Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Mai exista dragoste adevarata

- - - - -
  • Please log in to reply
373 replies to this topic

#361
jumborom

jumborom

    E bine așa cum e.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,616
  • Înscris: 25.11.2007

View Postbubu30, on 30 octombrie 2012 - 14:55, said:

Sunt singura careia i se pare ciudata asocierea asta de cuvinte 'dragoste adevarata'? Pai cum, exista si dragoste neadevarata?

Ca sa nu mai zic de faptul ca se foloseste singularul, in loc de "dragostele adevarate".

#362
bubu30

bubu30

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,396
  • Înscris: 04.11.2008
Bullshit, pai aia nu mai e dragoste, punct. Dragostea ori e adevarata, ori nu e, e logica simpla.

#363
gamer8martie

gamer8martie

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,503
  • Înscris: 26.11.2010
O piesa pentru titlul acestui thread.Sper sa nu se considere offtopic.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/jz8zId3poD0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

O piesa pentru toti care mai cred in iubire adevarata. ;)

Edited by gamer8martie, 03 November 2012 - 21:38.


#364
On_my_way

On_my_way

    robotica melomana

  • Grup: Validating
  • Posts: 9,799
  • Înscris: 06.06.2012
In dragoste, poate, nu in iubire.

#365
gamer8martie

gamer8martie

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,503
  • Înscris: 26.11.2010
Asa e.Mersi ca mai corectat.

#366
Ursul_Polar

Ursul_Polar

    call boy - 9000 jpy\s

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,208
  • Înscris: 31.07.2006

View Postpouf, on 23 octombrie 2012 - 20:12, said:

ursuleeee, mai traiesti Posted Image
:lol: pouf, ma subminezi :lol:

#367
s1mplu

s1mplu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 238
  • Înscris: 06.04.2006
ca sa raspund si eu la intrebare. asa cum mai exista si virgine.

#368
hellen2012

hellen2012

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 625
  • Înscris: 02.10.2012

View PostCPX, on 12 mai 2007 - 00:11, said:

Intrebarea este special pentru fete(eu sunt baiat) dar si pentru baieti....mai exista dragoste reala.Adica indiferent de problemele banesti sau de problemele fizice fata/baiatul sa ramana langa partenerul de viata si toate deciziile luate in familie(inclusiv cele pe plan sexual) sa fie luate de comun acord cu calm si ratiune.Eu consider ca o relatie are nu se bazeaza pe intelegere si prietenie si dragoste si se bazeaza pe bani si sex nu are sanse sa reziste si nu are sens ca cei doi se stea impreuna daca lucrurile nu sunt asa,e mai bine sa fii singur .

Evident ca nu mai exista dragoste adevarata. Ce nu intelegi tu este ca nu a existat niciodata asa ceva , e o inventie a filmelor americane ca sa isi faca audienta.

Ia intreaba-te tu baiatule , daca iti gasesti o femeie care sa te placa , si stai cu ea un an , apoi o masina iti rupe un picior si tu nu vei mai putea merge. Crezi ca te va mai baga in seama pentru mult timp ?

Asa ca succes cu povestile gen dragoste dezinteresata.

Edited by hellen2012, 04 February 2013 - 16:10.


#369
Centurion

Centurion

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 275
  • Înscris: 10.02.2013
Exista bre dragoste adevarata. Cu un amendament insa........sa existe macar o casuta, o masina bunicica si niste dolari la saltea. In rest, de-o fi una, de-o fi alta, bucurosi le-om duce toate. Cred ca asta s-ar numai mai bine "dragoste pura la pachet".

#370
Roox

Roox

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 04.03.2013
Nu mai exista.

#371
buteliearagaz

buteliearagaz

    Contabilizez vorbe

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,137
  • Înscris: 13.12.2006
Exista dragoste adevarata, dar multa lume nu poate sa o recunoasca, pentru ca dragostea are mai multe fete si nu umbla cu lantocul de aur la gat..

#372
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View PostCPX, on 12 mai 2007 - 00:11, said:

Intrebarea este special pentru fete(eu sunt baiat) dar si pentru baieti....mai exista dragoste reala.Adica indiferent de problemele banesti sau de problemele fizice fata/baiatul sa ramana langa partenerul de viata si toate deciziile luate in familie(inclusiv cele pe plan sexual) sa fie luate de comun acord cu calm si ratiune.Eu consider ca o relatie are nu se bazeaza pe intelegere si prietenie si dragoste si se bazeaza pe bani si sex nu are sanse sa reziste si nu are sens ca cei doi se stea impreuna daca lucrurile nu sunt asa,e mai bine sa fii singur .


eu personal numai cred in oamenii pe termen lung  ca am vazut ca toata lumea e la fel ,la inceput se dau sinceri apoi vad ipocrizia  lor cum mereu sunt dezamagit eu numai cred in nimic  , fetele au niste pretenti extrem de mari indiferent de cum arata fata vor foarte multe rar fete simple majoritatea se remarca prin a fi obiect sexual      din pacate

#373
buteliearagaz

buteliearagaz

    Contabilizez vorbe

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,137
  • Înscris: 13.12.2006

View PostRay25tm, on 01 februarie 2016 - 19:08, said:



eu personal numai cred in oamenii pe termen lung  ca am vazut ca toata lumea e la fel ,la inceput se dau sinceri apoi vad ipocrizia  lor cum mereu sunt dezamagit eu numai cred in nimic  , fetele au niste pretenti extrem de mari indiferent de cum arata fata vor foarte multe rar fete simple majoritatea se remarca prin a fi obiect sexual   din pacate
Si tu ai avut parte de una care a vrut sa ti-o masoare, sa stie ce a bagat intre picioare?!  Posted Image

#374
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postbuteliearagaz, on 01 februarie 2016 - 20:47, said:

Si tu ai avut parte de una care a vrut sa ti-o masoare, sa stie ce a bagat intre picioare?!  Posted Image
nu vad legatura intre raspunsul meu si intrebarea ta ,in fine ca sasi raspund eu nu ma omor dupa sex  deloc

Edited by Ray25tm, 02 February 2016 - 14:34.


Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate