Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ce tip de monitor am nevoie pt of...

Resoftare camera supraveghere

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 Mi-au disparut amigdalitele ?

Exista vreun plan de terorizare p...

Schimbare adresa DNS IPv4 pe rout...

Recomandare Barebone
 Monede JO 2024

Suprasolicitare sistem electric

CIV auto import

Mutare in MOZAMBIC - pareri, expe...
 Scoatere antifurt airtag de pe ha...

Magnet in loc de clește pent...

Cumparat/Locuit in apartament si ...

Pot folosi sistemul PC pe post de...
 

Pe urmele Urmei

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
BusyBee_FlyFree

BusyBee_FlyFree

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 17.04.2007
Uf... oare e adevarat ce se spune, Urma e ceva ce tine de domeniul trecutului? Nu vreau sa cred asta, doar avea un album de lansat... cu noi fanii cum ramane? :(

#2
ninetu

ninetu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 09.03.2007
pai s-ar putea sa apara ceva daca nu ma insel; oricum cred ca trebuie sa mai schimbe cate ceva din stil ca nu prea merge numai asa all the way. plus ca daca dispare, membrii trupei pot fi urmariti incotro se duc, cu ce formatii se inhaiteaza si cu putin noroc ideea de baza a urmei se va regasi si acolo.

oricum am fost la o cantare in bucuresti si-mi plac fanii urmei.

Edited by ninetu, 22 April 2007 - 05:37.


#3
DarkMajesty

DarkMajesty

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 274
  • Înscris: 13.02.2007
E destul de ok trupa  :P ...ar fi frumos sa mai scoata ceva...

#4
BusyBee_FlyFree

BusyBee_FlyFree

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 17.04.2007
Da, poate ca ceva din Urma se va regasi si la formatiile in care vor continua, dar nu cred ca va fi acelasi lucru.
Mie mi-au placut tocmai pentru ca aveau un stil aparte, diferit de celelalte trupe de pe piata. Nu degeaba ma mai trezesc uneori fredonand "you can buy me with a coffee, I'm so cheap" :)

#5
ninetu

ninetu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 48
  • Înscris: 09.03.2007

View PostBusyBee_FlyFree, on Apr 22 2007, 17:59, said:

Da, poate ca ceva din Urma se va regasi si la formatiile in care vor continua, dar nu cred ca va fi acelasi lucru.
Mie mi-au placut tocmai pentru ca aveau un stil aparte, diferit de celelalte trupe de pe piata. Nu degeaba ma mai trezesc uneori fredonand "you can buy me with a coffee, I'm so cheap" :)

oh no, not this one again...:)

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate