Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...

Ditra 25
 Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE
 Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...
 Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis
 

alte firme in afara de neogen google si adtrade

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
das_catalin

das_catalin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 01.03.2007

View PostGeizCity, on Jul 8 2007, 23:16, said:

i-am incercat eu vreo doua luni si sunt buni de nimic ( sau cel putin asta e parerea mea despre ei)
am avut reclama de la ei pe un singur site, timp in care am reusit sa strang aproape 3 euro :D( foarte mut) in timp ce pe acelasi site cu reclama de la adsense am scos peste 400 dolari.
in plus astazi cand am dat sa intru pe 1level.eu am avut surpriza sa vad ca nu mai am nici cont, mi-au anulat contul fara sa ma anunte, sa-mi spuna motivul pentru care au facuto nimic.........iar pentru frauda nu cred ca mi-au anulat contul(vreo 200 clicuri timp de 2 luni la aproximativ +100mii afisari), poate pentru prost randament dar si atunci trebuiau sa astepte si ei mai multe luni ca omul la inceput studiaza sa vada cum merg reclamele, analizeaza..... sau ei probabil
vor sa se imbogateasca peste noapte sau cine site poate m-au anulat ca nu incercam sa fraudez........:D
deci eu nu recomand 1level.eu ofera 1,5 centi pe click si au trei reclame ca eu nu am vazut sa se afiseze mai mult de la ei pe site

#20
lord_ice

lord_ice

    SEO is ART

  • Grup: Banned
  • Posts: 4,100
  • Înscris: 20.06.2007
http://www.inmotion.ro/

Pai nu vezi cine ii detine :lol:

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate