Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric
 CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...

Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...
 Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...

Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...
 Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11

securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...
 

Real Madrid - ce bine-mi pare ca ai luat tzeapa..ce bine imi pare ca ai pierdut

- - - - -
  • Please log in to reply
33 replies to this topic

#1
sepguy

sepguy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,703
  • Înscris: 27.12.2002
AS MONACO - real madrid 3-1. Echipa cu majuscule merge mai departe  :drac:
Bravo As Monaco. You showed'em!
Ma bucur nespus ca au iesit acesti Microsoft (in sesnul rau) ai fotbalului...Real Madrid. UUUUUUAAAAA!
La Barcelona cred ca e sarbatoare!  :yeah baby
Pe langa faptul ca am castigat un pariu (miza nesemnificativa pe langa satifactie) pot sa dorm linistit acum si sa nu mai mai  intereseze in mod special cine castiga Champions League!
Nu ma intelegeti gresit, chiar nu sunt un microbist inrait (si nici jucator), insa ii detest/dispretuiesc pe Real. Din cauza echipelor de genul acesta fotbalul nu mai e demult doar un sport si echipele sarace nu mai au nici o sansa!
Stiu ca nu e bine sa te bucuri de raul altora insa chiar nu ma pot abtine  :degetele: !

#2
SnowWhit3

SnowWhit3

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,319
  • Înscris: 21.10.2003
imi pare bine pentru Monaco ca au demontstrat ca pot. Real imi e indiferent si e de asteptat sa mai piarda pt ca e greu sa tii in teren atatea vedete, fiecare cu personalitatea si mofturile lui.
in schimb ma bucur tare pt Chelsea, au facut un meci bun si frumos :)

#3
kostyq

kostyq

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 297
  • Înscris: 02.12.2003

Quote

Originally posted by sepguy

Ma bucur nespus ca au iesit acesti Microsoft (in sesnul rau) ai fotbalului...Real Madrid. UUUUUUAAAAA!

Nu ma intelegeti gresit, chiar nu sunt un microbist inrait (si nici jucator), insa ii detest/dispretuiesc pe Real. Din cauza echipelor de genul acesta fotbalul nu mai e demult doar un sport si echipele sarace nu mai au nici o sansa!
Stiu ca nu e bine sa te bucuri de raul altora insa chiar nu ma pot abtine  :degetele: !


"Si ei este oameni si mai pierde din cand in cand"  Pentru  ca nu esti microbist  si nici jucator atunci nu o sa ma cert cu tine.
  Abia astept sa vad spectacolul oferit de Monaco vs Lyon  :rolleyes:   S-a  cam terminat CL anu`  asta! ;(

#4
Alice

Alice

    Big Boobs

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,144
  • Înscris: 05.12.2002
valeu frate... da' de unde ai scos-o pe aia cu innrait???

#5
Casual

Casual

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 343
  • Înscris: 14.11.2003

Quote

Originally posted by Alice
valeu frate... da' de unde ai scos-o pe aia cu innrait???


:yeah baby  :OK:  :)

#6
kostyq

kostyq

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 297
  • Înscris: 02.12.2003
mea culpa

#7
dorinelu

dorinelu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 121
  • Înscris: 14.05.2002
Eu intotdeauna am tzinut cu echipele mai slab cotate inaintea unui meci, deci ma bucur pentru Monaco, in acelasi timp pentru Morientes. :OK:
Toata lumea se ashtepta la un meci Real-Arsenal, fotbalul se dovedeste un sport si lucrurile stau altfel vom avea un meci AS Monaco -Chelsea

Un lucru imi parte rau: AS Monaco e echipa franceza,
am un ghimpe mare pentru francezi, poate decand ne-au facut pe tozti tzigani!,  :yeah baby nu shtiu dar ii urasc!

#8
Ares

Ares

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,227
  • Înscris: 13.01.2003
Cine merge pe o finala Monaco - Porto, sau doamne-fereste Monaco - Lyon - ca sa fie pachetul de surprize total? :D

#9
brandonel

brandonel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 09.09.2002
mie imi pare rau ca au pierdut Real Madrid, desi, trebuie sa recunosc, nu meritau sa castige. dupa cum zicea cineva mai sus, s-a cam teminat champions league. eu asteptam cu mare interes meciul Real - Arsenal (la fel si anul trecut, cel mai tare a fost Real - Manchester). dar asta e, n-a fost sa fie. tot ceea ce sper e sa nu castige macaronarii de la Milan si anu' asta.

#10
sepguy

sepguy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,703
  • Înscris: 27.12.2002
Ai vazut macar Ac Milan cu Deportivo? Cel mai frumos joc de pana acum din CL. Oricum  ii desfintau Milan pe real madrid, stai tu calm. La cum joaca!
Astept cu nerabdare revenirea Barcelonei in (fruntea)CL. Au o super echipa (Ronaldinho e cat Ronaldo si Beckham la un loc), insa nu au noroc si nu sunt ajutati constant de arbitrii...cum e realul!

#11
@lien

@lien

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 710
  • Înscris: 12.03.2004
Trebuie sa spun ca sunt intru totul de acord cu tine sepguy. Si eu ma numar printre cei care nu tin cu Real Madrid. Este un club care transfera jucatori gata formati si cu valoare ridicata, pe o gramada de bani. Jucatorii formati de Real (Raul, Casilias, Pavon) sunt din ce in ce mai putini. Barcelona este o echipa cu jucatori foarte experimentati si care poate confirma in orice moment. A avut in campionat vreo 8 victorii consecutive si se parea ca nu o mai putea opri nimeni.

Real merita sa fie eliminata de baietii talentati de la AS Monaco. Am fost surprins sa vad ca si Morientes a avut partea sa foarte importanta la calificarea echipei.

#12
Byt

Byt

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,232
  • Înscris: 05.02.2002
Imi pare rau pentru REAL deoarece ei sunt o echipa mai buna/valoroasa/talentata decat MONACO si aici nu cred ca poate cineva sa ma contrazica . Insa nu este prima data cand echipa mai slaba elimina "carul mare" asa ca bravo lor , felicitarile mele .

Inca o chestie ce semifinala ar fi fost mai tare ? Real - Arsenal sau .. Monaco - Chelsea !

#13
@lien

@lien

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 710
  • Înscris: 12.03.2004
Bineinteles ca Arsenal-Real ar fi fost mai tare. Dar ce sa-i faci, viata poate sa-ti aduca lucruri imprevizibile. Echipele cotate cu prima sansa au iesit ieri din competitie.

#14
brandonel

brandonel

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 759
  • Înscris: 09.09.2002

Quote

Originally posted by sepguy
Ai vazut macar Ac Milan cu Deportivo? Cel mai frumos joc de pana acum din CL. Oricum  ii desfintau Milan pe real madrid, stai tu calm. La cum joaca!
Astept cu nerabdare revenirea Barcelonei in (fruntea)CL. Au o super echipa (Ronaldinho e cat Ronaldo si Beckham la un loc), insa nu au noroc si nu sunt ajutati constant de arbitrii...cum e realul!

in primu' rand, cred ca ar trebui sa schimbi titlul thread-ului (azi cel putin), si sa pui in loc de real, milan.

nu am vazut tot meciul tur cu milan-deportivo (decat prima repriza), dar l-am vazut pe cel retur, care mi s-a parut cel mai frumos de pana acum. i-au cam umilit asa... putin pe "macaronari". asa schimburi frumoase de pase n-am mai vazut de cand era barcelona in forma. din pacate, "barca" mai are mult pana sa ajunga la nivelul pe care-l atinsese acum cativa ani.

cat despre Ronaldinho... mai are multe de demonstrat. inca nu se poate compara cu cei 2 amintiti de tine. nu de alta, da' de cand a fost transferat sezonu' asta, echipa lui oscileaza prin campionat intre locurile 4 si 7... si chiar imi pare rau pt ei.

#15
sepguy

sepguy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,703
  • Înscris: 27.12.2002
Asta e...cu cat mai multe surprize cu atat mai bine.
Este clar sansa lui Chelsea in acest sezon! Cu toate ca, dupa cum am vazut, nimic nu mai e sigur!
Oricum, pt mine important e ca a iesit Real-ul. Sincer, chiar imi placea Milan insa...ce e mult strica!
Eu inclin spre o finala Chelsea-Porto
Cat despre Ronaldinho, chiar azi am auzit ca Maradona (!) a spus ca este cel mai mare talent al planetei la ora actuala! Pe buna dreptate. Este fenomenal, 100% complet.

#16
El_Cid

El_Cid

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,524
  • Înscris: 29.03.2004
n-are aparare RM - asta e problema - altfel rupea tot :)
oricum e ironica faza cu Morientes :) nu credeti ? :D

#17
andrei_traznitu

andrei_traznitu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 286
  • Înscris: 07.12.2001
Mie Real Madrid mi se pareau niste increzuti, vedetisme.....etc etc......in finala as vrea sa vad un Chelsea - Depor :) sa vedem.iar din Romania,....peste 10 ani o echipa in sferturi, poate nici atunci

#18
@lien

@lien

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 710
  • Înscris: 12.03.2004
Cum ar fi sa vedem o finala Monaco-Porto? La ce s-a vazut pana acum nimic nu e imposibil, dar nici chiar asa.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate