Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sokol cu distorsiuni de cross-over

Filtru apa potabila cu osmoza inv...

Kanal D va difuza serialul “...

Upgrade xiaomi mi11
 securitate - acum se dau drept - ...

Farmacia Dr Max - Pareri / Sugest...

De unde cumparati suspensii / gar...

[UNDE] Reconditionare obiecte lemn
 Infiltratii casa noua

sugestie usa interior

ANAF si plata la selfpay

Imprimanta ciss rezista perioade ...
 Garmin fēnix 7 / PRO / Saphi...

Care sunt cele mai mari regrete a...

Alfa Romeo Stelvio 2.2 jtd

Intrebari srl nou
 

REGULAMENTUL ARIEI AUDIO. Citiţi, vă rog!

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
No replies to this topic

#1
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002
de la cei de sus citire :


Quote

Or sa tot apara discutii de sute de pagini inchise. Imi pare rau, dar pur si simplu in afara de faptul ca un grup de 10-20-40-80 de persoane fac un fel de chat printre care unii incearca sa obtina (de multe ori fara succes) un raspuns la o intrebare, nu se intampla mare lucru pe ele. Da, contin si mult info util, dar la ce bun daca e poluat masiv de tot felul de discutii conexe? Dealtfel am rugat moderatorii sa extraga info-ul util inthread-uri separate. Acum ramane la latitudinea lor... Pe langa ei incercam si noi cat putem sa ajutam la asta.

Asa am ajuns la concluzia ca ideal e ca orice om sa fie LIBER sa intrebe ce vrea, despre ce vrea si daca primeste un raspuns bine, daca nu, nu dar macar nu trebuie sa citeasca alte discutii conexe pe langa subiectul LUI ce... e foarte posibil sa nu il intereseze.

So, de astazi va rog sa deschideti oricate discutii doriti DACA aveti o intrebare, sau doriti sa impartasiti o experienta, ceva util pentru altii. Acolo, atata timp cat se discuta despre acel lucru, se poate discuta. Ideea e ca aceste thread-uri uriase omoara ideea de forum de discutii. Userii noi sunt confuzati, intrebarile lor deseori dispar intre alte postari prietenesti dintre cei vechi si in felul asta nu prea mai primesc ajutor.

Plus ca thread-uri separate pentru probleme separate, eu cred ca suna mai bine decat ghiveci amestecat pe 874 de pagini...

Quote

niste topicuri dedicate pentru anumite probleme sunt mai utile... Gasesti info de 100x mai usor in 1000 de thread-uri decat intr-unul urias.

Caterinca pura nu va mai fi tolerata. "Audio" este o arie tehnica, pe care oamenii care au o problema sau o nedumerire incearca sa gaseasca un raspuns. Daca puteti raspunde cumva, va rog sa o faceti, chiar daca insotiti raspunsul de un offtopic, o gluma, etc ( in limitele bunului simt ). Daca interventia voastra este doar cu scopul de a-l lua la misto pe cel care a intrebat ceva ( indiferent de cat de stupida este intrebarea ), va rog frumos sa va abtineti si sa mergeti.

Edited by bibiaudiofil, 20 August 2017 - 20:18.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate