Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 

Real Madrid - ce bine-mi pare ca ai luat tzeapa..ce bine imi pare ca ai pierdut

- - - - -
  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#19
Totti

Totti

    Banned

  • Grup: Banned
  • Posts: 60
  • Înscris: 24.11.2003
"Bine atzi revenit cu picioarele pe pamant" :)

#20
brandonel

brandonel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 09.09.2002
"Buenvenitos a Terra"

tare mult mi-a placut "expresia" asta. mai toate ziarele lor (din spania) au avut ceva de genu asta de comentat.

ps: eu cred ca Deportivo o sa ajunga in finala... cu mari sanse de a castiga. exclus Chelsea (adica nu prea la dau sanse).

#21
@lien

@lien

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 710
  • Înscris: 12.03.2004
Cred ca orice echipa ar castiga, nimeni nu ar mai fi surprins dupa ce s-a vazut in sferturi. Galacticii au fost "zdrobiti" in a doua repriza la Monaco, asa ca Chelsea-Monaco este un meci deschis oricarui rezultat.

Cat despre cealalta semifinala, multi o vedeti deja pe Superdepor calificata mai departe. Sa nu uitati ca Porto a trecut de Manchester si nu m-ar surprinde sa treaca de Deportivo (o echipa buna, dar care nu are o evolutie constanta). Daca echipa spaniola o sa joace ca in returul meciului cu Milan, Porto n-are nici o sansa.

#22
Totti

Totti

    Banned

  • Grup: Banned
  • Posts: 60
  • Înscris: 24.11.2003
Deportivo a aratat in meciul cu Milan din tur o naivitate dezamagitoare pentru o echipa de clasa ei... si nu este o echipa asa sigura... dar in retur a aratat o forta si o dorintza de a castiga coplesitoare... pratic a ingenunchiat cea mai buna echipa a momentului !!!!
Porto a aratat clasa castigand CUPA UEFA ... si nu m-ar surprinde daca ar ajunge in finala... este o echipa constanta... echilibrata la toate compartimente-le !!!

#23
@lien

@lien

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 710
  • Înscris: 12.03.2004

Quote

Originally posted by Totti
Deportivo a aratat in meciul cu Milan din tur o naivitate dezamagitoare pentru o echipa de clasa ei... si nu este o echipa asa sigura... dar in retur a aratat o forta si o dorintza de a castiga coplesitoare... pratic a ingenunchiat cea mai buna echipa a momentului !!!!
Porto a aratat clasa castigand CUPA UEFA ... si nu m-ar surprinde daca ar ajunge in finala... este o echipa constanta... echilibrata la toate compartimente-le !!!



Ai pus punctul pe i. Ramane sa traim si sa fim martorii unui spectacol fotbalistic de neuitat!!!

#24
brandonel

brandonel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 09.09.2002

Quote

Originally posted by Totti
...echilibrata la toate compartimente-le !!!

ale dreaq compartimente...

#25
@lien

@lien

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 710
  • Înscris: 12.03.2004
E o echipa omogena, cu jucatori cam de aceeasi valoare. Este o echipa echilibrata, care joaca constant si chiar este echilibrata la compartimente!!!

#26
brandonel

brandonel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 09.09.2002
n-ai inteles... eu m-am luat de acea grosolana greseala de ortografie.

#27
Totti

Totti

    Banned

  • Grup: Banned
  • Posts: 60
  • Înscris: 24.11.2003
mmmmmmmmmmda
vezi de treaba ta... ca n-as vrea sa stau sa-ti caut si eu acum tie toate greselile de ortografie... !
credeam ca pe forum-ul asta nu sunt dastia care fac pe desteptii... se pare ca m-am inselat :( !

#28
brandonel

brandonel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 09.09.2002
n-ai decat sa stai sa le cauti (oricum iti pierzi timpul, si s-ar putea sa nu gasesti nimic). eu, spre deosebire de tine, DACA am gresit, a fost din cauza neatentiei, nu ca habar n-am sa scriu, SI (cel mai important) RECUNOSC (cand am ce).
si NU, nu fac pe desteptul, in general nu ma iau de chestii de genul asta, dar cand vad asa ceva, mai ales pe un thread unde mai am si eu ceva de spus, de ce sa nu spun...

#29
andrei_traznitu

andrei_traznitu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 286
  • Înscris: 07.12.2001
Fratilor, iesiti afara la un duel sau macar in alta parte, aici era vorba de Real Madrid, care ieri a pierdut acasa cu 0-3 de la Osasuna :), varza de echipa a ajuns :D,....cea mai buna idee ar fi sa plece cu totii in Honolulu in vacanta

#30
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001

Quote

Originally posted by Totti
credeam ca pe forum-ul asta nu sunt dastia care fac pe desteptii... se pare ca m-am inselat :( !

Da ce credeai ca pe "forumul asta" sunt numai analfabeti or what ? Ai gresit.. recunoaste si gata. Nu te mai da TU rotund, ca ai facut o greseala cat casa. Una e sa gresesti din neatentie si alta e sa faci gogomanii de astea....

Las-o mai jos si incearca sa inveti daca tot ai fost corectat.

Ramaneti ONTOPIC PLZ !!!!

#31
Bertino

Bertino

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 563
  • Înscris: 02.09.2003
Cred ca din punct de vedere fotbalistic anul asta pt mine este genial...
Toate echipele pe care am boala si-au furat-o urat de tot...
Realu, Milan, Arsenal, Bayern, Juventus... n-aveti idee cata ura am pe echipele astea... parca e prea frumos sa fie adevarat ca au s**t-o cu toate...
Sper ca Super-Depor sa castige Liga si Valencia campionatul si atunci as fi cu adevarat un om fericit :D

#32
brandonel

brandonel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 09.09.2002
@andrei_traznitu: am vazut si eu aseara... le-au cam scos fotbalu' din cap!

#33
Totti

Totti

    Banned

  • Grup: Banned
  • Posts: 60
  • Înscris: 24.11.2003
In acest sezon de UCL s-a vazut o reala scadere a echipelor mari... deci teoretic... de la anu' ... CL vine la Roma (statzi linistitzi... nu in Lazio :P) Roma , este in mare forma :) !

#34
@lien

@lien

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 710
  • Înscris: 12.03.2004
Sa vedem cati jucatori vor fi vanduti si vorbim mai tarziu. :color:

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate