Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming
 Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...
 Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import
 

WELL

- - - - -
  • Please log in to reply
159 replies to this topic

#1
andreirm

andreirm

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 18.04.2006
Am un player WELL 12IN1 de 2GB merge super dar as vrea sa-l pot incarca si de la bricheta masinii, momentan nu pot sa-l incarc decat prin conexiune USB.
Stiti cumva un incarcator care sa mearga la asa ceva, stiu ca prin USB se incarca la 5V.

#2
adi_elekes

adi_elekes

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 15
  • Înscris: 02.02.2007
cine imi poate spune si mie de unde sa iau firmware nou pentru un MP4 Pleyer Well?
Multam.

#3
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002
Vezi aici dacă găsești ce-ți trebuie!

Oricum, e pe riscul tău acest upgrade de firmware!

http://forum.softped...howtopic=234912

Edited by ripper, 29 May 2007 - 15:10.


#4
ramoraii

ramoraii

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 07.06.2007

View Postandreirm, on May 22 2007, 20:13, said:

Am un player WELL 12IN1 de 2GB merge super dar as vrea sa-l pot incarca si de la bricheta masinii, momentan nu pot sa-l incarc decat prin conexiune USB.
Stiti cumva un incarcator care sa mearga la asa ceva, stiu ca prin USB se incarca la 5V.



salut....si eu mi am cumparat de curand un astfel de mp4..si ink nu stiu ce formate video suporta..poate ma poti ajuta cumva...
iar legat de incarcare....si eu tot prin usb il incarc chiar dak in carticica scria k se poate si prin incarcator...in pachetul meu nu era asa ceva.....

#5
cheloo_79

cheloo_79

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 07.06.2007

View Postandreirm, on May 22 2007, 20:13, said:

Am un player WELL 12IN1 de 2GB merge super dar as vrea sa-l pot incarca si de la bricheta masinii, momentan nu pot sa-l incarc decat prin conexiune USB.
Stiti cumva un incarcator care sa mearga la asa ceva, stiu ca prin USB se incarca la 5V.
am vazut la o taraba un incarcator de priza cu mai multe adaptoare inclusiv si mufa usb o sa imi cumpar unul si te anunt cum merge dar de masina inca nu am vazut
am o intrebare vreau sa stiu daca ai vazut fileme pe el si in ce format pt ceu le-am incercat pe toate dar nici un rezultat si vreau sa il schimb

#6
trid_ovi

trid_ovi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,140
  • Înscris: 10.10.2005

View Postcheloo_79, on Jun 7 2007, 23:04, said:

am vazut la o taraba un incarcator de priza cu mai multe adaptoare inclusiv si mufa usb o sa imi cumpar unul si te anunt cum merge dar de masina inca nu am vazut
am o intrebare vreau sa stiu daca ai vazut fileme pe el si in ce format pt ceu le-am incercat pe toate dar nici un rezultat si vreau sa il schimb


Se pot vedea filme numai in format *.amv. Orice alt format avi, divx,etc se va transforma in acest format cu un convertor.Se gaseste simplu cu o cautare pe google "amv convertor"

#7
bekxy

bekxy

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 925
  • Înscris: 21.11.2006
Am văzut în Carrefour încărcător USB pentru bricheta mașinii la 36 RON.

#8
trid_ovi

trid_ovi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,140
  • Înscris: 10.10.2005
Am si io o chestie dasta ca aparat nu-i pot zice.Nu e inscriptionat cu nimic dar se aseamana cu imitatiile de ipod well.As vrea sa va intreb daca voua va merge indicatorul de baterie precum si daca va merge bine radioul ca mie nu-mi prinde decat posturile puternice.Credeti ca un update de soft ar rezolva problema?

#9
manea_razvanro

manea_razvanro

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,264
  • Înscris: 26.03.2005
Salut. Am si eu un mp4 WELL de 2 GB. Sunt multumit de el , insa am impresia ca bateria este putin slabuta. Cei care aveti asa ceva , va rog sa-mi spuneti si mie cam in cat timp sa incarca la voi la potul USB al calculatorului si cam cate ore de redare muzica va tine de la o incarcare completa , pana se inchide.

#10
trid_ovi

trid_ovi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,140
  • Înscris: 10.10.2005

View Postmanea_razvanro, on Jun 28 2007, 12:31, said:

Salut. Am si eu un mp4 WELL de 2 GB. Sunt multumit de el , insa am impresia ca bateria este putin slabuta. Cei care aveti asa ceva , va rog sa-mi spuneti si mie cam in cat timp sa incarca la voi la potul USB al calculatorului si cam cate ore de redare muzica va tine de la o incarcare completa , pana se inchide.

La mine se incarca cred ca in vreo 4-5 ore( il las peste noapte la incarcat) si cred ca tine vreo 3 ore (fac cam o ora de acasa pana la servici si macam tine 3 drumuri in medie)

#11
manea_razvanro

manea_razvanro

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,264
  • Înscris: 26.03.2005
Esti sigur ? Te intreb pentru ca vad diferente foaryte mari fata de al meu. Pana acum (l-am incarcat de 2 ori) , la mine s-a incarcat in 20-25 minute..si m-a tinut cam 6-7 ore. Mentionez ca-l incarc prin mufa usb.

#12
cheloo_79

cheloo_79

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 07.06.2007
salut al meu se incasca intr-o ora 1/2 - 2h si ma tine in jur de 5 ore bateria
dar nu reusesc sa vad inca filme pe el am incercat tot felul de convertoare video dar nu merge poate nu sunt bune imi poti recomanda ceva................................!!!!!!

#13
trid_ovi

trid_ovi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,140
  • Înscris: 10.10.2005

View Postcheloo_79, on Jul 1 2007, 01:22, said:

salut al meu se incasca intr-o ora 1/2 - 2h si ma tine in jur de 5 ore bateria
dar nu reusesc sa vad inca filme pe el am incercat tot felul de convertoare video dar nu merge poate nu sunt bune imi poti recomanda ceva................................!!!!!!


Io il folosesc pe asta http://www.softpedia...vert-Tool.shtml


Are cine vreun update de firmware pt well 2gb LSC_93105_10 9.0.51

#14
manea_razvanro

manea_razvanro

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,264
  • Înscris: 26.03.2005
Nu mai stiu cum ai spune la programul care il folosesc eu ptr conversie video , dar stiu ca este cel recomandat de importator. Dupa conversie , se vede excelent filmul pe player , iar un film de 1 ora si ceva care in mod normal ocupa 700 mb , dupa conversie imi ocupa in jur de 210MB.

#15
trid_ovi

trid_ovi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,140
  • Înscris: 10.10.2005
Stie cineva cum sa-l fac mai sensibil pe partea de radio.Am schimbat castiile originale cu unele cu fir mai lung si nu se observa nici o diferenta,deci nu foloseste castiile pe post de antena cum fac mobilele.Sincer vrea sa prind posturi care emit mai slab (radio DEEa) sicare daca se aud cu pureci chiar daca ies pe strada

#16
manea_razvanro

manea_razvanro

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,264
  • Înscris: 26.03.2005

View Posttrid_ovi, on Jul 3 2007, 00:35, said:

Stie cineva cum sa-l fac mai sensibil pe partea de radio.Am schimbat castiile originale cu unele cu fir mai lung si nu se observa nici o diferenta,deci nu foloseste castiile pe post de antena cum fac mobilele.Sincer vrea sa prind posturi care emit mai slab (radio DEEa) sicare daca se aud cu pureci chiar daca ies pe strada


Din cate stiu eu cablul de la casti este folosit pe post de antena. Poate are aparatul ceva probleme.In ce oras locuiesti?(intreb ptr ca nu stiu daca Radio Deea se mai receptioneaza si in alt oras decat Bucuresti)

#17
cheloo_79

cheloo_79

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 07.06.2007
eu tot nu reusesc sa vad filme pe el
imi spune cineva daca poate si are chef cum sa faca?
am incercat si cu <MP3 Player Utilities 4.00>si tot nu merge
poate sun eu batut in cap, luminati-ma va rog

#18
manea_razvanro

manea_razvanro

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,264
  • Înscris: 26.03.2005

View Postcheloo_79, on Jul 4 2007, 19:09, said:

eu tot nu reusesc sa vad filme pe el
imi spune cineva daca poate si are chef cum sa faca?
am incercat si cu <MP3 Player Utilities 4.00>si tot nu merge
poate sun eu batut in cap, luminati-ma va rog


FOloseste programul Media Coder si sigur nu vei avea probleme. Este testat de mine.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate