Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim
 Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Va rog recomandati echipa serioa...

Termostat frigider - verificare
 Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...
 Intreprindere individuala fara ac...

Marci Biciclete - recomandari

Lipsa Tensiune pe o Faza, bransam...

Recomandare bicicleta copil 5 ani.
 

Motorola SLVR L7e

- - - - -
  • Please log in to reply
46 replies to this topic

#19
the_whiz

the_whiz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 22.03.2006

View Postdarko1515, on Sep 20 2007, 01:32, said:

cine are L7e de la orange, m-ar intersa sa imi zica pe unde si-au bagat astia de la orange degetele? adica ce au stricat la soft? ai limita dde video? sau are bara aiai verticala in stanga...............

Numai bara verticala au bagat, in rest nu e limitat in nici un fel. Bara se poate scoate cu p2ktools

#20
darko1515

darko1515

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 219
  • Înscris: 20.02.2006
perfectr.merci

#21
Filips

Filips

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 7
  • Înscris: 20.07.2006

View Postmirch_bam, on Sep 19 2007, 21:01, said:

Tastatura se stinge cand senzorul (punctul ca un led alb) detecteaza suficienta lumina , "considera" inutila aprinderea si astfel economiseste baterie. Daca nu ai lumina pe senzor, tastatura se aprinde normal.


Mersi mult, m-am obisnuit, m-am panicat la inceput.

#22
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007

View Postbluelemon, on Aug 22 2007, 09:52, said:

Difuzorul incorporat in telefon: nu se aude foarte tare, nici foarte bine (nu prea are bass). Nu se compara cu un telefon din seria W de la Sony Ericsson, de exemplu.

Se aude macar ca un V360 ???

#23
eduu

eduu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 06.10.2006
sal`tare....mi-sm luat ieri d la intrenity un l7e...399 lei fara ab...multumit d el....s aude/misca mai bine decat v360....intrebarea e merita moddat?pt k oricum mp pt el nu prea am vazut...doar mr hollow,dak nu ma insel....ce ziceti?

#24
eduu

eduu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 06.10.2006
am o mare problema....am incercat sa imi instalez tel-u cu p2kdrivers....(am avut un v360 p kre am invatat multe)....numai k,dupa ce imi gaseste telefonul shi mi-l instaleaza k moden,pt restul-mcu data logger,test command,etc,-cu toate k ii dau calea spre p2k drivers,nu imi gaseste nici un driver......shi ma calca p nervi,pt k la 360 nu am avut nici o data probl d genul asta....shi nu stiu c ar putea fi....anybody?????   :cursing:

#25
rares81

rares81

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 04.01.2008
Fratilor,am primit pe gratis un motorola slvr l7 :coolspeak:  si vreau sa stiu ce card de memorie ii trebuie.Ma ajutaty? :worthy:

Attached Files



#26
rares81

rares81

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 04.01.2008
cine imi da si mie un driver pt [email protected],plz

#27
darko1515

darko1515

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 219
  • Înscris: 20.02.2006
cine are L7e sa imi puna pls la atasament DAP (digital audio player), ca le-am incercat pe toate care le-am gasit si nu merge nici unul. Bineinteles mi-am luat  tel de la orange si l-am resoftat, si acuma nu mai pot instala DAP-ul. Daca are careva tel din asta sa imi puna si mie aici jrs,jau-ul sa vad caca cumava softul e de vina. ms

#28
adiseni

adiseni

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 253
  • Înscris: 09.12.2007
Cei care au telefonul pe Orange, ii rog sa-mi spuna cu ce apn se conecteaza, app Java la internet?

#29
Area51

Area51

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 45
  • Înscris: 11.08.2005
Salutare,

Am un moto L7e
cum pot sa imi deblochez telefonul?
momentan e blocat pe Orange.

Apreciz un raspuns bun,
Multumesc

#30
kosmynutz

kosmynutz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 07.05.2006
Am si eu un Slvr L7e si nu stiu cum sa ii fac displayul mai luminos, de unde se poate modifica luminozitatea de la display

#31
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007

View Postkosmynutz, on Aug 25 2008, 20:06, said:

Am si eu un Slvr L7e si nu stiu cum sa ii fac displayul mai luminos, de unde se poate modifica luminozitatea de la display


kosmynutz esti varzica :P .
Settings --> Initial Setup --> Brightness
Pentru cine foloseste limba romana :  Setari --> Setare Initiala --> Luminozitate Ecran

#32
andrey_pk

andrey_pk

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 12
  • Înscris: 25.12.2008
se aude mai tare si mai clar decat motorola v3sau nokia 6300?

Edited by andrey_pk, 25 December 2008 - 19:28.


#33
cobog

cobog

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 30.06.2004
Salut!

Am un Motorola L7 de ceva timp, dar a inceput sa ma scoata din sarite.

Cand bateria e descarcata (pe rosu), la fiecare cateva minute scoate un bip de avertizare (foarte strident). Mi se pare ca acest sunet e comun la mai multe telefoane Motorola. Problema e ca uneori sunt la servici, dupa o convorbire incepe sa tipe ca nu mai are baterie, incarcatorul nu e cu mine, si ma inebuneste de cap toata ziua (nici nu moare de tot dupa cateva ore, ci poate sa o tina asa pana dimineata).

Deci, stie cineva cum pot dezactiva acest sunet de avertizare?

Multam!

#34
vladdy99

vladdy99

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,034
  • Înscris: 03.05.2006

View Postcobog, on Feb 3 2009, 15:33, said:

Salut!

Am un Motorola L7 de ceva timp, dar a inceput sa ma scoata din sarite.

Cand bateria e descarcata (pe rosu), la fiecare cateva minute scoate un bip de avertizare (foarte strident). Mi se pare ca acest sunet e comun la mai multe telefoane Motorola. Problema e ca uneori sunt la servici, dupa o convorbire incepe sa tipe ca nu mai are baterie, incarcatorul nu e cu mine, si ma inebuneste de cap toata ziua (nici nu moare de tot dupa cateva ore, ci poate sa o tina asa pana dimineata).

Deci, stie cineva cum pot dezactiva acest sunet de avertizare?

Multam!
Ai incercat sa treci telefonul pe silent ?

#35
antinVidia

antinVidia

    - I'm deranged -

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,302
  • Înscris: 14.02.2007

View Postvladdy99, on Feb 5 2009, 14:24, said:

Ai incercat sa treci telefonul pe silent ?
:D  ^_^

Pe profilul Vibrate o sa vibreze scurt, iar pe profilul Silent nu o sa mai scoata nici un sunet :) .

Edited by antinVidia, 05 February 2009 - 15:17.


#36
cobog

cobog

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 30.06.2004
Man, ideea era sa scot DOAR bip-ul de atentie, nu sa trec pe silent tot telefonul.

Deci se pare ca nu exista solutie... :(

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate