Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
La multi ani @rz!

Placa retea integrata la un ASUS ...

Targ de viniluri - Bucuresti

Achizitionare furca RockRider
 End to end encrypted messenger

masina de familie 9000 euro

T-Mobile intenționeaza sa in...

5G N38 Digi Mobil
 Road trip moto Tunisia

De ce au devenit recenziile Googl...

Mail suspect

Care adeziv de placi ceramice ii ...
 [GAMING PC BUILD] Aprox 12000 lei

Care sint cele mai ieftine mortar...

Ferdinand Residence - Sectorul 2

programel Win Movie Maker

Un sfat psihologic va rog

- - - - -
  • Please log in to reply
9 replies to this topic

MariaMatache

MariaMatache

New Member

• Grup: Members
trec direct la subiect:
eu si sefa mea de magazin ne intelege foarte bine cel mai bine dintre toate fetele ,
intre timp au mai venit fete noi si au trebuit sa se faca modificari de ture, si normal nu mai sunt cu cine vroiam cu sefa mea de magazin
mam suparata pt ca  in mintea mea am zis ca preferat sa stea cu cealanta fata noua, normal am vorbit cu ea cu sefa de magazin si ia a zis  ca in nici un caz nu a preferato  pe ea in locul meu
dar iar in mintea mea nu sunt convinsa de raspunsul ei, si cred ca tot din cauza asta mai si simt un gol in stomac

ceva sfaturi de la cineva cu experienta ar fi bine venit

multumesc

Edited by MariaMatache, 06 June 2007 - 09:37.

LordSheva

LordSheva

Junior Member

Nu te supara..dar asta iti poate ameninta postul?(probabil lucrezi in magazinul ala).Daca nu.. atunci care este problema? Esti cumva lesbi?..        Daca da..atunci nu ai ce face.. cred eu. Fiecare om isi alege prietenii.

MariaMatache

MariaMatache

New Member

Nu imi ameninta postul si nu sunt lesbiana
vreu sa stiu cum trec peste problema asta , am o senzatie neplacuta

Edited by MariaMatache, 06 June 2007 - 09:48.

dilla

dilla

Member

Nu ar trebui sa te superi, probabil ca asa au decis superiorii. S-ar putea ca una dintre fete sa fie ruda cu ea sau cu altcineva de acolo! La primul meu loc de munca, dupa un anumit timp s-a schimbat secretara, a venit o fata tanara, am aflat dupa doi ani ca era ruda cu patronul firmei! In asemenea situatii crede-ma nu poti face nimic!  :mellow:

Edited by dilla, 06 June 2007 - 10:02.

alexalbu85

alexalbu85

New Member

View PostMariaMatache, on Jun 6 2007, 10:30, said:

trec direct la subiect:
eu si sefa mea de magazin ne intelege foarte bine cel mai bine dintre toate fetele ,
intre timp au mai venit fete noi si au trebuit sa se faca modificari de ture, si normal nu mai sunt cu cine vroiam cu sefa mea de magazin
mam suparata pt ca  in mintea mea am zis ca preferat sa stea cu cealanta fata noua, normal am vorbit cu ea cu sefa de magazin si ia a zis  ca in nici un caz nu a preferato  pe ea in locul meu
dar iar in mintea mea nu sunt convinsa de raspunsul ei, si cred ca tot din cauza asta mai si simt un gol in stomac

multumesc
Eu zic ca nu etse cazul sa te stresezi doar pentru asta .te ai gandit daca merita ? poate o sa te intelegi bine cu colega de acum ..de unde stii ? asa este in viata ..tot timpul apare cate o schimbare cu care trebuie sa ne acomodam ..altfel...ajungem la psihiatrie..

cigar

cigar

New Member

maria, ne poti spune cati ani ai tu si cati ani are sefa?

beaucafea

beaucafea

Active Member

• Grup: Validating
Fetele noi se presupune ca au mai putina experienta si e normal ca sefa sa lucreze cu una din ele, care are mai multa nevoie de ajutor si sa te lase pe tine care stii deja ce trebuie sa faci.

dannyyro

dannyyro

New Member

ai si tu motiv de suparare.../sunt alte interese la mijloc? daca e pur si simplu pt ca te intelegi bine cu ea, atunci ai mare nevoie de sfaturi..., si nu numai in aceasta problema,ma  intreb cu reactionezi la lucruri si mai serioase......

Edited by dannyyro, 10 June 2007 - 08:04.

gino2006

gino2006

Junior Member

View PostMariaMatache, on Jun 6 2007, 10:30, said:

trec direct la subiect:

multumesc
Incearca sa stai si tu mai mult cu fata cea noua......

Jacques

Jacques

Active Member

View Postgino2006, on Jun 10 2007, 13:49, said:

Incearca sa stai si tu mai mult cu fata cea noua......
N-are cum ca-s pe ture diferite.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate