Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

Probleme cu imprimanta HP

- - - - -
  • Please log in to reply
25 replies to this topic

#19
daniel21

daniel21

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,092
  • Înscris: 03.04.2006
Ce eroare iti arata ? Oricum daca nu poti printa cel mai probabil cartusul tau sa ars si va trebuii sa cumperi cartus nou.

#20
danieldede

danieldede

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 02.03.2018
Salutare! Am avut o experienta neplacuta cu o imprimanta ce a fost la oferta in unele din supermarket-urile din Bucuresti. Dupa multe incercari de a instala driver-ul si softul la imprimanta HP 2130 am reusit sa d-au comanda de imprimare. Surpriza paginile erau cateva pentru testare printare si incadrare in pagina. Am trecut peste teste am dat print la pagina care ma interesa pe mine...si din nou surpriza. Imprimanta HP 2130 incepuse iar sa imprime testul. Si uite asa a repetat faza de vreo 6 ori pana cand m-am saturat si am dat cu ea de pamant. Sfatul meu este sa nu cumparati acest model ieftin. Nu va lasati pacaliti de pret, este o chinezarie ieftina.

#21
FARAROTI

FARAROTI

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 731
  • Înscris: 27.12.2007
In caz ca nu ai dat totusi cu ea de pamant, schimba cablul dintre imprimanta si pc/laptop. Pagini multe de test, scoate pt ca ai dat multe comenzi si au ramas in memorie. Zic si eu...

#22
ChemTeacher

ChemTeacher

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,935
  • Înscris: 26.05.2007
Este pagina de aliniere a cartuselor..........citeste instructiunile printate pe ea si executa-le !

#23
danieldede

danieldede

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 02.03.2018

View PostFARAROTI, on 09 ianuarie 2019 - 18:40, said:

In caz ca nu ai dat totusi cu ea de pamant, schimba cablul dintre imprimanta si pc/laptop. Pagini multe de test, scoate pt ca ai dat multe comenzi si au ramas in memorie. Zic si eu...
Am scos pana la urma din "scheduled" tot ce era, nu s-a imprimat mare lucru.
Problema este cu driverul, nu o recunoaste Windows 10

View PostChemTeacher, on 09 ianuarie 2019 - 19:29, said:

Este pagina de aliniere a cartuselor..........citeste instructiunile printate pe ea si executa-le !
Am scos pana la urma din "scheduled" tot ce era, nu s-a imprimat mare lucru.
Problema este cu driverul, nu o recunoaste Windows 10

#24
FARAROTI

FARAROTI

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 731
  • Înscris: 27.12.2007
Asa am crezut si eu si am instalat/dezinstalat driverele si de pe cd si de pe site ul hp. Pana la urma era de la cablu. Ultima data am instalat de pe site, deci sunt ok driverele. Tot windows 10 am.

#25
danieldede

danieldede

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 56
  • Înscris: 02.03.2018
Acum este prea tarziu pentru mine, am facut-o praf si mi-am descarcat toti nervii. Nu am sa mai incerc in viata mea imprimante HP.

#26
fiordm

fiordm

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 242
  • Înscris: 24.02.2007
Conosc imprimantele acestea. Am instalat si eu una sau doua si au functionat perfect. Nu vad problema. Hp -ulrile le scotesc eu cele mai bune limprimante cu toner sau cerneala,  le recomnd cu caldura. Cei drept si mie imi vine sa dau cu unele de pamant, si nu numai  cu imprimante, dar daca este sa recunos, dar nu recunosc niciodata, eu sunt de vina.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate