanc

necromanc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,563
  • Înscris: 24.07.2002
Necromanc rulz :) cam slabutza dar ..

#38
kinezu

kinezu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 920
  • Înscris: 28.11.2001
in ce liga?

#39
PET

PET

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,351
  • Înscris: 24.02.2002
eu am deja amical pus cu o echipa din OCEANIA din divizia III.

#40
Bagheera

Bagheera

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 22.10.2002
Daca doreste cineva un amical cu o echipa umila din seria V sa ma anunte.

#41
kinezu

kinezu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 920
  • Înscris: 28.11.2001
eu!!!

#42
Bagheera

Bagheera

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 57
  • Înscris: 22.10.2002
Imi pare rau dar ai raspuns tarziu si mi-am aranjat  ceva cu o echipa din Germania. Poate jucam peste 2 saptamani...

#43
PET

PET

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,351
  • Înscris: 24.02.2002
hehe...forumul are acum in jur de 400 vizitatori pe zi :D :D

http://hattrick.computergames.ro

#44
Apollo

Apollo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 20.04.2002
M-am inscris si eu, dar deocamdata nu am primit nici un raspuns! Cat o sa mai astept, ca deja a trecut o saptamana si nu mai am rabdare!

#45
ECodrutz

ECodrutz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 333
  • Înscris: 26.04.2003
bre, dar ce va agitzatzi ? e singuru joc de pe planeta asta internet ? :)))) eu unul raman la tcm2003, pentru ca la un joc de genul asta conteaza prea mult elementul aleator, echipa e doar cam 60%, iar cei 40% care ii are compu` sunt prea determinantzi.
si pet nu am nimic cu tine, dar nu te mai agita si tu in halu asta, de parca tu ai fi facut jocu :)) daca omu vrea sa triseze, ce ai tu cu el ?

#46
necromanc

necromanc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,563
  • Înscris: 24.07.2002
Si eu m-am agitata la inceput cu Hattrick , dar dupa cam 2 luni m-am plictisit si nu mai joc.La inceput jucam mai mult pentru a fi in competitie cu prietenii mei.Acum ne-am cam lasat toti de joc.

Mie cel putin nu mi se parea destul de corect, dar era interesant si de aceea am stat cam 2 luni si ma jucam.

#47
Apollo

Apollo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 20.04.2002
Am primit si eu confirmarea. Doar ca m-au inscris direct in Divizia a V.101. Echipa mea se numeste Southend Bucuresti. Am preluat echipa pe locul doi in clasament, dupa ce a fost pe primul loc si a luat bataie de la cei de pe locul doi chiar etapa trecuta. Sa vedem cum ma descurc, sper sa nu retrogradez. Sunt la vreo 8-9 puncte de baraj, dar fiind lot nou......:(
Am luat miercuri bataie intr-un amical, dar nu aranjasem eu echipa ca nu am stiut la ce ora incepe meciul. Am intrat cand era meciul pe la jumatate.
Ma gandeam sa antrenez pm, asa o sa joace si mai bine.

#48
Apollo

Apollo

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 960
  • Înscris: 20.04.2002
Iata ca sezonul se apropie de sfarsit. Cum stati fratilor? Eu voi da baraj pentru promovare in IV. Sa vedem in ce serie as putea sa cad, poate ma incumet sa promovez!

#49
PET

PET

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,351
  • Înscris: 24.02.2002
Eu sunt in V s in cindi mai raman. Termin pe 2. Ams cos aparare MAGICAL....life is good :)

#50
sekerly

sekerly

    Moderator

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 18.11.2002
Iar eu sunt pe locul 4 in divizia 5 si tocmai mi-am luat o usturatoare amenda de 4 milione.Retrogradez etapa asta :D

#51
PET

PET

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,351
  • Înscris: 24.02.2002
De ce ai luat amenda ?

#52
sekerly

sekerly

    Moderator

  • Grup: Members
  • Posts: 114
  • Înscris: 18.11.2002
Pai datele raportului nu le stiu...pot doar sa banuiesc:
Ip-uri diferite mai mereu(intru din sali diferite... si cum am 3 sali in zona ...)
Echipa prietenei mele are numele asemanator(echipa stearsa acum:))
Sunt peste 30 de echipe inregistrate din cele 3 sali.

#53
Totti

Totti

    Banned

  • Grup: Banned
  • Posts: 60
  • Înscris: 24.11.2003
salut...
cum se face ca se discuta asa putin pe un forum asa cunoscut... despre un jok care a facut fiori prin toata lumea... !
eu unul sunt un pik dezamagit de ce s-a scris pe aici... pentru ca nu atzi stat sa-l aprofundatzi si atzi stras o concluzie proasta... !
si eu unul la inceput... am si pierdut o echipa ca n-am mai accesat-o... dar... cu sprijinul unui prieten care m-a indrumat sa citesc reviste si regulamente...despre hattrick m-am apucat din nou.... !
acum am o echipa in VI 432 .. Night_Knights .. si pot sa spun ca iubesc jocul asta... desi la prima vedere pare plictisitor... deh itzi faci echipa si atat... sunt multe multe alte lucruri care trebuiesc facute in acest jok si care trebuiesc atent lucrate :P !

va propun sa jucatzi... si sa discutam aici cat mai mult despre acest jok... si de ce nu... sa facem afaceri ! ;)

#54
Dreqe

Dreqe

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 67
  • Înscris: 17.01.2003
Imi plac managerele de fotbal la nebunie!Pot sa spun ca sunt chiar bun la cm 03-04(si la restul seriei cm). Am tot auzit de hattrick si vreau sa stiu si yo cu ce se mananca!
    daca poate sa-mi explice cineva cum se joaca meciurile cum iti faci echipa taote astea ca astept si yo sa-mi dea o echipa!
Mersi anticipat! :yeah baby

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate