Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
teava rezistenta panou apa calda

Acces in Curte din Drum National

Sub mobila de bucatarie si sub fr...

Rezultat RMN
 Numar circuite IPAT si prindere t...

Pareri brgimportchina.ro - teapa ...

Lucruri inaintea vremurilor lor

Discuții despre TVR Sport HD
 Cost abonament clinica privata

Tremura toata, dar nu de la ro...

Renault Android

Recomandare bicicleta e-bike 20&#...
 Bing-Content removal tool

Nu pot accesa monitorulsv.ro de l...

Cum sa elimini urmele de acnee?

Wc Geberit
 

DC++ Hub-uri

- - - - -
  • Please log in to reply
57 replies to this topic

#37
darcopimp

darcopimp

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 12.07.2007
intratzi pe noul meu hub...e mic el dar se face mare...pepsi-cola.no-ip.org ... o sa fie cel mai tare hub INTRATZI CAT MAI MULTZI (ps: datzi mai departe) la 10 Useri avetzi VIP  B) shi la 30 de useri avetzi OP  :peacefingers: direct deci aducetzi useri shi vetzi fii multzumitzi

Attached Files


Edited by darcopimp, 12 July 2007 - 10:13.


#38
punkistu

punkistu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 04.11.2006
mai exista vreun hub de rds timisoara in afara de rospot?!...spunetimi si mie unu sau doua daca exista

#39
cosmyn_jetz

cosmyn_jetz

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 06.07.2007
hai sa va dau si eu un hub... just-hub.no-ip.org

#40
poyZONE

poyZONE

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 03.03.2007
Hyperion Hub  ;) a revenit !

Noua adresa - dc.hyp.ro

#41
catalaur

catalaur

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 374
  • Înscris: 24.09.2005
http://www.hubtracker.com Lista huburi romaneasca.

#42
shortLThug

shortLThug

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 20.07.2007
Nou hub dc++ suburbya13.no-ip.biz  Viteza buna ;)

#43
mozard

mozard

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 73
  • Înscris: 05.11.2007
Stie cineva vreun hub din braila in afara de braila.tuvinet.net  ???

#44
madalinv

madalinv

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 11.02.2007
Vezi aici :
http://www.dchubs.ro/huburi.php Huburi DC++
sau
http://huburi-romanesti.dchubs.ro Lista scurta de Huburi

:thumbup: :thumbup: :thumbup:

#45
alopia

alopia

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 353
  • Înscris: 07.10.2007
HUB profesional in Timisoara rulind pe server dedicat cu conexiune la mai multi ISP.
Indiferent ca sunteti pe RDS, UPC, ASTRAL sau ZAP veti beneficia de cea mai buna viteza de transfer posibila pe ISP-ul dumneavoastra.
Hub-ul este sponsorizat de o firma de hosting si are uptime 99.9% garantat.

dchub://timisoara.servebeer.com:4111

Edited by alopia, 06 January 2008 - 12:28.


#46
X-5173

X-5173

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 78
  • Înscris: 13.12.2006
FaLLeN Hub: dc.glx.in
min share: 0
min slots: 1

#47
Molnjer

Molnjer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,662
  • Înscris: 02.12.2007
panzerkrieg.no-ip.org

#48
ghostt

ghostt

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 195
  • Înscris: 19.06.2007
Join     hub.mentol.ro

#49
Liviu72

Liviu72

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,044
  • Înscris: 09.11.2007

Vizualizare mesajFireEyes, pe Apr 14 2004, 23:56, a scris:

mai rau, se cheama piraterie!

Auzi? Chinezii au inventat hartia, praful de pusca, matasea, etc. Ii vezi pe americani platind licenta sau drepturi de autor pt asta??? Nu ! Astea nu se pun. Sa platim doar pt ce vrem noi ! Au furat un continent intreg de la indigeni. Aia nu au primit "drepturi de autor". Doar alcool si gloante. Mai terminati cu "pirateria"...

#50
demos

demos

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,993
  • Înscris: 05.11.2006
Da dar si le fac singuri ! Tu iti faci un film singur ? Americanii nu s`au dus sa le fure prafu de pusca din buzunar

#51
mjk80

mjk80

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 24.06.2008
Salutare tuturor "file-share-istilor",

Navigand pe internet tot dau din ce in ce mai des de "material filesharing". Am inceput sa utilizez DC-ul cand a aparut prima data in Romania, din 2002, si tracker-ele din 2003. Am incetat sa mai accesez hub-urile DC prin 2005, ca acum cateva luni, sa intru iar dar, incredidibil cat de "imprastiata" este informatia, 1000+ hub-uri romanesti? WOW! Toata lumea isi face hub mai nou... observ chiar aici pe forum, toti cu "join my new hub pls", "ajuta-ma sa fac useri". Unii cand ii intrebi "De ce ti-ai facut hub?", raspund frumos si nobil(?!) "Pentru ca vreau sa ajut DC-ul"... ok, intentia e buna, dar ai gresit metoda. ( Pentru cei ce vor sa ajute DC-ul, nu va mai faceti hub-uri! Ajutati prin proiecte de genul asta: http://www.wgg-net.r...connect-dc.html . un proiect dragut, si foarte bun dupa parerea mea ).
Personal prefer sa merg pe aceste hub-uri:

Romania's #1 DC Hub - RO Only, minshare 30 GB - dchub://warez.dyn.ro
Romania's #2 DC Hub - RO Only, minshare 5 GB - dchub://warez2.dyn.ro
TBR - RO Only, minshare 10 GB - dchub://tbr.wgg-net.ro
DemonikShare - minshare 100 GB - dchub://demonikshare.wgg-net.ro:666
Nitrous Oxide Hub - minshare 5 GB - dchub://nos.wgg-net.ro:6969
Fair Sharing - minshare 20 GB - dchub://fair-sharing.sytes.net
Enigma of Romania - RO Only, minshare 10 GB - dchub://enigma.evolva.ro
CyberSpace Network - minshare 1 GB - dchub://hub1.cyberspace.ro:1411
FoComunicatii - minshare 15 GB - dchub://dchub.focomunicatii.ro

Sunt stabile, sunt bune, si au OPi cu ceva in cap, care mai stiu ceva despre DC.

Incetati sa va mai uitati la cantitate, ca nu conteaza, degeaba imi oferi mie un hub cu 15000+ useri, daca nu sunt restrictii calumea (minshare mare = automat leecher-ii se duc, rata de share = de obicei hub-urile cu peste 30 GB sunt bune, rata de slot-uri = sansa mai mare sa descarci rapid ce vrei, fara sa fi deranjat de "no slots available", regula de prefix - [TARA][ORAS][ISP] - = selectezi utilizatorii aproape din prima de la care stii ca descarci mai rapid, operatori activi si buni = ofera suport bun utilizatorilor si mentin hub-ul curat) cam astea ar fi principiile dupa care trebuie ales un hub.

La capitolul hublist prefer: http://www.wgg-net.r...-romanesti.html

Pentru ajutor DC, exista vechiul WarezRomania.tk, preluat de WGG, si updat-at la zi: http://www.wgg-net.ro/faq.html

Si pentru cei care au probleme cu: "nu gasesc nimic la search", "nu da rezultate cand caut", "nu descarca", "imi da connection timeout", trebuie sa va setati Active mode bine, ca pe Passive nu e recomandat: http://www.wgg-net.r...ctive-mode.html

Cam asta cu filesharing-ul ... . Daca vrei sa aveti o comunitate de pe care sa descarcati ce va doreste inimioara voastra, sprijinti ce-i bun!

Imi cer scuze pentru greseli de tipar (daca sunt, dar imi este lene sa mai corectez ce am scris, si abea acum vad... cat am scris!:D).

Tags: DC, DirectConnect, DC++, oDC, Strong DC, Reverse, RevConnect, Connect, WGG, WarezRomania, hublist, lista huburi, vechi, mari, bune, rapide, viteza mare, fair, curat, bun; (I'm so lame with this one, but it's worth it, I think:D)

#52
mjk80

mjk80

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 24.06.2008
De astazi incepand dyn.ro si-a inchis activitatile, iar Ro1 si Ro2 vor putea fi folosite de pe adresele hub.wareznet.ro si ro2.wgg-net.ro . Spuneti-le tuturor prietenilor, e pacat sa se piarda asa hub-uri!

#53
jack2ooo

jack2ooo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 164
  • Înscris: 23.01.2005
COSMOPOLITAN Hub

Incepand cu data de 24 August 2008 serverul DNS de la adresa dyn.ro si'a incetat activitatea. Astfel, aceia dintre voi care foloseau pentru a intra pe hub adresa cosmopolitan.dyn.ro sunt rugati sa foloseasca adresa cosmopolitan.xplor.ro

Enjoy !

#54
Snakes

Snakes

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 25.12.2007
Salutari tuturor,

Recent dyn.ro, serviciul gratis de DDNS ( Dynamic DNS ) si-a inchis activitatea. Din 2003 pana incoace, Romania 2 Hub a avut ca adresa warez2.dyn.ro . Ne cerem scuze ca nu am putut sa anuntam din timp utilizatorii nostrii, dar am fost luati prin surprindere si noi... asadar, noua adresa este hub.warezromania.net .

** adresa hub.warezromania.net va deveni disponibila in 1-2 zile de la postul acesta, pana atunci adresa temporara este ro2.wgg-net.ro .

Multumiri tuturor celor care ne sprijina, sunteti de un real ajutor!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate