Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

HUNGARORING

- - - - -
  • Please log in to reply
73 replies to this topic

#37
Raducoto

Raducoto

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 01.03.2008
Acum 2 ani nu foloseam wi-fi deci sincer nu stiu , insa acum tot ce e posibil ! Eu nu-mi iau laptopul ca sa nu-i duc de grija :) 4 zile offline nu strica:)

#38
eneyonut

eneyonut

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 158
  • Înscris: 14.01.2008
Eu il iau sa-mi descarc pozele, sa vorbesc cu cei de acasa ( asa evit roaming'u ) si sa imi vad de nebuniile mele cand se incing fetele la trancaneala ( ti-am zis, merg cu 3 pupeze :) :( ). Ar fi ceva sa fie un wireless acolo, daca nu gasesc un budapesta cu gramada. Mare girja nu cred ca o sa ii duc, am rucsacul foto care e tot timpul in carca..... :).

Ma da nu mai merge nimeni ?..... :huh:

#39
Emperor_1

Emperor_1

    Junior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 29
  • Înscris: 26.01.2008
Am fost acum vreo 10 ani,acum nu mai stiu cat e un bilet sau ce se mai intampla acolo. Precizez ca am fost cu cortul.

#40
icegril1710

icegril1710

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 09.07.2008
am fost si eu anul trecut la hunagro si voi merge si anul asta dar probabil nu voi putea ajunge decat in ziua calificarilor pt k o sa merg la mare si nu stiu cand ajung:(.la fel a fost si anul trecut

mi-as dori sa ajung si pt ziua de joi dar e practic imposibil.

anul trecut am avut bilete la general admission dar a fost foarte bine.am stat la cativa metri de pista si am vazut perfect totul.am stat langa silver 2 si am avut si monitor mare.cred ca daca nu ai un monitor cu date in fata ta,nu  mai stii ce se intampla

#41
Raducoto

Raducoto

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 01.03.2008
pentru cei care au fost cu cortul , daca nu imi rezerv de pe net loc d cort , mai sunt sanse sa gasesc atunci pe loc ? cu biletele stiu ca e ok..insa cu cortul nu am mai stat.ms.

#42
eneyonut

eneyonut

    Junior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 158
  • Înscris: 14.01.2008
dar de ce sa mergi la nimereala cand poti comanda biletele online. mai sunt trei saptamani timp in care este imposibil sa nu iti ajunga confirmarea lor acasa prin curier. mi-e mi-au sosit cam in doua saptamani....

#43
kim_moris

kim_moris

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 31.07.2008
OCAZIE DE ULTIMA ORA!!!!!!!BILETE LA HUNGARORING CU PACHET COMPLET.PRET DE 50EURO.INFORMATII 0746809029. :thumbup: :thumbup:

#44
Zoot

Zoot

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,110
  • Înscris: 13.03.2003
Vin si eu la Hungaroring, stabilim un loc in care sa ne vedem astia care stau la cort ?

#45
END3r

END3r

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 62
  • Înscris: 17.05.2005
Asteptam si poze, de la cei care au fost acolo.

#46
Raducoto

Raducoto

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 01.03.2008

 END3r, on Aug 3 2008, 15:00, said:

Asteptam si poze, de la cei care au fost acolo.

Poze si filmulete am pus si voi mai pune pe blogul personal www.cotofana.ro .

#47
parmaboy77

parmaboy77

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 435
  • Înscris: 19.05.2006
salutare,

vreau sa ma duc la anul la Hungaroring, ma tot uitam unde sa iau bilet si parca m-am hotarat la Silver 5!
as vrea sa aud niste pareri la cei care au fost!
sa stiu daca mai este ziua de joi Open Stand si daca se pot vedea masinile!
acum biletele pe weekend sunt de 243 euro/persoana.

parcare in jurul pistei exista, pt ca ma duc cu masina?

#48
Yarris

Yarris

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 27.09.2006
A mai fost cineva in 2007?

Mi-am luat bilete pentru anul acesta si as dori sa cer un sfat despre cazare......

Vreau un hotel de 2-3 stele aproape de circuit si ieftin....

Multumesc anticipat!

#49
marin50

marin50

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 07.07.2009
Vand bilet tip Gold la cursa Hungaroring,26 iulie.Pretul biletului este de 250 euro.
Contact:[email protected]

#50
Sorin Sorin

Sorin Sorin

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 82
  • Înscris: 31.08.2006

 marin50, on 7th July 2009, 15:04, said:

Vand bilet tip Gold la cursa Hungaroring,26 iulie.Pretul biletului este de 250 euro.
Contact:[email protected]

Sunt parcari cate vrei, e aglomeratie dar poti parca, e loc destul. Despre bilete eu zic ca cea mai buna afacere sunt cele GA, vezi tot, te plimbi pe 60% din circuit  nu stai in acelasi loc 2 sau 3 zile in aceeasi curba. Este o galagie fantastica si te dor urechile sa stai in acelasi loc chiar si cu doape. Eu am fost 2 ani la rand 2007-2008 si a fost mai mult decat ok.

#51
radupe

radupe

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 260
  • Înscris: 31.03.2005
Oare gasesc bilete daca merg direct la circuit? M-am trezit tarziu si nu mai am timp sa comand on-line! Probabil o sa iau GA doar pt. ziua de duminica, iar de cazat o sa stau cu cortul!

#52
khazar

khazar

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 878
  • Înscris: 30.03.2006

 radupe, on 12th July 2009, 22:00, said:

Oare gasesc bilete daca merg direct la circuit? M-am trezit tarziu si nu mai am timp sa comand on-line! Probabil o sa iau GA doar pt. ziua de duminica, iar de cazat o sa stau cu cortul!
e posibil sa fie bisnitari care sa aiba, dar o sa ceara niste preturi uriase, de cateva ori mai mari decat cele oficiale

#53
lekter

lekter

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 26.07.2009
Mda, dar massa suferit accident teribil :(
video foarte dur http://www.frigg.md/...rible-incident/

#54
_claudius

_claudius

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 108
  • Înscris: 05.06.2006

 khazar, on 12th July 2009, 22:08, said:

e posibil sa fie bisnitari care sa aiba, dar o sa ceara niste preturi uriase, de cateva ori mai mari decat cele oficiale
In cazul in care va merge careva la anul la hungaroring 2010, sa stiti ca anul acesta nu s-au ocupat nici pe jumatate tribunele. Si nici un caz la hungaroring nu este vorba de ,,bisnitari,,! Acolo este o logistica si organizare licentiata FIA, bilete vei gasi tot timpul! Cei care au fost acolo pot sa confirme. Pentru cei sceptici (fricosi!), care sau temut ca din cauza trivialitatilor Steaua-Ujpest, romanii vor avea probleme, pe langa garda nationala+polita+servicii de securitate maghiare au mai fost prezente cu echipaje de politie si reprezentanti din polonia, cehia, slovacia, croatia, am auzit ca si din rom a fost 2 motociclete(personal nu leam vazut); deci nici vorba de scandal sau altceva. Poate la anul ne organizam si luam o tribuna intrega, autostrada fiind plina de masini rom care ieseau de la hungaroring.
Ne vedem la anul!

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate