Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Algoritm simplu de calculare al u...

Bitdefender Total Security ș...

casa verde 2024

Intrerupator cu N - doza doar cu ...
 Incalzire casa fara gaz/lemne

Incalzire in pardoseala etapizata

Suprataxa card energie?!

Cum era nivelul de trai cam din a...
 probleme cu ochelarii

Impozite pe proprietati de anul v...

teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National
 Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN

Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...
 

Hattrick un manager de fotbal online

- - - - -
  • Please log in to reply
91 replies to this topic

#1
PET

PET

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,351
  • Înscris: 24.02.2002
www.hattrick.org
Un manager de fotbal online ! No download...100% free ! In suedia e nebunie cu jocu asta.

www.ro-hattrick.as.ro ;)

#2
BIGphAntom

BIGphAntom

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 30.11.2001
O PORCARIE si jumatate, tot jocu!

se triseaza in draci, testat si de mine !
E doar o noua metoda de a pierde timpu ! Si oricum, si pe HATTRICK campionatul RO sucks la greu , ca si cel real !

Totusi, daca nu ati incercat niciodata, INSCRIETI-vA, nu va pierdeti decat timpul, si poate mai invatati ceva !

ATENTIE! NU FOLOSTI adresa de email frecvent folosita de voi pt inregistrare ! TREBUIE sa cunoasteti limba engleza destul de bine

Dupa ceva timp, o sa va plictisiti - si oricum, sansa de a "urca" in alta divizie superioara , din primul campionat e cam redusa !
BAFTA!

#3
necromanc

necromanc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,563
  • Înscris: 24.07.2002
Pai nu stiu daca sa ma apuc sa nu..m-am inscris si m-a pus sa astept 4 zile pana la primul meci da yo nu imi vad echipa nimic acolo ..dar astept :) letz see!

#4
BIGphAntom

BIGphAntom

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 30.11.2001
astepti minim 3 zile, vezi cati mai sunt inaintea ta !

#5
necromanc

necromanc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,563
  • Înscris: 24.07.2002
There are currently 8 people ahead of you in the waiting list.  Yesterday 21 people were given teams in the league you are waiting for. There is always a minumum waiting time of 4 days before you can get a new team.

As soon as it is your turn to get a team, you will get an email that tells you about this.

Bla bla bla astept sa vad ce o sa mai fie sper sa fie distractiv :)

#6
PET

PET

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,351
  • Înscris: 24.02.2002
Lol !

Se triseaza. Da ! Dar sunt "politai" care raporteaza asta cand se gaseste unu...

Campionatul din HATTRICK...nu ai jucat mult...de unde sti ca SUX ?

Daca esti ocupat...nu te oblica nimeni sa te inscri. Dar oare...nu tot timp pierzi cand esti pe forum ? Sau in general cand stai pe net ?

De ce sa nu o foloseasca ? Eu o folosesc pe aia de la Xwww ...

Engleza...sunt o gramada de locuri unde trebuie sa cunsosti engleza bine ! Yahoo!....etc etc. Asa ca nu vad de ce e aici mai complicat. Sansa de a urca nu e redusa. Atata timp cat sti sa-ti conduci echipa ! Iar daca-ti place jocul nu o sa te plictisesti ! In fiecare saptamana iei cate un junior ... care e cam ca la loto...deci esti in tensiune cand il promovezi...meciuri ai MIERCURI si DUMINICA... VINERI sunt afisate rezultatele antrenamentului... + COMUNITATI ! Pentru ce crezi ca am facut forumul (www.ro-hattrick.as.ro) ?

Quote

Originally posted by BIGphAntom
O PORCARIE si jumatate, tot jocu!

se triseaza in draci, testat si de mine !
E doar o noua metoda de a pierde timpu ! Si oricum, si pe HATTRICK campionatul RO sucks la greu , ca si cel real !

Totusi, daca nu ati incercat niciodata, INSCRIETI-vA, nu va pierdeti decat timpul, si poate mai invatati ceva !

ATENTIE! NU FOLOSTI adresa de email frecvent folosita de voi pt inregistrare ! TREBUIE sa cunoasteti limba engleza destul de bine

Dupa ceva timp, o sa va plictisiti - si oricum, sansa de a "urca" in alta divizie superioara , din primul campionat e cam redusa !
BAFTA!


#7
necromanc

necromanc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,563
  • Înscris: 24.07.2002
Eu m-am inscris si joc cateva meciuri dar pacat ca nu le pot juca chiar eu .. :( numa vad rezultatul dar noah ..e bine si asa

#8
PET

PET

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,351
  • Înscris: 24.02.2002
viziteaza www.ro-hattrick.as.ro ! Vad ca esti inregistrat...intreaba daca vrei lamuriri. Sunt inregistrati printe cei mai buni jucatorii de hattrick din romania !! Si vezi..ca nu e chiar asa usor...adica doar pui niste jucatori...etc. Pana te obsnuiest.

Cum am zis...mergi pe forum.

#9
BIGphAntom

BIGphAntom

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 30.11.2001
PET, eu am avut echipa de mult timp, pana am vazut ca nu are viitor, si m-am apucat de facut prostii !

Un exemplu elocvent: 2 prieteni, direct de la inregistrare au ajuns pe locul 2, si eu cu 3 echipe de la inregistrare pe locul 7 sau 8 ! (puncte fff greu de recuperat !)

Altii in liga au picat cu echipe de care nimeni nu mai avea grija, si intrau pe teren numai 9 oameni tot timpu, erau 2 care controlau echipe si 5 lasate acolo asa de nashpa - iti dai seama ce bine s-au dezvoltat echipele lor ! ...

Si apoi, pe mine m-au prins, absolut din prostia unuia care NU a inteles ca pot sa cumpar azi un jucator, maine sa il vand cu ceva bani in plus

Si cand am inceput cu magariile mai mari, intram prin proxy ... tot altele ... si primesc in mail --- echipele sunt controlate de acelasi om ! ete fix,. de unde stiau aia ?

_eu l-am raportat pe unu, si i-au taiat echipa, no chestiones asked ! si EU nu l-am prins trisandu-se !!!

DECI E CAM NASHPA - pt mine

si vezi, pe net, forumuri, eu nu stau decat ca sa mai invata ceva, si acolo, fotball nu inveti !

#10
PET

PET

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,351
  • Înscris: 24.02.2002
aha...deci esti CHEATER...asa ca ... ma bucur pt. tine :hell:

Daca chiar vrei sa sti...eu sunt in IV.16 cu o echipa foarte slaba...am facut transferuri...si acum ma chinui sa evit retrogradarea... apoi...vine un pitic...care primeste o echipa cu io-stiu-cati jucatori buni, etc. Dar nu ma supar pt. ca asa e in fotbal. Iar cu putin noroc...pot sa castig. Am castigat cu 4-1 primul meci in CUPA...am pierdut cu 0-5 in LIGA pt. ca nu aveam sanse...am pierdut cu 4-0 in CUPA (turu2) ... same...din cauza echipei !

#11
PET

PET

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,351
  • Înscris: 24.02.2002
cum merge necromanule ?

#12
BIGphAntom

BIGphAntom

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,206
  • Înscris: 30.11.2001
DA, spun cu tarie, sunt CHEATER, dar fazele de mai sus le-am incercat NUMAI DUPA CE AM VAZUT CAT DE NASHPA POATE SA FIE TOTUL

Daca mi-ar fi placut, nu ma costa decat sa-mi fac o alta adresa de mail si sa nu mai trisez !

#13
necromanc

necromanc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,563
  • Înscris: 24.07.2002
Merge bine ..imi cumpar jucatori vreau sa imi fac echipa tare :) sa fiu si yo sa castig o cupa ceva :) Cum se triseaza aici ca nu m-am prins !

#14
PET

PET

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,351
  • Înscris: 24.02.2002
necromand ! INTRA PE FORUM DACA VREI SA AI ECHIPA TARE !
www.ro-hattrick.as.ro !
nu mai fi asa sigur pe tine. Multi n00b se lasa fraieriti de jucatori care nu sunt asa buni si sunt scumpi !!

#15
PET

PET

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,351
  • Înscris: 24.02.2002
necromand...te asigur...daca esti prins ca trisezi...vei fi elmiminat 100% din joc ! Te am in vizor.

Pana atunci...forumul (www.ro-hattrick.as.ro) a devenit forumul offical al Romanilor ;)

#16
necromanc

necromanc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,563
  • Înscris: 24.07.2002
Hihihi mai PET eu nici nu stiu cum sa trisez :) eu ma joc acolo asa de amoru artei sa ma duelez cu astia de la mine din oras sa vedem care are echipa cea mai tare .. :)))

#17
PET

PET

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,351
  • Înscris: 24.02.2002
faci cum vrei...eu nu o sa ma rog de tine sa intri pe forum. Acusi o sa ramai fara bani...o sa dai faliment...iar daca esti in V o sa te elimine din joc pentru ca esti prea slab. E ca si cum esti in D si pici printre ultimele locuri....atunci bye bye.

#18
PET

PET

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,351
  • Înscris: 24.02.2002
necromanc...cum mere ? Dam amical ?

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate