Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

E-boda

- - - - -
  • Please log in to reply
99 replies to this topic

#1
burlacuradu

burlacuradu

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 21.03.2007
vreau sa imi iau shi eu un mp3
am vazut oferta de la carrefour cu WyGo Live  MP4 Player & FM Tuner de la E-boda
stie cineva ceva de el
sau a auzit cineva

#2
george2102

george2102

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 03.02.2007

 burlacuradu, on Mar 21 2007, 20:55, said:

vreau sa imi iau shi eu un mp3
am vazut oferta de la carrefour cu WyGo Live  MP4 Player & FM Tuner de la E-boda
stie cineva ceva de el
sau a auzit cineva


#3
george2102

george2102

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 03.02.2007

 burlacuradu, on Mar 21 2007, 20:55, said:

vreau sa imi iau shi eu un mp3
am vazut oferta de la carrefour cu WyGo Live  MP4 Player & FM Tuner de la E-boda
stie cineva ceva de el
sau a auzit cineva
Eu am de vreo 6 luni .E foarte bun. Suporta fisiere video (am in special videoclipuri) pe care le converteste din avi  alt format in fisier amv (specific).Merita!

#4
aiptek

aiptek

    the big red

  • Grup: Moderators
  • Posts: 6,123
  • Înscris: 02.07.2006

 george2102, on Mar 30 2007, 19:58, said:

Eu am de vreo 6 luni .E foarte bun. Suporta fisiere video (am in special videoclipuri) pe care le converteste din avi  alt format in fisier amv (specific).Merita!
si eu am unu de asta de aproape o luna. e super meserias aparatul, si-a meritat cei 100 ron care i-am dat pe el.Bine ca nu e eboda, nush ce firma chinezeazsca e dar iti zic isi merita fiecare banut

#5
stelu_006

stelu_006

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 17.04.2007
Am si eu o problema la un Groove de 1 Gb...L'am sters cand am formatat windows'ul si acum imi cere formatare,da' eu nu am cd'ul ca e cumparat de la baieti...Ma poate ajuta cineva ? Cu soft'ul ?

#6
GUP

GUP

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,348
  • Înscris: 24.03.2006
Cum anume l-ai sters ? In sensul ca nu-l vezi in My Computer sau ai sters toate datele de pe el ?

Se conecteaza prin USB nu ? Asta inseamna ca nu ai nevoie de soft sau driver decat daca folosesti Win98 sau mai vechi.
Baga-l in mufa USB a calculatorului, trebuie sa-ti apara in My Computer ca Removable Disk, si ar trebui sa primesti mesajul 'Found New Hardware". Daca primesti mesajul, dai click acolo, Install si uremzi instructiunile. Daca nu-ti cere si apare direct in My Computer da-i click dreapta pe Removable Disk > Format > FAT32 (si Start)

#7
stelu_006

stelu_006

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 17.04.2007

 ©GUP, on Apr 17 2007, 21:42, said:

Cum anume l-ai sters ? In sensul ca nu-l vezi in My Computer sau ai sters toate datele de pe el ?

Se conecteaza prin USB nu ? Asta inseamna ca nu ai nevoie de soft sau driver decat daca folosesti Win98 sau mai vechi.
Baga-l in mufa USB a calculatorului, trebuie sa-ti apara in My Computer ca Removable Disk, si ar trebui sa primesti mesajul 'Found New Hardware". Daca primesti mesajul, dai click acolo, Install si uremzi instructiunile. Daca nu-ti cere si apare direct in My Computer da-i click dreapta pe Removable Disk > Format > FAT32 (si Start)


Da,mersi da' vezi tu,nu merge sa'l formatez...asta e o problema majora...si folosesc xp'ul si mi'l instaleaza direct

#8
stelu_006

stelu_006

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 17.04.2007
si da , am sters toate datele de pe el  :cursing:

#9
GUP

GUP

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,348
  • Înscris: 24.03.2006
Daca ai sters inclusiv softul de pe el cred ca e timpul sa faci o vizita la un service e-boda. Chiar daca n-ai garantie, ar trebui sa ti-l poata face, doar ca te va costa ceva. Intreaba cat si vezi daca merita. Altfel s-ar putea sa te gandesti la unul nou.

#10
stelu_006

stelu_006

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 17.04.2007

 ©GUP, on Apr 18 2007, 17:14, said:

Daca ai sters inclusiv softul de pe el cred ca e timpul sa faci o vizita la un service e-boda. Chiar daca n-ai garantie, ar trebui sa ti-l poata face, doar ca te va costa ceva. Intreaba cat si vezi daca merita. Altfel s-ar putea sa te gandesti la unul nou.


Ok,ms mult...ma gandeam ca poate are cineva vreun mp3 la fel si ma poate ajuta,da' se pare ca nu...Oricum ms

#11
katman

katman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,434
  • Înscris: 16.05.2004
Chiar mai are cineva lucrusor d-asta?
Ca ma bate gandu' sa iau, se zvoneste de o promotie masiva.

#12
stefan_g91

stefan_g91

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 9
  • Înscris: 24.04.2007
spunetimi si mie va rog frm... am un mp4 player si habar nam cei aia ``firmware`` si ``ebook``

cum bag un e book???ca nam carte tehnioca la el!! :death:

#13
SchumyAlex

SchumyAlex

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 795
  • Înscris: 27.02.2006
Este vorba de mp3 alea de pe prima pagina al ofertei de la carrefour sau de mp4 well de pe a 2 pagina?

#14
exoder1

exoder1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 06.01.2007
intentionez sa cumpar un player eboda wygo care este la oferta la carrefour, 150 ron + 1 player gratis. a mai cumparat cineva si a avut probleme? sau kestii de genu asta, buguri de soft, etc.

#15
katman

katman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,434
  • Înscris: 16.05.2004
am luat eu si e ok pana acum. Am umplut unul cu muzica.
Se vede ca e constructie ieftina (capacul de la mufa usb a cazut) - era un plastic naspa
Castile sunt cam girly si sunt albe. Se aud incet pentru muzica in metrou, dar cred ca se rezolva cu schimbarea castilor.
Nu are radio sau microfon.
Vin cu o baterie Fungshao sau ceva (am luat niste reincarcabile)
Transferul USB a mers ok (cam 1 minut pentru 1 album transferat)
Deocamdata e bine.
Ia-l ca era agitatie mare. La 2 ani garantie, nu vad ce probleme poti avea.
Cica se face si upgrade de firmware.

Edited by katman, 25 April 2007 - 20:08.


#16
katman

katman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,434
  • Înscris: 16.05.2004

 katman, on Apr 25 2007, 21:08, said:

La 2 ani garantie, nu vad ce probleme poti avea.
Me and my big mouth. Dupa ce am scris pe acolo mi s-a bulit unul.
Vorbesc cu carrefour-ul si mi-l inlocuiesc.
E clar: fetele de la telefonul clientului sunt mai istete decat cele de la raioane.
Oricum inca ceva despre player : lacasul bateriei e infiorator de prost conceput, nu prea poti scoate sau baga bateria.
Exista risc de rupere al capacelului.

Edited by katman, 26 April 2007 - 07:53.


#17
sk0rpy0n

sk0rpy0n

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 01.01.2006
deci e cea mai mare tzeapa de la carrefour... produsul e chinezesc facut pe vas, nu are 1 buton plus scrollu rotund, nu are tuner fm, nu are egalizator nu are nimic din cel original. intr'un cuvant TZEAPA.e un fake 100%

#18
katman

katman

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,434
  • Înscris: 16.05.2004
pai tu ce te asteptai? Ipod la 0.5% din pret?
Nu e fake e eboda modelul striped down.
Si are garantie 2 ani ceea ce e imens pentru asemenea obiect.
M-am dus si mi l-am schimbat n-au obiectat absolut deloc.
Deci cand dai pe 2 produse banii cat pentru 1 low-end nu mai faci fite.
Am ascultat la casti senheiser playerul. E buuun!

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate