Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sunet ambreiaj - Opel meriva z17dth

C-BooL - Magic Symphony ft. Giang...

Pret instalator

Fire lipite cu banda sub scaunul ...
 RCA mai ieftin online - unde?

Configurare PC AMD Ryzen 9 7950x3d

Sony Oled

[python] dependențe clase
 Curatare piese de calcar

Mediabox Vodafone TV fara cablu c...

Intrebari laptop Panasonic (Secon...

Tractor Case 4210 fum in radiator
 Recomandare ciclocomputer cu GPS

Pensiune linistita la 2-2.5h de B...

recomandare acumulator auto >...

RCCB +RCBO

Creare magazin online

- - - - -
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

Ditian

Ditian

Active Member

• Grup: Members
Nu am cunostinte in domeniul web-designului dar mai imi bag nasul pe ici pe colo din curiozitate. Am un cont la platforma de afiliere iar cu blogul nu am reusit mare lucru din spatiul publicitar. Intentionez sa cumpar un domeniu cu .ro si gazduire. Aici stiu cam cat ma duce nu e o problema.Necunoscuta este cu site-ul unde am doua variante. Ma chinui si poate reusesc cu un script gata facut sau alte variante sau sa apelez la o firma care sa-mi creeze site-ul, logo-ul dar si consultanta. Nu cred ca e nevoie de ceva complex. Va fi pe modeulul unui magazin online unde eu sa pot atasa bannerele, link-urile si alte metode de redirectionare ca magazinele din campanie. Am facut pana acum ceva nesemnificativ din comisioane dar vreau sa investesc ceva mai mult inclusiv pe promovare.
Daca apelez la a doua varianta cu firma pt site cam la ce costuri sa ma astept?

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate