Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
cum imi accesez dosarul electroni...

Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS
 Pareri apartament in zona Berceni?

Free streaming SkyShowtime de la ...

Skoda Fabia 1.0 TSI (110 CP)- 19 ...

Mezina familiei, Merida BigNine
 The Tattooist of Auschwitz (2024)

Se poate recupera numar de telefo...

Upgrade de la MacBook Pro M1 cu 8...

Ce tip de monitor am nevoie pt of...
 Resoftare camera supraveghere

Laptop Gaming

Cu ce va aparati de cainii agresi...

Nu imi platiti coletul cu cardul ...
 

Caut un cunoscator e107 CMS

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
attempt

attempt

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 640
  • Înscris: 03.05.2005
As dori un foarte bun cunoscator al e107 cms, pentru a modifica designul ca sa se potriveasca cu designul deja axistent al site-ului.

#2
aj-stiles

aj-stiles

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 25.03.2007
io cunosc foarte bine e107 ... trimitem un pm cu idul tau  -_-

#3
attempt

attempt

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 640
  • Înscris: 03.05.2005
Cu tot respectul am observat caci nu cunosti php, html la nivelul la care vreau eu sa fac modificari de design. Aceasta am observat-o din posturile tale anterioare. Daca ma insel ...

#4
aj-stiles

aj-stiles

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 132
  • Înscris: 25.03.2007
Te Inseli !!! si pana la orma io mam oferit... vedeai tu cum iese... dar tu nai altceva de facut decat sa critici lumea... daca tu esti un cunoscator atat de bun de ce folosesti e107 ??

#5
goblenro

goblenro

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 973
  • Înscris: 13.06.2005

View Postaj-stiles, on Apr 16 2007, 13:43, said:

Te Inseli !!! si pana la orma io mam oferit... vedeai tu cum iese... dar tu nai altceva de facut decat sa critici lumea... daca tu esti un cunoscator atat de bun de ce folosesti e107 ??

tu nici romaneste nu prea stii ...

iar faptul ca "am facu un joc online.. ce imi trebue acum este un script pentru o bazade date mysql... pls help"
dovedeste inaltele tale cunostinte in lucru cu PHP+MySQL =>inaltele tale cunostinte in lucru cu e107 CMS

#6
DarkAngelBv

DarkAngelBv

    === Proud owner of === ++++ Audi & Opel ++++

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,747
  • Înscris: 24.03.2006

View Postgoblenro, on Apr 16 2007, 14:58, said:

tu nici romaneste nu prea stii ...

iar faptul ca "am facu un joc online.. ce imi trebue acum este un script pentru o bazade date mysql... pls help"
dovedeste inaltele tale cunostinte in lucru cu PHP+MySQL =>inaltele tale cunostinte in lucru cu e107 CMS
sa dau eu rezultatul ... =0

in plus daca vrei sa ajuti ajuti pe forum nu pe PM, YM sau alte cai, decat daca esti rugat :P

#7
Dever

Dever

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 416
  • Înscris: 13.07.2005
m-am jucat si eu la un moment dat cu e107 (nu mai stiu exact la ce versiune era pe vremea aia) ... daca pot sa te ajut cu ceva > PM

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate