Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...
 Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 

Capuse

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
zanna

zanna

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 113
  • Înscris: 02.02.2007
Cainele meu s-a umplut de capuse. Nu-i problema sa-l scap pe el de paraziti ca asta-i simplu dar ma gandesc ca daca le-a adunat le-a adunat din curte de undeva. Stie cineva cu ce se starpesc capusele din vegetatie? Regentul o fi bun? Sun o groaza de insecte care nu ma deranjeaza cu nimic prin iarba si nu vreau sa le omor si pe ele fara motiv.

#2
WHEEP26

WHEEP26

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 542
  • Înscris: 10.05.2007
cam greu sa elimini doar ce vrei tu

#3
25gaby

25gaby

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 23
  • Înscris: 17.03.2006

 zanna, on May 23 2007, 00:39, said:

Cainele meu s-a umplut de capuse. Nu-i problema sa-l scap pe el de paraziti ca asta-i simplu dar ma gandesc ca daca le-a adunat le-a adunat din curte de undeva. Stie cineva cu ce se starpesc capusele din vegetatie? Regentul o fi bun? Sun o groaza de insecte care nu ma deranjeaza cu nimic prin iarba si nu vreau sa le omor si pe ele fara motiv.
Eu am mai citit tot de regent. Incearca cu regent.

#4
LycoSs

LycoSs

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,040
  • Înscris: 21.07.2007
Nu e o idee buna!Cainii mai mananca iarba ca sa aiba digestia buna, sau daca sunt bolnaviori.Daca ingereaza regent sau altceva se otraveste si o sa-i cauzeze gauri in intestinul gros si alte afectiuni...

#5
Molnjer

Molnjer

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,662
  • Înscris: 02.12.2007
Exista ceva insecticide "naturale" care nu prezinta pericol ptr animale. Cel mai bine e sa intrebi un medic veterinar sau vreun gradinar avizat.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate