Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik

Permis categoria B la 17 ani
 Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964
 Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...
 Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine

The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...
 

tranzitii intre capitole - dvd video

- - - - -
  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1
mirunandrei

mirunandrei

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 70
  • Înscris: 22.01.2007
am ales pt "productiile video de familie" pachetul Sony Vegas si DVD Architect pt ca se misca bine, nu se blocheaza si pot alege bitrate-ul pana la maximum admis de dvd playere - 9800... am incercat ulead - papa resurse imense (ca si pinnacle, cu care am avut probleme mari)... Nero Vision ar fi fost ok daca ar fi permis un bitrate peste 8000. In nero vision parca am facut un dvd cu mai multe capitole, iar trecerea de la un capitol la altul se facea printr-un efect de tranzitie. In DVD Architect nu am reusit sa fac acest lucru. Stie cineva daca se poate?

#2
xml

xml

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,361
  • Înscris: 27.10.2005
Cred ca DVD Architect se ocupa doar de asamblarea fisierelor pentru crearea unui DVD. De aia se si vinde, ma gandesc, cu Vegas.
Teoretic ai putea sa aplici tranzitiile intre scene/capitole in Vegas, sa salvezi video-ul cu tranzitia ca fisier separat si dupa aceea sa pui video-ul in DVD Architect. Cauta in help dupa transition si o sa vezi.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate