Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Free streaming SkyShowtime

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone

Monede JO 2024
 

pensiile private-o idee geniala!

- - - - -
  • Please log in to reply
73 replies to this topic

#73
Yoda

Yoda

    Eternal padawan

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,468
  • Înscris: 04.10.2002

geo_nick2005, on Aug 29 2005, 11:40, said:

.......in cazul nostru nici nu se pune problema sa fie mai avantajos sistemul de stat...sistemul de pensii de stat putem sa spunem chiar ca este falimentar.....

<{POST_SNAPBACK}>


Sistemul de stat este falimentar la nivel global. Este doar o chestiune de timp pana cand acest lucru sa fie evident si in tari superdezvoltate. Chiar si americanii stiu lucru asta, ei estimand undeva pe la 2020 orizontul de timp la care sistemul de stat va intra in blocaj.

#74
GunX

GunX

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,291
  • Înscris: 18.01.2002
Falimentar este si sistemul care permite populatiei supra-numeroase de pe aceasta planeta sa traiasca la nivelul actual de civilizatie. Pana sa murim noi de foame la batranete, se va termina mult mai repede petrolul si asta inseamna atat calamitate la nivel tehnologic cat si razboaie cu efecte resimtite la scara planetara.

Insa titlul este corect, sa-mi dati mie banii vostri acum si care mai scapam peste cativa zeci de ani vedem noi ce facem, este o idee geniala.

Edited by GunX, 29 August 2005 - 13:25.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate